Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 20:49, Irexus napisał:

Dodam jeszcze ze jest to odpowiedz na mojego baaaaaaaaardzo długiego meila sprzed tygodnia
... Sie rozpisali jednym słowem ...



wszyscy co pisali takiego maila otrzymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale u ciebie we wpisie na GS widzę że już masz pakowane do wysyłki a cały czas wstrzymane i żadnego maila nie dostałem mimo iż pisałem do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:13, Gracz 23 napisał:

No ale u ciebie we wpisie na GS widzę że już masz pakowane do wysyłki a cały czas wstrzymane
i żadnego maila nie dostałem mimo iż pisałem do CDP.

Owszem ,ale zawsze mogą wstrzymać :/ Ale chodzi mi o to ,że rozumiem tą frustrację przez duże F. Bo to co się wyprawia przechodzi wszelkie granice. Zresztą ja wysłałem trzy emaile i olali mnie równo bo odpowiedzieli na jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:13, Gracz 23 napisał:

No ale u ciebie we wpisie na GS widzę że już masz pakowane do wysyłki a cały czas wstrzymane
i żadnego maila nie dostałem mimo iż pisałem do CDP.

Moja paczka to się od wczoraj pakuje xD
Coś się wysłać nie może ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:59, kozikbz napisał:

mam pytanie do tych co już mają swoje EK
czy jak mam: "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana" to mogę liczyć na to że jutro
dostanę moją EK a numerek mam tysiąc dwieście któryś



Numerek nie ma tutaj nic do rzeczy. Znajomek mój, który notabene mieszka w tej samej klatce co ja dostał pozostałą część EK już w piątek. A Edycję zamawiał z listy rezerwowej.
Ja z kolei załapałem się do pierwszej pięćsetki jeśli chodzi o przydział numerków, a moja przesyłka jest nadal wstrzymana.
Żadnego maila od CDP lub Gram nie otrzymałem, odpowiedzi na maila, którego do nich wysłałem też nie.

Jednego nie rozumiem, skoro nie skompletowali jeszcze wszystkich edycji kolekcjonerskich, to z jakiej paki można takowe zamawiać w sklepie GRAM.PL. Coś mi tu śmierdzi....i to nie jest grochówka, którą dzisiaj miałem na obiad.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zeby ek było wysłane przed piątkiem niestety w sobote musze na dluższy czas wyjechaci cieżko będzie kogoś w domu wiec chcialbym aby paczki ostatnie zostaly wyslane w czwartek ale no coz ''wtym tygodniu'' to ''w tym tygodniu'' -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak dziękować CDP dobrze wykonanej roboty. Środkowym palcem dziękować...
CDP stracił mój głos w przyszłorocznych Imperatorach. Za olewanie klienta z góry na dół :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Marudzicie.

Jedni marudzą bo dostali i naklejka im się nie podoba, drudzy że zamówienia im nie wysłano. Co mam powiedzieć ja, wk***iony jak diabli, bo w "moich zamówieniach" nie mam żadnej informacji o tym, że brakujące elementy EK zostaną wysłane, a DOK milczy jak zaklęty jeśli usiłuje się z nim skontaktować za pomocą maila. Co tam DOK - nie przyszedł żaden mail z gramu że wyślą, na razie zapłaciłem 200 zł za podstawową edycję gry+koszulkę. A jeśli nawet zostało wysłane a brak maila czy info w "moich zamówieniach" to błąd, to i tak się nic nie dowiem, bo masterlink ma nieprzyjemny zwyczaj niezostawiania awizo (ani niczego w tym stylu) a bez maila/informacji w "moich zamówieniach" nie mam numeru przewozowego i g*wno mogę zrobić.

I teraz tylko liczę na to, że jakoś wyjaśnię i załatwię to jutro przez telefon z DOK''iem. Choć na wiele nie liczę, patrząc po burdelu organizacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:46, Bartek 93 napisał:

numerki mają znaczenie, nasz (nie) kochane gram.pl wysyła "od końca" :/


Ostatni będą pierwszymi czyli? Kupa tam...porażka na całej linii ze strony CDP i gram.pl.
Ja piórkuję, nigdy bym się nie spodziewał, że na tych ludzi będę tak wściekły. Cały mój światopogląd runął, życie straciło sens...i w ogóle...żartuję, ale...ekhem...ale bym sobie mięchem jakimś tutaj rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:51, Yorrickus napisał:

Ostatni będą pierwszymi czyli?

Noo na to wygląda... skoro wszyscy 22xx już mają/ będą mieć, a ja nie mam (270) to chyba jasno siię układa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto rzucać mięchem. Jeszcze jakiegoś degrada można załapać. I po co? Niech to w końcu wyślą i już, a na drugi raz zastanowię się 10 razy zanim zamówię na gram.pl kolekcjonerkę.
A słyszał ktoś o podobnych problemach w Czechach albo w USA? Bo ja nie. Czyli u nich się dało z kolekcjonerką wyrobić na czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:51, dark master napisał:

na razie zapłaciłem 200 zł za podstawową edycję gry+koszulkę.


EP miała chociaż cholerną mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie... Wy macie przynajmniej numerki trzy lub czterocyfrowe. Co ja mam powiedzieć - mam numerek 1 i ile będę czekał? Do przyszłego roku? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:56, yascarr napisał:

Nie narzekajcie... Wy macie przynajmniej numerki trzy lub czterocyfrowe. Co ja mam powiedzieć
- mam numerek 1 i ile będę czekał? Do przyszłego roku? :|


Przyfarciło ci się... ja miałem mieć nr 1 ;> Ale whatever... ja mam numerek 2 cyfrowy, więc nie poczekam dłużej niż ty ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:55, Dalke napisał:

> na razie zapłaciłem 200 zł za podstawową edycję gry+koszulkę.

EP miała chociaż cholerną mapę.


true.
Czyli mam "zubożoną wersję podstawową i koszulkę". A maila jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yascarr za dwa tygodnie Ci powiedzą, że bardzo przepraszają ale EK z numerem 1 zaginęło i w zamian dadzą ci z innym numerkiem a w ramach gratyfikacji otrzymasz dodatkowo nalepkę, żeby sobie tyłek podetrzeć :)
Jaja, babeczka w DOKu dziś mi powiedziała że maksymalnie do następnego tygodnia się uwiną, ale dostałem jeszcze numer telefonu do szefa oddziału gram.pl i jutro zadzwonie popytam się czy z racji tych problemów nie powinna się nam należeć jakaś rekompensata a nie gratyfikacja (to jest wbrew pozorom różnica). W końcu zakupiiony został towar za 200zł, którego tak naprawdę nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta i będziecie mieli zonka i wcale nie dostaniecie swojego numerka 1 i 2 tylko to, co wam „wylosują”. Wątpię żeby sprawdzali na liście numerek i wysyłali ten numer tej osobie oni maja to przecież gdzieś…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować