Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 11:05, cmurder napisał:

tu nawet nie chodzi o kupon ,ale jesli w taki sposób się poczuwają do odpowiedzialności to
znaczy , że rzeczywiscie zależy im na dobrym imeniu w oczach graczy


no właśnie:) wierny klient jest w tych czasach bezcenny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:33, Morpheus83 napisał:

NO drogi CDPROJEKcie BRAWO BRAWO!!! Zyskaliście wielki plus u mnie...

cyt z gry.wp.pl

"No dobrze a co z tymi którzy WCIĄŻ nie otrzymali brakujących elementów EK?

Oczywiście robimy wszystko aby brakujące elementy dosłać jak najszybciej. Niestety z powodu
zamieszania z zamówieniami wysyłka idzie wolniej niż byśmy sobie życzyli.



Po prostu WOW ! nie chodzi mi o te 100 zł, ale ogólnie o przyznanie się do winy, co do niewydawania EK innych gier jestem przeciw, ale jeśli ta informacja się potwierdzi to CDP odzyskało cały szacunek, chociaż kroki które chcą podjąć są delikatnie mówiąc drastyczne. po prostu jestem w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu smiech wam juz wyslali czy tylko mi nie wyslali? BO mi nawet zwyklej nie wyslali niezle? nie nie sory niby przed wczoraj mi JUZ wyslali hahaha bo mialem zamowione 2ek i 1 zwykla wyslali 2 ek ale 1 zwyklej nie bo co im tak skoro juz zaplacilem zalosna firma ciekawe czy se wkoncu dzisiaj pogram w tego wiedzmina bo ta zwykla to wyslali poczta polska chocaiz mialem w zamowieniu kuriera ale ok hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:08, Evil Khan napisał:

TO SIĘ NAZYWA GRATYFIKACJA !
Nie jakieś tam pseudo zniżki na smycz. Czułem, że na Michała K. można liczyć i jak on zabierze
zdanie w temacie będzie dobrze.



eee? chodzi ci o to 50% zniki w sklepiku wiedzminskim? hahaha widze ze fest lizesz cdp dupe ja czekam 3tyg na pod wersje gry i otrzymalem 50% zniki na plakat czy tam jakas jebana smycz wiedzminska? lol po prostu TRAGICZNA FIRMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę nauczyć się czytać poprzednie posty a nie rzucać takimi tekstami jak z piaskownicy.

Każdy kto zamówił Ek w pre-orderze ma dostać bon na 100zł do dowolengo wykorzystania w sklepie gram.pl.

I skończ zaznaczać swój, jakże straszny, problem pogrubieniem, już się ludziom przejadł i nie interesuje ich twoja marna historyjka ;-)

Gwoli ścisłości, tableta1, przyjacielu, ja już nie gram. Grę ukończyłem :D Miłego czekania, muhaha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:28, Krondar napisał:

-- ciach --

Przyznaję iż po Twoich ostatnich postach, takowego jak ten - nie spodziewałem się :) Gratuluję
więc otrzymania paczki - jednocześnie mając nadzieję że i oczekujący nadal, w niedługim czasie
otrzymają swoją bez problemu. Oby do końca tego miesiąca ;) Bo choćby była i cudna, to za tydzień
dwa - po prostu nie będę miał możliwości jej odebrać, tylko poczeka na mnie w domu dobre parę
tygodni :/ (Edit: No chyba że mi przesuną termin szkolenia...)
Pozdrawiam,
K.



Witajcie.
Moje wypowiedzi poprzednie w całości podtrzymuję. Nadal twierdzę że została zastosowana w tym przypadku złodziejska praktyka. Nie wierzę w tłumaczenie że jakieś kartoniki nie zostały sklejone, że jakieś nr się drukują że może wejście do hurtowni się zawaliło i teraz odgruzowują bo nie ma dostępu do EK Wiedźmina. Mam swoje zdanie na ten temat, które przedstawiłem wcześniej. Mesiu59 : na pewno o całej sytuacji nie zapominam. Powiem więcej. Zapamiętam ją na długo. Uważam że błędem było by zapomnieć. Ale w mojej sytuacji jest (mimo że kupuję od CDP od początku jego istnieni), to pierwsza taka wpadka CDP a zwykłem wybaczać przy pierwszym błędzie. Jednak jeśli podobna przygoda spotka mnie na gram.pl ponownie, na 100% zaprzestanę dokonywaniu zakupów w tym sklepie. Tak więc reasumując. Nie wybaczam dlatego że EK Wiedźmina jest tak piękne. Wybaczam, gdyż w moim przypadku zostałem przez CDP potraktowany jak obywatel drugiej kategorii po raz pierwszy i mam nadzieję ostatni. Pozdrawiam pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wywiad. Co do wydawania EK to muszę się zgodzić że więcej z tym zamieszania niż to warte. Dodatki zazwyczaj są średnie. Po co komuś koszulki i inne gadżety. Niekorzystne jest to też dla wydawcy bo zysk znikowmy a roboty i załatwwiania dużo. Nie ma też gwarancji, że się nie straci - zalegające EK Homm5 i Medievala2 sprzedano pewno po kosztach (69zł). Jaki jest więc sens ?
Zamiast tego proponuję edycje zwykłe za 50 zł i nazwijmy to "specjalne" za 99 zł (z poradnikami,soundtrakiem, podkładką czy co tam się nawinie). Wtedy c co chcą samą grę zapłacą mniej a kolekcjonerzy i wielbiciele bzdetów więcej.
Dzięki za przeprosiny. Jeśli z tym kuponem to prada to może jednak coś zamówię na gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:16, tableta1 napisał:

> TO SIĘ NAZYWA GRATYFIKACJA !
> Nie jakieś tam pseudo zniżki na smycz. Czułem, że na Michała K. można liczyć i jak on
zabierze
> zdanie w temacie będzie dobrze.
>


eee? chodzi ci o to 50% zniki w sklepiku wiedzminskim? hahaha widze ze fest lizesz cdp dupe
ja czekam 3tyg na pod wersje gry i otrzymalem 50% zniki na plakat czy tam jakas jebana smycz
wiedzminska? lol po prostu TRAGICZNA FIRMA


To nie o tę gratyfikację chodzi... Przeczytaj uważnie wcześniejsze posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:18, mesiu59 napisał:

Jak nie wiesz, to poczytaj wcześniej o co biega. Chodzi o 100zł na wydanie w sklepie gram.pl


Nie wieze zbytnio w to, ze niby jak zamowilem 2 ek to mam 200 zl na dowolne gry czyli se np moge WOW kupic? nie wieze w to zabardzo czy chodzi o te 100 wpln bo tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:18, Mistic napisał:

Radzę nauczyć się czytać poprzednie posty a nie rzucać takimi tekstami jak z piaskownicy.

Każdy kto zamówił Ek w pre-orderze ma dostać bon na 100zł do dowolengo wykorzystania w sklepie
gram.pl.

I skończ zaznaczać swój, jakże straszny, problem pogrubieniem, już się ludziom przejadł i nie
interesuje ich twoja marna historyjka ;-)


stul pysk cioto to se juz grasz a co ja mam powiedziec moglem isc i kupic w MM i pieprzyc ten gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:16, tableta1 napisał:

> TO SIĘ NAZYWA GRATYFIKACJA !
> Nie jakieś tam pseudo zniżki na smycz. Czułem, że na Michała K. można liczyć i jak on
zabierze
> zdanie w temacie będzie dobrze.

Dnia 08.11.2007 o 11:16, tableta1 napisał:

eee? chodzi ci o to 50% zniki w sklepiku wiedzminskim? hahaha widze ze fest lizesz cdp dupe
ja czekam 3tyg na pod wersje gry i otrzymalem 50% zniki na plakat czy tam jakas jebana smycz
wiedzminska? lol po prostu TRAGICZNA FIRMA

Poczytaj mośku parę postów wyzej to się dowiesz o czym piszę ! O kuponie 100 zł a nie 50% zniżki... Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:21, tableta1 napisał:

stul pysk cioto to se juz grasz a co ja mam powiedziec moglem isc i kupic w MM i pieprzyc ten
gram.pl

Ej niech ktoś zbanuje tego... prymitywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o to właśnie chodziło.

Bardzo mądra decyzja ekipy CDP. Widzę, że zrozumieli swój błąd i nie zamierzają popełniać podobnych w przyszłości. Napeawdę widać, że porządnie do tego przysiedli i wszystko dokładnie przemyśleli. Może w przyszłości EK innych gier będą jeszcze lepsze, a ich jakość sprawi ich nabywcom wiele radości.
Dodatkowo ten kupon, który może i nie był konieczny, ale jest bardzo ładnym gestem w stronę zawiedzionego i zbulwersowanego klienta.
Sądzę, iż ekipie CDP może nie należą się gratulacje (nie zapomnijmy, że jednak mają na sobie skazę), ale z pewnością szacunek, bo wbrew pozorom przyznanie się do winy w ich przypadku nie było takie proste, ponieważ groziło to utratą ich wyrobionego stanowiska w świecie wirtualnych zakupów gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:23, mesiu59 napisał:

> stul pysk cioto to se juz grasz a co ja mam powiedziec moglem isc i kupic w MM i pieprzyc
ten
> gram.pl
Ej niech ktoś zbanuje tego... prymitywa ;)


pss to mial byc pojazd? co za ciota hah ale bym cie przekopal bidonie spermy

Evil Khan-> Zobaczymy ile w tym prawdy bo ciezko mi w to uwierzyc niby dlaczego niema zadnego infa na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:21, tableta1 napisał:

> Radzę nauczyć się czytać poprzednie posty a nie rzucać takimi tekstami jak z piaskownicy.

>
> Każdy kto zamówił Ek w pre-orderze ma dostać bon na 100zł do dowolengo wykorzystania w
sklepie
> gram.pl.
>
> I skończ zaznaczać swój, jakże straszny, problem pogrubieniem, już się ludziom przejadł
i nie
> interesuje ich twoja marna historyjka ;-)

stul pysk cioto to se juz grasz a co ja mam powiedziec moglem isc i kupic w MM i pieprzyc ten
gram.pl

człowieku nie obrazaj ludzi , ja tez czekam na swoją edycję kolekcjonerską i tez jestem zły , więc opanuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 11:27, tableta1 napisał:

> > stul pysk cioto to se juz grasz a co ja mam powiedziec moglem isc i kupic w MM i
pieprzyc
> ten
> > gram.pl
> Ej niech ktoś zbanuje tego... prymitywa ;)

pss to mial byc pojazd? co za ciota hah ale bym cie przekopal bidonie spermy


Nie, to nie miał być pojazd. To było stwierdzenie faktu, a tymi textami się pogrążasz. Ile ty masz lat? Dorośnij e-kozaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemacie sie co martwić... mi dosyłka przed chwilą dosz ła, i jest świetna !!! :D Jednak mimo mimo prośby o przesłanie nowego etui, bo tamto doszło mi podarte, nie dostałem nawet odpowiedzi mailowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować