Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 19:41, MisticGohan_MODED napisał:

> Dzisiaj wysłana została kolejna partia elementów wydania kolekcjonerskiego gry Wiedźmin.

> Osoby, do których zostały wysłane paczki, otrzymają wiadomość mailową z potwierdzeniem
nadania.
>
> Informujemy, że w dniu jutrzejszym potwierdzimy termin wysyłki pozostałych paczek z elementami

> EK.
> Aktualnie weryfikujemy listę wysyłkową i wszystkie wątpliwości wyjaśniamy indywidualnie.

>
> Pozdrawiam,
> Rafał Łubiński
> sklep.gram.pl
Wreszcie jakieś info :] Mail też już doszedł :]
Szkoda tylko ,że ML jeszcze nie uzupełnił bazy danych odnośnie mojego numeru przesyłki ;p

Mój nr. 1331 na tej liście EK :]


A dostałeś e-meila z kodem na zniżki w sklepie wiedźmińskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:07, RaLu napisał:

Dzisiaj wysłana została kolejna partia elementów wydania kolekcjonerskiego gry Wiedźmin.
Osoby, do których zostały wysłane paczki, otrzymają wiadomość mailową z potwierdzeniem nadania.

Informujemy, że w dniu jutrzejszym potwierdzimy termin wysyłki pozostałych paczek z elementami
EK.
Aktualnie weryfikujemy listę wysyłkową i wszystkie wątpliwości wyjaśniamy indywidualnie.

Pozdrawiam,
Rafał Łubiński
sklep.gram.pl


no zobaczymy jutro, jak do konca tygodnia nie dostane chociażby potwierdzenia to do DOKu poleca bluzgi i na forum też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:07, RaLu napisał:

Dzisiaj wysłana została kolejna partia elementów wydania kolekcjonerskiego gry Wiedźmin.
Osoby, do których zostały wysłane paczki, otrzymają wiadomość mailową z potwierdzeniem nadania.
[...]


A świstak siedzi... o przepraszam, zapomniałem, że czystki w firmie były, pewnie teraz u was pracuje i EK nasze pakuje...

A skoro się pojawił jakiś Smerf, to odrazu zapytam - co będzie rekompensatą za wysyłanie EK w 2 "ratach" i robienie ludzi w bambuko, że niby wyślecie "tuż" po premierze resztę dodatków, później, że do 31 października, później, że do tego piątku, a teraz, że do przyszłej środy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto co dostałem od Pani Justyny Hryć :)
Witam,

Wszystkie przesyłki zawierające dodatki do EK zostaną nadane do Masterlinka w przeciągu tego tygodnia.

Opóźnienie jest spowodowane nadal trwającym procesem kompletowania dodatków.

"Wstrzymane" oznacza, że nie jest jeszcze gotowe do wysyłki.

hm... ciekawe czy dotrzymają słowa... mają już tylko 4 dni :P
RaLu : Czyli cała reszta jutro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie ze nic - polityka CDP jest taka ze ''klientela'' sobie popluje, pokrzyczy, pobluzga a pozniej ucichnie z braku tchu :P zreszta coby sie nie oklamywac, oni i tak na nas zarobia (w MM, Empikach) wiec im te 3000 krzykaczy wiosny nie czyni :P przeprosza, wysla na odwal sie i beda z czystym sumieniem chrzanic kolejne ''przeogromne'' premiery ... :P nie wiem czy zdaja sobie sprawe ale dla tych 3000 graczy to premiera Wiedzmina ktora miala byc niezapomnianym wydarzeniem (w wersji optymistycznej) jest klapa na miare Wiedzmin the Movie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:55, Morfieusz napisał:

zaloze sie ze nic - polityka CDP jest taka ze ''klientela'' sobie popluje, pokrzyczy, pobluzga
a pozniej ucichnie z braku tchu :P zreszta coby sie nie oklamywac, oni i tak na nas zarobia
(w MM, Empikach) wiec im te 3000 krzykaczy wiosny nie czyni :P przeprosza, wysla na odwal sie
i beda z czystym sumieniem chrzanic kolejne ''przeogromne'' premiery ... :P nie wiem czy zdaja
sobie sprawe ale dla tych 3000 graczy to premiera Wiedzmina ktora miala byc niezapomnianym
wydarzeniem (w wersji optymistycznej) jest klapa na miare Wiedzmin the Movie :P


Oj, dla mnie premiera Wiedźmina EK była i jest niezapomnianym wrażeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:57, Krondar napisał:

Oj, dla mnie premiera Wiedźmina EK była i jest niezapomnianym wrażeniem :D


optymistycznym ? i don''t think so ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:02, Nalfein napisał:

Ech, zamówiłem jako jeden z pierwszych, dostanę jako jeden z ostatnich. To się nazywa niefart
:(


To się inaczej nazywa. To się nazywa - robienie ludzi w bambuko (zamiast bambuko można wstawić co się chce :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:57, Krondar napisał:

Oj, dla mnie premiera Wiedźmina EK była i jest niezapomnianym wrażeniem :D


Przynajmniej stworzyliśmy małą quasi-społeczność na tym forum :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:59, Morfieusz napisał:

> Oj, dla mnie premiera Wiedźmina EK była i jest niezapomnianym wrażeniem :D

optymistycznym ? i don''t think so ....


Tego nie powiedziałem ;D Jest niezapomniana! Najpierw miałem walkę z serwerem, potem jak już się udało wywalczyć, samo EK, to okazało się że nie było po co, bo leżało spokojnie w sklepie (Sam w MM mijałem parę pudełek), jego ''unikalność'' i ''oryginalność'' trafiła do ''sklepiku'', a ja mając numer coś koło 180 zachodzę w łeb kiedy dostanę moje pudełko z gadżetami :D Biorąc pod uwagę że to pierwsze EK na które się zdecydowałem (chciałem wspomóc RED no i uwielbiam sagę Sapka... stąd wykopałem niemałą kwotę...), to wrażenia są niezapomniane! ;) Nawet wyciągnąłem parę wniosków z owego zakupu - zachowam je jednak dla siebie. Ogólnie po tylu niezapomnianych wrażeniach od CDP dość mocno wyrobiłem sobię opinię na temat zakupów w tejże firmie ;)
Co faktu nie zmienia, że kiedyś tą historię będę z uśmiechem opowiadać jako ciekawostkę ;) ''Jak to kiedyś w polsce nabijano klienta w butelkę, gdy polskie produkcje na światowym poziomie dopiero zaczynały się pojawiać'' :)
Pozdrawiam,
K.

Dalke --> Owszem, tak to jest że w takich sytuacjach ludzie bardzo szybko współpracują i tworzą społeczności :D Podejrzewam że gdybyśmy wszyscy byli z WAWy, to ktoś by nawet wpadł na pomysł by wybrać się do CDP po odbiór w liczbie 2000 :D Swoją drogą - to byłby hard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:05, Dalke napisał:

Przynajmniej stworzyliśmy małą quasi-społeczność na tym forum :>


To co, jakis zjeździk Sfrustrowanych Pre Orderowcow (sPO) ? ;] z wycieczka do CDP z gratyfikacja za trudy w skladaniu pudelek w formie symbolicznej plyty nagrobkowiej/mastkotki śmierci z logo Wiedzmina na szacie i wygrawerowanej podziece od fanow na kosie (na wzor Gramisia) ? postawia sobie na pułeczce ;-) i przy kazdej premierze beda lykac te czare goryczy az sie wkoncu czegos naucza ;> w koncu wzloty jak i upadki nalezy przyjmowac z godnoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:11, Morfieusz napisał:

To co, jakis zjeździk Sfrustrowanych Pre Orderowcow (sPO) ? ;]


Może WF - Wiedźmińskich Frajerów, co to zgodzili się 4 miechy wcześniej zapłacić za coś, co mogli mieć 3 tygodnie wcześniej niż dostali, za tyle samo kasy, w jednym pudełku i nieuszkodzone? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tam w MM w moim miescie nie bylem (nie mialem potrzeby), nie wiem czy tam jakies EK nie zalegaja sobie ;-) co do numerkow z tego co widze zdaje sie ze ostatni beda pierwszymi - co nie wrozy mi dobrze ;/ (nie chce sie chwalic, ale moj nr to 15) co do EK samych w sobie to posiadam 3 poza Wiedzminem i z zadna takich jaj nie bylo :P w ogole w zyciu nie widzialem takiej fuszerki :P
a czy bede ten caly cyrk kiedykolwiek traktowal z usmieszkiem to szczerze watpie :P
pzdr

@ Dalke

Dnia 07.11.2007 o 20:08, Krondar napisał:

co mogli mieć 3 tygodnie wcześniej niż dostali, za tyle samo kasy, w jednym pudełku i nieuszkodzone? :>

ale tylko pod warunkiem ze chcialo im sie isc do sklepu rano w dniu premiery/mieli farta/mieli wtyki w sklepie i trafili na EK ;-) ... poza tym wiesz, nikt by nie przypuszczal ze mozna tak zwalic 'narodziny wlasnego dziecka' :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Wam tak, według Rzecznika Praw Konsumenta (dzwoniłem się dowiedzieć), za takie wybryki należy się klientowi rekompensata. Dla informacji bon nie jest rekompensatą a gratyfikacją, zobaczcie sobie na definicję tych pojęć w prawie polskim. Maila wysłałem do gram.pl z zapytaniem i informacjami jakie uzyskałem od rzecznika ale nie wiem czy otrzymam odpowiedź.
A co do opóźnień, to to jest naprawdę żenujące że w dzisiejszych czasach tak firmy jeszcze olewają klientów. Przecież to jest jawna zachęta do wejścia na polski rynek jakiegoś zagranicznego, poważnego dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do niebieskich dot. rekompensaty. Od wczoraj mam dodatki, a kiedy dostane tego maila, co mam dostać obniżkę na gadżety z wiedźmińskiego sklepu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:20, Morfieusz napisał:

ale tylko pod warunkiem ze chcialo im sie isc do sklepu rano w dniu premiery/mieli farta/mieli
wtyki w sklepie i trafili na EK ;-) ...


No właśnie nie tylko pod tym warunkiem. Najbardziej mnie dobił kolega z pracy, który zaglądając mi przez ramię (oglądałam sobie zdjęcia EK, żeby się pocieszyć, że warto czekać) powiedział "o, takich pudeł wczoraj dużo w MM było". I to nie było dzień po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, moją wysłali w końcu (nr 2069), liczę, że jutro będę szczęśliwym posiadaczem :)

He he, zjazd sPO to piękny pomysł. Założymy koszulki Wiedźmina (medaliony, jak już dojdą wszystkim, oczywiście zachodzi prawdopodobieństwo przy tym warunku, że nigdy taki zjazd by się nie odbył :) i ruszymy na ulice walczyć...o...hm... "Cel jest niczym ruch jest wszystkim" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować