Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 15:30, urejo napisał:

Dostałem EK i jestem tak wkur@#$ny że szkoda gadać . Pudełko od EK ZNISZCZONE!! KU#$A czekam
tyle czasu i jeszcze uszkodzone jakies jaja

nie martw się nie jesteś jedyny dużo osób dostało uszkodzone pudełko a na czym polega twoje zniszczenie bo ja mam porysowaną wsuwkę . Najlepsze i tak jest to że jeśli będziesz chciał wymienić te pudełko to musisz wysłać do nich te które masz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że nie macie EK to są jaja ale większe będą jak dostaniecie tak jak ja uszkodzone pudło , po prostu kpina jeżeli na dniach nie otrzymam nowego pudła po czym odeśle im uszkodzone będę się domagał zwrotu pieniędzy i jeszcze rekompensatę za dodatkowe nerwy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:47, Misiek_ napisał:

> Dostałem EK i jestem tak wkur@#$ny że szkoda gadać . Pudełko od EK ZNISZCZONE!! KU#$A
czekam
> tyle czasu i jeszcze uszkodzone jakies jaja
nie martw się nie jesteś jedyny dużo osób dostało uszkodzone pudełko a na czym polega twoje
zniszczenie bo ja mam porysowaną wsuwkę . Najlepsze i tak jest to że jeśli będziesz chciał
wymienić te pudełko to musisz wysłać do nich te które masz teraz.



ODKLEJONA jest ta hmm "okleina?" z obrazkiem wilka po prostu kpina i ani myślę jeżeli nie dostane w tym tygodniu nowego będę domagał się zwrotu pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:49, urejo napisał:

To że nie macie EK to są jaja ale większe będą jak dostaniecie tak jak ja uszkodzone pudło
, po prostu kpina jeżeli na dniach nie otrzymam nowego pudła po czym odeśle im uszkodzone
będę się domagał zwrotu pieniędzy i jeszcze rekompensatę za dodatkowe nerwy !!


i rekompensatę za stracony znaczek pocztowy, o!

..

Zagadaj do nich że jest rozwalone to pewniej coś załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:52, BioZ napisał:

> To że nie macie EK to są jaja ale większe będą jak dostaniecie tak jak ja uszkodzone pudło

> , po prostu kpina jeżeli na dniach nie otrzymam nowego pudła po czym odeśle im uszkodzone

> będę się domagał zwrotu pieniędzy i jeszcze rekompensatę za dodatkowe nerwy !!
>

i rekompensatę za stracony znaczek pocztowy, o!

..

Zagadaj do nich że jest rozwalone to pewniej coś załatwisz.


Myślisz że będę wysyłał na własny koszt ?? Chyba sobie żartujesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:20, Boskii napisał:

Nie no to już jest przesada - od czwartku przesyłka jest w DPD i do tej pory jej nie dostałem.
Skandal...


taaa masterlink jest okropny :/. Moza paczka juz w piatek rano była w Gdańsku, przeleżała 3 dni i 30 minut temu dostalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 15:53, urejo napisał:

> > będę się domagał zwrotu pieniędzy i jeszcze rekompensatę za dodatkowe nerwy !!
> >
>
> i rekompensatę za stracony znaczek pocztowy, o!
>
> ..
>
> Zagadaj do nich że jest rozwalone to pewniej coś załatwisz.

Myślisz że będę wysyłał na własny koszt ?? Chyba sobie żartujesz ..

Popieram cię w 100% ja nie będę odpowiadał za to że w CDP nie potrafią dobrze zabezpieczyć przesyłki wartej 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:53, urejo napisał:

Myślisz że będę wysyłał na własny koszt ?? Chyba sobie żartujesz ..


ja juz raz reklamowałem EK (heroes 5) u CDP i zwrocili mi koszty wysylki :). A nadałem kurierem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:53, urejo napisał:

> > To że nie macie EK to są jaja ale większe będą jak dostaniecie tak jak ja uszkodzone
pudło
>
> > , po prostu kpina jeżeli na dniach nie otrzymam nowego pudła po czym odeśle im uszkodzone

>
> > będę się domagał zwrotu pieniędzy i jeszcze rekompensatę za dodatkowe nerwy !!
> >
>
> i rekompensatę za stracony znaczek pocztowy, o!
>
> ..
>
> Zagadaj do nich że jest rozwalone to pewniej coś załatwisz.

Myślisz że będę wysyłał na własny koszt ?? Chyba sobie żartujesz ..


Ty chyba żartujesz swoją postawą;]. Najpierw zadzwoń chyba, że Ci szkoda kasy, niech się lepiej domyślą że masz problem, sami zadzwonią i sami przyjadą po uszkodzone pudełko i przyślą nowe... Genialne.
A tak jak gogowitczak pisze może i pójdą Ci na rękę. Tylko zadzwoń zamiast gadać jałowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta"...ktoś jeszcze tak ma?czy tylko ja?bo jest załamany na mail nie otrzymuje odp:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:48, mesiu59 napisał:

> Heh, a ci co jeszcze mają wstrzymane powinni dostać dwie stówy :)
Bez przesady. :)
Stówka jest w sam raz.

Stówka się przyda nie powiem, ale ciągle moje Ek jest wstrzymane i jest to niesprawiedliwe, że dostanę to zapewne w ostatniej partii. Jakiś dodatkowy bonusik się za to należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:57, BioZ napisał:

> > > To że nie macie EK to są jaja ale większe będą jak dostaniecie tak jak ja uszkodzone

> pudło
> >
> > > , po prostu kpina jeżeli na dniach nie otrzymam nowego pudła po czym odeśle
im uszkodzone
>
> >
> > > będę się domagał zwrotu pieniędzy i jeszcze rekompensatę za dodatkowe nerwy
!!
> > >
> >
> > i rekompensatę za stracony znaczek pocztowy, o!
> >
> > ..
> >
> > Zagadaj do nich że jest rozwalone to pewniej coś załatwisz.
>
> Myślisz że będę wysyłał na własny koszt ?? Chyba sobie żartujesz ..

Ty chyba żartujesz swoją postawą;]. Najpierw zadzwoń chyba, że Ci szkoda kasy, niech się lepiej
domyślą że masz problem, sami zadzwonią i sami przyjadą po uszkodzone pudełko i przyślą nowe...
Genialne.
A tak jak gogowitczak pisze może i pójdą Ci na rękę. Tylko zadzwoń zamiast gadać jałowo.


Moją postawa ?? Zostali poinformowani także nie musisz mnie pouczać chyba mam prawo być zbulwersowany po tym całym wyczekiwaniu i jeszcze otrzymuje uszkodzone pudło za które co jak co ale nie małe pieniądze wydałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:00, urejo napisał:

> > > > To że nie macie EK to są jaja ale większe będą jak dostaniecie tak jak
ja uszkodzone
>
> > pudło
> > >
> > > > , po prostu kpina jeżeli na dniach nie otrzymam nowego pudła po czym odeśle

> im uszkodzone
> >
> > >
> > > > będę się domagał zwrotu pieniędzy i jeszcze rekompensatę za dodatkowe nerwy

> !!
> > > >
> > >
> > > i rekompensatę za stracony znaczek pocztowy, o!
> > >
> > > ..
> > >
> > > Zagadaj do nich że jest rozwalone to pewniej coś załatwisz.
> >
> > Myślisz że będę wysyłał na własny koszt ?? Chyba sobie żartujesz ..
>
> Ty chyba żartujesz swoją postawą;]. Najpierw zadzwoń chyba, że Ci szkoda kasy, niech się
lepiej
> domyślą że masz problem, sami zadzwonią i sami przyjadą po uszkodzone pudełko i przyślą
nowe...
> Genialne.
> A tak jak gogowitczak pisze może i pójdą Ci na rękę. Tylko zadzwoń zamiast gadać jałowo.


Moją postawa ?? Zostali poinformowani także nie musisz mnie pouczać chyba mam prawo być zbulwersowany
po tym całym wyczekiwaniu i jeszcze otrzymuje uszkodzone pudło za które co jak co ale nie małe
pieniądze wydałem?


Pudło to w tym wszystkim mała kwota raczej;]. Ale nvm. Jak zadzwoniłeś to zwracam honor, ale wylewanie złości w ''miejscach'' publicznych szkodzi innym i nie zawsze przynosi ulgę;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:12, BioZ napisał:

> > > > > To że nie macie EK to są jaja ale większe będą jak dostaniecie tak
jak
> ja uszkodzone
> >
> > > pudło
> > > >
> > > > > , po prostu kpina jeżeli na dniach nie otrzymam nowego pudła po czym
odeśle
>
> > im uszkodzone
> > >
> > > >
> > > > > będę się domagał zwrotu pieniędzy i jeszcze rekompensatę za dodatkowe
nerwy
>
> > !!
> > > > >
> > > >
> > > > i rekompensatę za stracony znaczek pocztowy, o!
> > > >
> > > > ..
> > > >
> > > > Zagadaj do nich że jest rozwalone to pewniej coś załatwisz.
> > >
> > > Myślisz że będę wysyłał na własny koszt ?? Chyba sobie żartujesz ..
> >
> > Ty chyba żartujesz swoją postawą;]. Najpierw zadzwoń chyba, że Ci szkoda kasy, niech
się
> lepiej
> > domyślą że masz problem, sami zadzwonią i sami przyjadą po uszkodzone pudełko i przyślą

> nowe...
> > Genialne.
> > A tak jak gogowitczak pisze może i pójdą Ci na rękę. Tylko zadzwoń zamiast gadać
jałowo.
>
>
> Moją postawa ?? Zostali poinformowani także nie musisz mnie pouczać chyba mam prawo być
zbulwersowany
> po tym całym wyczekiwaniu i jeszcze otrzymuje uszkodzone pudło za które co jak co ale
nie małe
> pieniądze wydałem?
>

Pudło to w tym wszystkim mała kwota raczej;]. Ale nvm. Jak zadzwoniłeś to zwracam honor, ale
wylewanie złości w ''miejscach'' publicznych szkodzi innym i nie zawsze przynosi ulgę;].


Trzeba o takich rzeczach mówić publicznie . Mam jeszcze czekać kolejne tygodnie aż wyrobią mi nowe etui ? Kto wie czy nie przyjdzie uszkodzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie nie przesadzajcie - nie idzie wyciąć tych tekstów?

A do mojego opóźnienia, to z tego co zdążyłem doczytać to siedzibę przenoszą - stąd takie opóźnienie, ale jeszcze dzwonić będę.

Swoją drogą to ciekawe jaki procent osób ma już swoje EK... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś z tymi plakatami? Widzę, że nie jest to odosobniony przypadek i tylko kilka osób dostało i plakat i naklejkę... Ja otrzymałem tylko naklejkę, a bardziej zależało mi na plakacie (identyczna nalepka była w CDA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:58, yoszek napisał:

U mnie cały czas "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt
z działem obsługi klienta"...ktoś jeszcze tak ma?czy tylko ja?bo jest załamany na mail nie
otrzymuje odp:[


Mam to samo. Dzwoniłem do DOKu i powiedzieli mi że są jakieś problemy z produkcją dodatków. Niestety, nie znany jest żaden termin wysyłki, jak również nie wiedzą kiedy będzie coś wiadomo na ten temat ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować