Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

heh i znow CDP lezy na calej linii ;-) widac ze ta edycja ich przerosla...

- plakaty i naklejki im sie skonczyly wiec wysla pozniej jak wydrukuja (tak to przynajmniej wyglada z perspektywy gramowicza)
- wiele pudel EK jest porysowanych/potarganych etc - nienalezycie zabezpieczona paczka - pudło z EK za taka kase powinno byc zafoliowane, owiniete folia bąbelkowa i wsadzone do grubego kartonu a nie wrzucone ''na golasa'' do kartoniku :P
- zestawy z ''promocyjna'' gra karciana sa wybrakowane :P (sprawdzalem nie raz, nie dwa i nie ma zadnych posklejanych kart)
- CDP zbył nas wywiadem z Mike''m i dalej cisza... szkoda gadac :P

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Dziś dotarła paczka ;) W stanie niezniszczonym i dobrze zapakowanym. Kartonik dał radę, kurier widać tym nie rzucał :) Rano zadzwonił spytać czy może zostawić u jakiegoś sąsiada, jeśli tak to u kogo - bo nikogo w domu nie ma. I wsio. Momentami gdy słyszę opinie o DPD mam wrażenie że rozmawiamy o innych firmach.
Co do samej paczki - przyznaje, robi dobre wrażenie. Wszystko całkiem fajnie wykonane, dużo szczegółów i masywny breloczek który mi z miejsca przypadł do gustu.
Co do obiecanego plakatu i naklejek - brak. Podejrzewam że CDP zafunduje nam trzecią paczkę ;-) Gdyby całość trafiła za jednym razem pod moją strzechę bez dzielenia na raty, to podejrzewam że wcisnęło by mnie w fotel z wrażenia ;) A tak, no cóż, trochę szkoda.
Co do karcianki - przyznam bez bicia że rozpakowałem i tylko obejrzałem karty - nie wydawały mi się wybrakowane (bo i na czym by owo wybrakowanie miało polegać? Przyznam, że nie przeglądałem ostatnio zbyt wiele postów, więc nie bardzo wiem o co chodzi).
Podsumowując - jak dla mnie nie jest źle :) Zwłaszcza jak doślą rekompensacyjny bon ;-)
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mi paczka doszła, jest fajna, lecz mam kilka zastrzeżeń.
1. Moja paczka nie była zafoliowana i przez to pudełko jest trochę porysowana
2. Brakuję zapowiedzianego plakatu ( naklejkę mam )

No i chyba to wszystko. A medalion jest old school ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie naklejki nie ma i plakatu i jeszcze cały środek jest połamany EK i nie mogę tam nic włożyć bo wpada mi na samo dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie no świetnie, moja paczka nadal jest "wstrzymana". A nicy do jutra mają być wszystkie paczki wysłane. Ciekawe, ciekawe, pewnie gadżety ujrzę za jakiś tydzień jeśli mi sięposzczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:47, Outlander-pro napisał:

Haha, nie no świetnie, moja paczka nadal jest "wstrzymana". A nicy do jutra mają być wszystkie
paczki wysłane. Ciekawe, ciekawe, pewnie gadżety ujrzę za jakiś tydzień jeśli mi sięposzczęści.



Pierwszą część miałem o godzinie 21. w dniu, kiedy wyszła o 5 coś rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 17:48, BioZ napisał:

Pierwszą część miałem o godzinie 21. w dniu, kiedy wyszła o 5 coś rano.


O to mam nadzieję, że mi jutro jednak przyślą. Tylko boję się trochę. bo widać że na forum ludzie sięskarżą na połamane pudełka, wybrakowane talie kart ... ojojoj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli nam się kończy dzisiejszy dzień, a informacji o zniżce na gadżety Wiedźmińskie i bonie 100PLN jak nie było, tak dalej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Paczka nie była zafoliowana
2) Nie dostałem, obiecanej gratyfikacji (plakat + naklejka)
3) EK 0067 odebrane dzisiaj 16:47

Ktoś wytłumaczy to z CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hail!Dzisiaj dostałem brakujące elementy EK.Jednak słowo pozostałe nie oznacza wszystkie ;-)Brakuje(to słowo zaczyna w przypadku cdprojektu padać coraz częściej)plakatu oraz bonu wycenionego na 100zł, do reszty części nie mam zastrzeżeń.Wam brakuje także tych samych elementów?Czy może tylko moje EK jest pod tym względem wyjątkowa?Czekam na posty.A jeżeli wy także macie niekompletną EK to czy coś wiadomo kiedy zostaną one wysłane?
P.S.I jeszcze jedna sprawa...skoro cd projekt zdecydował się na przyznanie Pre-orderowcom bonów o wartości 100zł tzn że zrezygnowali z 50%zniżki w sklepie wiedźmiskim,tak?, czy należy przyjąć iż rekompensata będzie zawierać oprócz bonu także 50% zniżkę?Z góry dzięki za odp.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:01, Outlander-pro napisał:

Eh, wy sięcieszycie bo chociaż wiecie że jest w sortowni albo kurier ma gierkę. A ja mam "zamówienie
wstrzymane". Mam nadzieję, że wyślą jutro :|

Tja. U mnie to samo. Jak cdp nie wyśle tego jutro, to kur... niech się tą paczką wypchają i zwrócą mi moje pieniądze. Szlag człowieka trafia jak zagląda non-stop od tygodnia w swoje zamówienia, a tam szyderczo spogląda na niego napis "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana". N/c i opad rąk. Do tego jak słyszę, że paczki docierają w fatalnym stanie i pomyślę, że moja będzie tak samo zniszczona, to... grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:29, Nalfein napisał:

Każda rysa to jeden telefon do DOK-u hehe.

To musze dzwonic 9 razy (narazie tyle naliczylem rys) i ich jescze ochrzanic za wgniecenia:(

Profesjonalne traktowanie klienta:(

Historia:
Status Twojego zamówienia: zrealizowane
Data złożenia: Śr, 27.06.2007 o godz. 16:47

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 9 listopada 2007
Data złożenia: Wt, 30.10.2007 o godz. 12:02

Nie bawi mnie to:(

zwlaszca, że brakuje elementów z tej informacji:(

http://www.gram.pl/news_9wTeHe3_Michal_Kicinski_dyrektor_generalny_CD_Projekt_przeprasza_za_problemy_w_korzystaniu_z_s erwisu_gram_pl_i_sklepu_gram_pl.html

/edit: link nie chce cały się porządnie wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem przed paroma minutami świeżutką i nieskazitelną EK :) Może oprócz paru zagięć na pudełeczku na karty. No i oczywiście nie uświadczyłem bonu 100 złotowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, w końcu zmienił sie mój status. Ponoć paczka zostanie wysłana 13. Co oznacza że dostanę ją 14-15. Ale to nie zmniejsza mojego rozczarowanie całą sytuacją. Dodatki dostane 3 tygodnie po grze. Po prostu wstyd, radzę wam na jakiś czas zwiesić dział EK i się trochę na ten temat przyuczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:41, lechu515 napisał:

A ja dostałem przed paroma minutami świeżutką i nieskazitelną EK :) Może oprócz paru zagięć
na pudełeczku na karty. No i oczywiście nie uświadczyłem bonu 100 złotowego.


Bony... ach, bony... będą dostarczane od jutra, niekoniecznie listownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować