Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 15:32, Outlander-pro napisał:

Dostałem dziś bon :) Pytanie: czy kupując grę da się równeiż zapłacić za przesyłkę tym bonem
?



Hi z tego co wiem to nie
poniewaz bon jest na produkty a nie na przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 15:43, Zebek napisał:


Hi z tego co wiem to nie
poniewaz bon jest na produkty a nie na przesylke


bo w mailu napisali ze można opłacić zamówienie a w koszty zamówienia jest również te 15,90 dla kuriera. Tylko nie wiem czy się CDP nie wycwanił w taki sposób że grę ok, ale za przesyłkę płać ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ich strony

cytat
Z kodu promocyjnego należy skorzystać na pierwszym etapie finalizacji zamówienie, w momencie gdy użytkownika znajduje się w swoim koszyku.

A wiec wtedy gdy jeszcze nie wybierasz formy zaplaty oraz rodzaju wysylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD wartości całego zamówienia (gra + przesylka) odejmowane jest 100zł. Nie wiem czy można zapłacić 0,00 zł za zamówienie, ale ja przy zamówieniu Hellgate''a za 99,90 zapłaciłem tylko 7,80. (7,90 za przesyłkę - reszta ze 100zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:48, Mistic napisał:

OD wartości całego zamówienia (gra + przesylka) odejmowane jest 100zł. Nie wiem czy można zapłacić
0,00 zł za zamówienie, ale ja przy zamówieniu Hellgate''a za 99,90 zapłaciłem tylko 7,80. (7,90
za przesyłkę - reszta ze 100zł).


Wnioskując że te 10 gr które Ci zostały poszły na przesyłkę, można stwierdzić że jednka da sięzapłacić za przesyłkę :) A więc zamawiam CoD''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj
Ale rodzaj rodzaj przesylki

Przesyłka kurierska (Masterlink)(dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki) - 14,90 zł

Przesyłka pocztowa(dostawa do 3 dni roboczych po wysłaniu paczki) - 7,90 zł

wybierasz w III etapie a nie w I w razie czego to cofniesz zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludzie: wrzuciłem do koszyka CoD''a 4, potem w koszyku wklepałem kod na 100 PLN, wziąłem opcję złóż zamówienie. Załadowała się stronka z opcją (!?) dodania jednego z czterech produktów do zamówienia: był tam Morrowind (mam gierkę) za 8 PLN, Shogun Total War, coś tam i Gameranking 11/07 za 0 zł (!! WTF?). Dodałem więc gazetkę, wybrałem adres, sposób zamównienia, przesyłka kurierska 15,90 zł, pojawił się ekran podsumowania i był do zapłaty 0,00zł. Więc da sięzapłacić za gierkę i za zamówienie. Tylko ten Gameranking za free mnie zaskoczył. NO cóż miły dodatek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sobie gamerankinga dodałem do zamówienia. Zawsze w empiku kupowałem jak mi się CDA kończyło, a tego numeru nie mam więc będzie co czytać, tym bardziej że za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ze jak przekroczycie w zamowienie 100 i 150 zlotych to bedziecie mieli do wyboru inne lepsze gry w bardzo przystepnych cenach
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bon dzisiaj powinienem złożyć zamówienie, ale dalej nie mam swojego EK kompletnego :/. I ile ja mam na to czekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem CoD 4 który kosztuje 79,99 + 15zł dostawa + 95zł nie bądźmy dokładni.

I za to wykorzystałem bon i pisze mi 0.00 zł.

Nie wiem czy jakieś komplikacje będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chce zamowic kosci ze sklepu wiedzminskiego (jedyna rzecz ktora mnie interesuje) i w zaleznosci ile by kosztowaly to moze CoD no i doplace... albo sage icewind i jakis drobiazg jeszcze..
ale cos mi sie widzi ze kości pojawią sie w styczniu :] tak jak figurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:21, Irc100 napisał:

Dostałem bon dzisiaj :)

Zamówiłem już COD4...

Nie wiecie kiedy będzie dostępne cod4 bo na razie nie ma?


Ja Kod dostałem wczoraj i też zamówiłem CoD''a wczoraj, gdy był niedostepny. gra już jest wysłana, ale Masterlink nie ma jej jeszcze w bazie danych. Myślę że jutro już bedę pykał w nową gierę (muahahaha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurrraaa!!!
Dostałem dzisiaj obiecany bon promocyjny! Nie wiedziałem, że jest on drukowany na takim fajnym papierze. Mogliby dorzucić do tej przesyłki jeszcze kilka czystych arkuszy takiego papieru. Ale dobrze, że bon już jest. Teraz muszę się poważnie zastanowić na co go wydać, a czasu coraz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem dziś iść po próbnej maturce na pocztę bo mi wczoraj listonosz avizo zostawił.
Najważniejsze, że zamówienie złożone: ES World in Conflikt do tego plakat za 50 wpln i żeton na darmową przesyłkę i zostało mi 1WPLN.

Nie ma to jak zapłacić za grę z dostawą i plakatem 40zł.

XD


Nie wie ktoś dlaczego nie mogłem wziąć dostawy Pocztą Polską bo na DPD to mam ostatnio uczulenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to szczęściarz z ciebie... ja też zamówiłem jak nie było ale jeszcze chyba nie wysłali... muszę sprawdzić...


A ja mam pakowanie i przygotowywanie do wysyłki... dziwne bo w sklepie gierki nadal brak a mi już wysyłają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować