Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 22:14, Paranoja napisał:

U mnie nadal - zostanie wysłane 6 listopada...czyli co, mają na to niecałe 2 godziny?? To skandal...


Paranoja ;), czyżbyś miał(a) numer poniżej 1k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:14, Paranoja napisał:

U mnie nadal - zostanie wysłane 6 listopada...czyli co, mają na to niecałe 2 godziny?? To skandal...


U mnie jest dokładnie to samo
Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007
Ciekawi mnie tylko co mam przez to rozumieć?
Od DOKu dostałem maila (po 5 dniach):

"Wszystkie przesyłki zawierające dodatki do EK zostaną nadane do Masterlinka w przeciągu tego tygodnia.

Opóźnienie jest spowodowane nadal trwającym procesem kompletowania dodatków.

"Wstrzymane" oznacza, że nie jest jeszcze gotowe do wysyłki.

Za powstała sytuację najmocniej przepraszamy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:56, yascarr napisał:

Nie narzekajcie... Wy macie przynajmniej numerki trzy lub czterocyfrowe. Co ja mam powiedzieć
- mam numerek 1 i ile będę czekał? Do przyszłego roku? :|


Tobie z racji dużego szczęścia w czerwcu zostanie wysłane dopiero na końcu z super-hiper gratyfikacją w postaci rachunku za wysyłkę dodatków do wszystkich pozostałych "szczęśliwców" :D

ps. z numerem 40-tym to pewnie nie mam co liczyć w tym miesiącu, nie? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, u mnie też jest pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007. I nadal nie dostałem żądnego mail''a, a w dodatku nie dostałem odpowiedzi na formularz kontaktowy, który wypełniłem tydzień temu. Zaczynam się irytować, bo to przechodzi w Kpinę przez duże K. W sumie i tak dość cierpliwy jestem na tle innych, bo dopiero teraz zaczynam się powoli irytować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie trochę dziwi?? Że jakoś portale z branży gier siedzą cicho odnośnie tej wpadki CDP. Jedne tylko Gry-Online śledzą na bieżąco wydarzenia i publikują sprawę.
Mam nadzieje, że ukaże się jakiś porządny news bądź artykuł w pismach komputerowych o tym co zafundował nam CDP - jako ostrzeżenie by zastanowić się dwa razy przed zamówieniem u nich przez internet gry. Choć raczej to płonna nadzieja :(

PS.
Jak by po czymś takim CDP dostał jakąś nagrodę jako dystrybutor roku albo cuś to śmiech na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:44, tristan27 napisał:

> Nie narzekajcie... Wy macie przynajmniej numerki trzy lub czterocyfrowe. Co ja mam powiedzieć

> - mam numerek 1 i ile będę czekał? Do przyszłego roku? :|

Tobie z racji dużego szczęścia w czerwcu zostanie wysłane dopiero na końcu z super-hiper gratyfikacją
w postaci rachunku za wysyłkę dodatków do wszystkich pozostałych "szczęśliwców" :D

ps. z numerem 40-tym to pewnie nie mam co liczyć w tym miesiącu, nie? :|



To nie zależy od numeru... ale ogólnie rzecz biorąc nie ma się czemu dziwić- najpierw 10 lat pracy, potem wysyłają podstawkę zamiast EK, dostali całą kasę za EK po 200zł od gracza to co się teraz będą śpieszyć, luzik, niech sobie gracze poczekają... jak na moje oko to sobie nas olali i tyle... a co do czasu kiedy "może" przyjdą- to może chociaż nam na święta sprawią że łaskawie przyślą nam nasze gry... a my, głupi, się cieszyć będziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że status z "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007" zmieni się w najbliższym czasie na "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 7 listopada 2007" lub uprzejmie powróci do "wysyłka twojego zamówienia została wstrzymana"... miejmy nadzieję że się mylę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na genialną myśl (moim skromnym zdaniem :P) co do rekompensaty...

Nie będę narzekał na CDP jeśli przyślą mi z resztą gadżetów zestaw do kościanego pokera - identyczny jak w Wiedźminie.

Co Wy na to? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:32, grzesioo napisał:

Oficjalny oświadczenie:
Oficjalnie otrzymałem dwa egzemplarze EK, w żadnym nie było rękawa.
Znów zostaliśmy oficjalnie oszukani.


Poczytaj to co powiedzieli pracownicy CDP w tej sprawie, a dopiero pozniej narzekaj. Bo gdybys czytal to bys wiedzial, ze do EK te rekawy nie sa dolaczane. Swoja droga ja nie rozumiem tej postawy: dodatkow nie dostales to tu na forum glosno narzekales. Dodatki dodstales to znow narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 04:21, Wojman napisał:

Degrad -1 za niecenzuralne slownictwo.



E-Penis + 10 cm ;) A określenie penisa się pisze przez CH ;) Jak już musiałeś poprawić z uj ;) A tak na marginesie z tego co wiem to gra jest niby 18+. A DUPA to nie jest wyraz wulgarny, chyba, że stosujesz mega super wypaśne "normy" amełykańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 02:27, yascarr napisał:

Wpadłem na genialną myśl (moim skromnym zdaniem :P) co do rekompensaty...

Nie będę narzekał na CDP jeśli przyślą mi z resztą gadżetów zestaw do kościanego pokera
- identyczny jak w Wiedźminie
.

Co Wy na to? :>


Chcielibyśmy... ale nici z tego będą... Rekompensatą są zniżki w sklepie -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 7 listopada, a a u mnie dalej "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007". Taki status mam od 5 listopada. Nie ośmieszaliby się i napisali prawdę, że zostanie wysłane w przeciągu kilku dni. Mam nadzieje, że nie będę musiał czekać następne 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.... Wczoraj sie ucieszyłem: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007. Mam numer trochę po 1800. Tylko że dziś mamy 7 listopada i status się nie zmienił. 0_o Może chodzi im o 6 listopada za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga CDP
Jeśli ktoś z niebieskich tutaj zagląda, to proszę oszybką reakcję.
Dzwonie do Was ale nikt nie odbiera, a właśnie zauważyłem błąd w moim zamówieniu dodatków.
Jest zły adres wpisany
staram się dodzwonić ale ponieważ jestem w pracy nie mogę wisieć non stop na telefonie.
będę próbował dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 08:39, Fusman napisał:

Kurcze.... Wczoraj sie ucieszyłem: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane
6 listopada 2007. Mam numer trochę po 1800. Tylko że dziś mamy 7 listopada i status się nie
zmienił. 0_o Może chodzi im o 6 listopada za rok ;)

To dosyć prawdopodobne. Na początku obiecywano mi, że reszta mojej EK zostanie wysłana "w najbliższy wtorek" (chodziło o wtorek 23 paździrenika). Z dwóch dni poślizgu już teraz zrobiły sie 3 tygodnie, a wysyłke mam ciągle "Wstrzymaną".
Bardziej zdziwiłoby mnie, gdybym dostał moją EK w tym tygodniu niż za rok ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 08:49, Mychaa napisał:

Uwaga CDP
Jeśli ktoś z niebieskich tutaj zagląda, to proszę oszybką reakcję.
Dzwonie do Was ale nikt nie odbiera, a właśnie zauważyłem błąd w moim zamówieniu dodatków.
Jest zły adres wpisany
staram się dodzwonić ale ponieważ jestem w pracy nie mogę wisieć non stop na telefonie.
będę próbował dalej.

Próbuj dzwonić po godzinie 9 (a najlepiej po 10 wtedy napewno będą już pracować). O tej porze raczej jeszcze nie pracują (takim to dobrze, późno zaczynają, wcześnie kończą, mają moje pieniądze już od paru tygodni, a niewiele mi do tej pory w zamian dali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bałagan tam mają, jeszcze wczoraj był poprawny adres wpisany (dał bym sobie rękę uciąć). A zamówienie które już dotarło poprosty zniknęło z wysłanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować