Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 18:54, Ixolite napisał:

Czy w mailowym DOKu zatrudniają automaty?

Tak to przynajmniej wygląda od strony klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie tak na twoim miejscu nie cieszyl :(

moja paczka zostala wyslana 29 pazdziernika i do dzisiaj jej nie zobaczylem :(

wie ktos gdzie jest lista wszystkich posiadaczy EK Wiedzmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z tymi osobami co dostały EK Wiedźmina czy już dostaliście e-meile z kodem upoważniającym do zniżki w sklepie wiedźmińskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłana została kolejna partia elementów wydania kolekcjonerskiego gry Wiedźmin.
Osoby, do których zostały wysłane paczki, otrzymają wiadomość mailową z potwierdzeniem nadania.

Informujemy, że w dniu jutrzejszym potwierdzimy termin wysyłki pozostałych paczek z elementami EK.
Aktualnie weryfikujemy listę wysyłkową i wszystkie wątpliwości wyjaśniamy indywidualnie.

Pozdrawiam,
Rafał Łubiński
sklep.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:03, fish13 napisał:

Mam pytanie związane z tymi osobami co dostały EK Wiedźmina czy już dostaliście e-meile z kodem
upoważniającym do zniżki w sklepie wiedźmińskim??

Dzisiaj dostałem EK ale żadnych e-maili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łał, wreszcie domieszka blekitu w tym topicu... sorry za cynizm :P nic juz nie mowie bo nie chce byc niemily i depersonalizowac przypadkowych pracownikow z firma :P
ale czy to znaczy ze jutro juz wszystkie paczki beda mialy ''potwierdzony termin'' czy kolejna partia iluśtam sztuk ?

@Mychaa - ktos policzyl - 483 anulowane (ale to sa anulowane zdublowane zamowienia przy preorderze+anulowane dluugo przed premiera wiec wydaje mi sie ze te dziury zapchali zamowieniami z listy rezerwowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 8 listopada 2007"

nr 869

P.S.
Dziękuję Ci Rafale za odwagę którą się wykazałeś udzielając się w tym wątku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreeeeeszcie. Jutro wyślą. Normalnie, aż strach się bać ile to już czasu mija. Oj, jeśli wydanie RZECZYWIŚCIE nie będzie IDELANE, będę miał do Was duży żal. Już mniejsza o rekompensatę. Chyba, że jednak ten rękaw ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat:" Równocześnie zobowiązaliśmy się do wysłania wszystkich dodatkowych elementów na nasz koszt"

No a może jeszcze ludzie mieliby płacic za wasze błędy. To nie jest żadne tłumaczenie,ani gratyfikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 10:33, sirJaco napisał:

Witam,

Czas mija, nic się nie dzieje, można by wręcz powiedzieć: panuja wstydliwa acz smrodliwa cisza.
Ja jestem bardzo spokojnym osobnikiem ale do szewskiej pasji doprowadza mnie je�li kto� mnie
ignoruje a Gram.pl osišgnšł prawdziwe mistrzostwo w tym względzie. Nie można się dodzwonić,
na maile nie odpowiadajš i forum również olewajš.
Znudziło mnie już bezczynne czekanie i zastanawiałem się co można zrobić.
Z pomocš przyszła mi sama gra, która wymienia tygodnik "Newsweek" jako patrona medialnego.
Ponieważ uważam "Newsweeka" za rzetelny i obiektywny tygodnik, moja propozycja jest taka -
napiszmy na adres redakcji: redakcja@newsweek.pl maila o tym jak zostali�my potraktowani
i z pro�bš o nagło�nienie tej wstydliwej sprawy (każdy z osobna). Kilkaset lub więcej maili
w tej samej sprawie nie pozwoli im być obojętnymi.
Co prawda nie spodziewam się aby mogło to w jakikolwiek sposób zmienić naszš sytuację ale być
może odniesie skutek wychowawczy i będzie ostrzeżeniem dla innych potencjalnych klientów sklepu.

Pozdrawiam i wspólczuję wszystkim pogršżonym w bólu oczekiwania (tak ja też cišgle czekam,
status : wstrzymane)

PS
Mój mail już do "Newsweeka" poszedł.


Status mojego zamówienia z dodatkami EK zmienił się na "Wysłane". Natomiast druga sztuka EK NADAL jest "pakowana"... No comments.

Proszę sirJaco o kontakt e-mail''em. Chcę pogadać. Mój e-mail masz znajdziesz w moim podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:07, RaLu napisał:

Dzisiaj wysłana została kolejna partia elementów wydania kolekcjonerskiego gry Wiedźmin.
Osoby, do których zostały wysłane paczki, otrzymają wiadomość mailową z potwierdzeniem nadania.

Informujemy, że w dniu jutrzejszym potwierdzimy termin wysyłki pozostałych paczek z elementami
EK.
Aktualnie weryfikujemy listę wysyłkową i wszystkie wątpliwości wyjaśniamy indywidualnie.

Pozdrawiam,
Rafał Łubiński
sklep.gram.pl



Nom wreszcie coś ruszyło, powinniście częściej takie informacje podawać o stanie wysyłki EK Wiedźmina. Mam nadzieję, że moja paczuszka jutro będzie nadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby jutro wyślą? Mam taką nadzieję... W takim wypadku powinienem spodziewać się przesyłki w piątek. Oby kurier nie zawalił i nie przywiózł dopiero w poniedziałek. Zakładając oczywiście, że CDP nie da tym razem ciała. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem jest dopiero w momencie, gdy dzwoniąc do DOK''u dowiaduję się, że mimo iż zamówienie zostało zrealizowane już tydzień temu (w sensie - po bólach odebrałem 29.10 paczkę od kuriera i zapłaciłem te 200 zł) to brakujących elementów EK póki co nie dostanę, gdyż pieniądze nie dotarły jeszcze do CDP.

Cyrk, płacz i zgrzytanie zębów, zwłaszcza biorąc pod uwagę stan w jakim pierwsza część paczki dotarła. Serio, przeanalizujcie sens dalszej współpracy z DPD aka masterlink.

20071107193303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:07, RaLu napisał:

Dzisiaj wysłana została kolejna partia elementów wydania kolekcjonerskiego gry Wiedźmin.
Osoby, do których zostały wysłane paczki, otrzymają wiadomość mailową z potwierdzeniem nadania.

Informujemy, że w dniu jutrzejszym potwierdzimy termin wysyłki pozostałych paczek z elementami
EK.
Aktualnie weryfikujemy listę wysyłkową i wszystkie wątpliwości wyjaśniamy indywidualnie.

Pozdrawiam,
Rafał Łubiński
sklep.gram.pl

Wreszcie jakieś info :] Mail też już doszedł :]
Szkoda tylko ,że ML jeszcze nie uzupełnił bazy danych odnośnie mojego numeru przesyłki ;p

Mój nr. 1331 na tej liście EK :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować