Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Ja dostalem swoje dodatki do EK wczoraj (z plakatem, jakby kto pytal). Jak otworzylem pudlo, to mi szczeka opadla... Wydanie jest boskie, warto bylo czekac :) Calosc, lacznie z gra, wazy ze 4 kilo chyba :)

Z innej beczki: wielki szacun dla P. Kicinskiego za to, ze jako jedyny w tym calym bajzlu potrafil sie zachowac jak trzeba - i nie mowie tu o gratyfikacji, bardzo zreszta milej, ale o jakze potrzebnym slowie "przepraszam" i nie udawaniu, ze winni sa kosmici z Marsa i czepiamy sie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i czekanie się opłaciło.Masterlink jak zawsze na czas (wczoraj wysłane, dzisiaj dostarczone).Nareszcie dodatki EK są już u mnie.Pudełko naprawdę super,no i ten medalion (sporo waży).Szkoda że numer edycji jest tak mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jak teraz wspomniałes o tym plakacie to zauważyłem że go nie mam:P Jakbyś nie wspomniał to bym tego nie zauważył ale nie ma problemu bo mam juz taki z CDA:P Ale za to zamiast plakatu dostałem naklejke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!! SKANDAL !!!
Po tylu tygodniach oczekiwania dostałem dwie EK (dla mnie i kolegi).
ja nie mogę, tego się nie spodziewałem. EK jak psu z gardła wyjęte. Puła są poniszczone, poszarpane, pokiereszowane, porysowane. I teraz CDP da teraz wybór: zwrot kasy za zwrot gry albo wal się i masz problem. Czy też może wymienią mi pudełko?
EK było zapakowane koszmarnie. Po prostu obite w karton. Żadnych folii bąbelkowych, żadnej folii ochronnej. Przy grze za 200zł można by się o coś takiego pokusić.
Mimo wczorajszego gestu ze strony Pana MK, CDP ma u mnie niskie notowania. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:21, Taschon napisał:

!!! SKANDAL !!!
Po tylu tygodniach oczekiwania dostałem dwie EK (dla mnie i kolegi).
ja nie mogę, tego się nie spodziewałem. EK jak psu z gardła wyjęte. Puła są poniszczone, poszarpane,
pokiereszowane, porysowane. I teraz CDP da teraz wybór: zwrot kasy za zwrot gry albo wal się
i masz problem. Czy też może wymienią mi pudełko?
EK było zapakowane koszmarnie. Po prostu obite w karton. Żadnych folii bąbelkowych, żadnej
folii ochronnej. Przy grze za 200zł można by się o coś takiego pokusić.
Mimo wczorajszego gestu ze strony Pana MK, CDP ma u mnie niskie notowania. Dno.

Ja też nie miałem żadnej foli ochronej tylko obite w karton ale ja dostałem moją EK w stanie idealnym:P Sądze że wszystcy dostali EK bez żadnej foli a ty jak i pare innych osób miałes pecha i dostałes zniszczone. Skontaktuj sie z CDP powinni ci oddac kase albo dac nowe pudełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:25, Grzybek90 napisał:

Ja też nie miałem żadnej foli ochronej tylko obite w karton ale ja dostałem moją EK w stanie
idealnym:P Sądze że wszystcy dostali EK bez żadnej foli a ty jak i pare innych osób miałes
pecha i dostałes zniszczone.

Tyle że CDP nie powinno do tego dopuścić. Chyba do nich pójdę i im pokażę, jak się pakuje paczki. Żałosne.

Dnia 09.11.2007 o 19:25, Grzybek90 napisał:

Skontaktuj sie z CDP powinni ci oddac kase albo dac nowe pudełko

Jak zwykle wszystkie problemy wynikają w piątki, tak, że z CDP nie da się skontaktować. Powinni mieć jakaś drogę kontaktu w weekend, to działa mi na nerwy.
Chrzanię zwrot kasy. Zapłaciłem za nowe EK i chcę nowe EK. Jak nie umieją zapakować paczki, to będą bulić.
Jak ja coś sprzedaję na Allegro, to nawet przesyłkę za 10zł zabezpieczam ze 3 razy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:42, Taschon napisał:

A, no i nie dodali plakatu ani etui.
Wie ktoś może, czy ma być to dosyłane?

Hmm etui jesli ci chodzi o ten rękaw co miał być dodany to gdzies widziałem jak ktoś napisał że on był dodawany tylko do EP a do edycji kolekcjonerskiej nie, a samego plakatu to chyba ci nie wyślą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:49, Grzybek90 napisał:

Hmm etui jesli ci chodzi o ten rękaw co miał być dodany to gdzies widziałem jak ktoś napisał
że on był dodawany tylko do EP a do edycji kolekcjonerskiej nie, a samego plakatu to chyba
ci nie wyślą:P

Etui miał być chyba jako rekompensata za jedną z wpadek Wiedźmina.
A plakat to mi w zębach powinni przynieść (ale w tubie, żeby się nie pogiął i nie poszarpał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:48, GoRo-H2o napisał:

O dodatkowym etui z EP możemy zapomnieć, a plakaty ponoć mają dosyłać tym co nie dostali.

Znowu dosyłka. I co z tego wyjdzie, pewnie znów trzeba będzie czekać. Mam nadzieję, że w mojej paczce wszystko bedzie, no jak ją spakują w końcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:49, Grzybek90 napisał:

a samego plakatu to chyba
ci nie wyślą:P


Ponoć wyślą:

"Brakujące elementy zostaną dosłane do Państwa niezwłocznie przesyłką pocztową."

Taką odpowiedź otrzymałam z DOKu a propos plakatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przesyłka: Gra,
druga: reszta EK,
trzecia: reklamowane pudełko i okładka na materiały dodatkowe,
czwarta: plakat,
piąta: reklamowane pudełko (wsuwane) na całość EK
Rekord ;)
I ozdoba kolekcji gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:52, Taschon napisał:

> Hmm etui jesli ci chodzi o ten rękaw co miał być dodany to gdzies widziałem jak ktoś napisał

> że on był dodawany tylko do EP a do edycji kolekcjonerskiej nie, a samego plakatu to chyba

> ci nie wyślą:P
Etui miał być chyba jako rekompensata za jedną z wpadek Wiedźmina.
A plakat to mi w zębach powinni przynieść (ale w tubie, żeby się nie pogiął i nie poszarpał).

Też słyszałem że rekompensaą miał być rekaw ale chyba zamienili ten rękaw na 100 zł:P Szczerze mówiąc to bardziej wole 100 zł niż rękaw:P

Dalke Fajnie by było jakby plakaty jeszcze dosyłali miał bym wtedy 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:21, Taschon napisał:

!!! SKANDAL !!!
Po tylu tygodniach oczekiwania dostałem dwie EK (dla mnie i kolegi).
ja nie mogę, tego się nie spodziewałem. EK jak psu z gardła wyjęte. Puła są poniszczone, poszarpane,
pokiereszowane, porysowane. I teraz CDP da teraz wybór: zwrot kasy za zwrot gry albo wal się
i masz problem. Czy też może wymienią mi pudełko?
EK było zapakowane koszmarnie. Po prostu obite w karton. Żadnych folii bąbelkowych, żadnej
folii ochronnej. Przy grze za 200zł można by się o coś takiego pokusić.
Mimo wczorajszego gestu ze strony Pana MK, CDP ma u mnie niskie notowania. Dno.

kontaktowałem się dzisiaj z DOK''iem w sprawie zarysowania pudełka prawie przez całą długość u mnie i w odpowiedzi usłyszałem że muszę odesłać te porysowane i wtedy dostanę nowe. Zarysowane wysyłam do nich na mój koszt a oni odsyłają już za swoją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 20:12, Misiek_ napisał:

kontaktowałem się dzisiaj z DOK''iem w sprawie zarysowania pudełka prawie przez całą długość
u mnie i w odpowiedzi usłyszałem że muszę odesłać te porysowane i wtedy dostanę nowe. Zarysowane
wysyłam do nich na mój koszt a oni odsyłają już za swoją kasę.

Na mój koszt?
Nie powiem, co to jest, bo dostane bana. Mam płacić za to, że CDP jest tak beznadziejną firma, że ich możliwości i umiejętności przekracza zapakowanie przesyłki? Niedoczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą EK to są naprawdę jaja, dostałem dziś swoje dodatki (nr.482), ale bez KU................... PLAKATU.
Znowu użerać się będzie trzeba z DOKiem. Oni się wcale nie poprawiają, żeby jeszcze na końcu wyeliminować błędy, tego pogiętego wydania !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dostaliście na maila tą znizkę do sklepiku wiedźmina? Bo ja mam status wysłany, ale zniżki nie otrzymałem. A co jest dokładnie z tym etui? Będzie w EK czy nie? A plakati naklejkę też nie wszyscy dostali?
Ja tylko mam nadzieję, że dostanę niedługo paczkę.
PS Dobry pomysł z tym kuponem na 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować