Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

do wszyskich, którzy cieszą się, że ich zamówienie ma status pakowanie
miałem taki status, z dopiskiem, że paczka zostanie wysłana 6 listopada
dzisiaj też było tak samo, z datą wysłania wczorajszą
dopiero po południu zmienili status na wysłane
więc pewnie jutro będzie

ps.czy ktoś, kto dostał już komplet może coś powiedzieć o obiecanym zadośćuczynieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:41, Morpheus83 napisał:

Bartek 93 ja mam 426 i jutro mi wysylaja...

cholibka... cała teoria w kij... no cóż, w takim razie to ślepy los:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:50, Bartek 93 napisał:

> Bartek 93 ja mam 426 i jutro mi wysylaja...
cholibka... cała teoria w kij... no cóż, w takim razie to ślepy los:/


Mam teorię spiskową, że teraz wysyłają tym, co się udzielali tutaj na forum :> Bo dziwnym trafem razem nam ruszyło :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam numer 201 i mi jeszcze nie spakowali. mam podobna teorię, teraz dopiero zaczynają wysyłać tym co ich mocno i twarcie zjechali na forum. Ale należy im sie za te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:53, Dalke napisał:

Mam teorię spiskową, że teraz wysyłają tym, co się udzielali tutaj na forum :> Bo dziwnym
trafem razem nam ruszyło :>


niestety Dalke, Twoja teoria legla w gruzach zanim zaprawa wyschła ;-) ja sie udzielam (albo mi sie tak wydaje :P) pluje i narzekam, i dalej wstrzymane... ;-( i na co mnie byl ten 15 numerek... ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, jak mawiał król Dezmod, zaglądnąwszy po skończonej potrzebie do nocnika: "Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć". He he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:08, Morfieusz napisał:

> Mam teorię spiskową, że teraz wysyłają tym, co się udzielali tutaj na forum :> Bo dziwnym

> trafem razem nam ruszyło :>

niestety Dalke, Twoja teoria legla w gruzach zanim zaprawa wyschła ;-) ja sie udzielam (albo
mi sie tak wydaje :P) pluje i narzekam, i dalej wstrzymane... ;-( i na co mnie byl ten 15 numerek...
ehh :/


Widać dla Ciebie nie starczyło ;) Albo żeby nie było zbyt podejrzanie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ze sklepu raczyłby odpowiedzieć na moje mail`e? Są pozostawione bez odpowiedzi od 5 dni, ja nie otrzymałem żadnej informacji od czasu ogłoszenia o wysyłce EK na raty. Czy naprawdę trzeba angażować Uokik żeby się dowiedzieć kiedy dostanę (opłacony) towar, który zamówiłem ponad 3 m-ce temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:16, Gall historyk napisał:

No to może niech Pan do nich zadzwoni że jak nie dadzą dodatków to komiks satyryczny w następnym
CDA będzie o nich^^

W ostatnim AR jest sporo rysunków o CDP :P Chyba je sobie wykrakałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 04:29, Wojman napisał:

(...) Swoja droga ja nie rozumiem tej
postawy: dodatkow nie dostales to tu na forum glosno narzekales. Dodatki dodstales to znow
narzekasz.

Dodatki to powinien dostać na dwa dni przed premierą, a za 2 tygodniowy poślizg to powinni pomyśleć nad faktyczną rekompensatą, to by pretensji nie było. Ja mu się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:15, Marek Lenc napisał:

Ciągle nie mam nic z dodatków a DOK milczy...


Jak chcesz coś od nich usłyszeć to lepiej zadzwoń - odpowiedź masz natychmiast, nie mają tylu telefonów ile maili na raz na tematy wszystkich gier;).
-
Ja mam 1442 i nadal wstrzymane, cóż nie jestem sam to pozostaje mi dalej cierpliwie czekać, w międzyczasie rozejrzeć się po Wyzimie Handlowej;}...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko "przepraszam"? Za ten cyrk? Bez realnej "gratyfikacji"/rekompensaty to sobie mogą przepraszać. Zraziłem się do CDP kompletnie i nie omieszkam tam gdzie będzie to możliwe przedstawić, jak CDP "dba" o klienta oczywiście swoje niezadowolenie okażę także portfelem.

<podpięli ten wątek pod komunikat o "przeprosinach", sądziłem, że to nowy wątek>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pana numer niestety jeszcze nie został spakowany... To jak wy to pakujecie? Rzucacie na chybił trafił? Reszta ten dostaje, a ten drugi na gwiazdkę... Zapłaciłem 200 zł za niepełne wydanie podstawowej wersji i obietnice dostania dodatków w "tym tygodniu" który już się dobrze drugi jak nie trzeci ciągnie... I kiedyś coś pisaliście, że może być rekompensata za tak długie czekanie, zrezygnowaliście z niej? Czy może jest nią te 50% na niektóre przedmioty z waszego sklepu, trzeba tylko potwierdzić maila... którego niestety nie wysłaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 16:52, Wojman napisał:

> P.P.S. Wyrazy głębokiej wściekłości za to, iż pudełko mojej EK doszło naderwane.

Skontaktuj sie z DOKiem i popros o wymiane pudelka, problemow z tym raczej robic nie beda.
A tak przy okazji statut mojego zamowienia na dodatki do EK Wiedzmina zmienil sie i obecnie
brzmi on "pakowane i przygotowywane do wysyłki, zostanie wysłane 8 listopada 2007". Mysle wiec,
ze w piatek bede mogl sie wrescie cieszyc pelna EK Wiedzmina. :)

Wątpię :]
U mnie ten status był przez 3 dni (mieli wysłać 6 listopada) ,a wysłali dzisiaj rano :p
Ale git bo paczka powinna być jutro albo pojutrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow cos sie ruszyło nareszcie, a juz myslalem ze sie nie doczekam w tym roku.

Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 8 listopada 2007

moj nr to 454 z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować