Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

moje dodatki wygląda na to, że przyjdą koło Wielkanocy....

Miałem status, że trzeba się skontaktować z BOKiem, to się skontaktowałem, ale pani niestety nic mi nie powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i d...uży klops.
Mam kod promocyjny na 100 zł i co z tego skoro KOD NIE DZIAŁA!!!!
I co ja mam teraz zrobić? zadowolony wróciłem z pracy z zamiarem domówienia sobie kilku rzeczy, wklepuje kod i co widze? "Kod błędny lub użyty". Wpisywałem go 3 razy jak stoi na kartce wydrukowane i nic... cały czas ta sama informacja. A teraz mam zablokowaną mozliwość uzycia kodu na 24 h.
MOŻE MI JAKIŚ "NIEBIESKI" WYJAŚNIĆ O CO BIEGA?? BO JA JUŻ NAPRAWDĘ GŁUPIEJE! Najpierw nie ma dodatków, potem plakatów, cudem gra u mnie leży, kod ograniczony czasowo do końca roku przychodzi i NIE DZIAŁA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę z tą sprawą zwrócić się do DOK.
Na forum nikt nie pomoże.
Podejrzewam, iż najlepszą drogą jest telefoniczna.
(najprawdopodobniej jednak już nie dziś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem COD4 jak go nie było na sklepie i nadal go nie ma a już wysłali (dosłownie przed chwilą, oczywiście wcześniej było pakowanie)

Widać to co dostają od razu idzie do pakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. I jak tu się nie wkurzyć? 3 razy wpisałem dobry kod i lipa. Już myślałem, że to koniec utrudnień (chociaż dodatków nadal nie mam) i wreszcie będę mógł sobie zamówić to co chciałem, ale nie, oczywiście musi nie działać... Moja irytacja sięga zenitu ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 08:39, Mistic napisał:

Identycznie u mnie, mimo statusu przedmiotu : Dostępny za 1-2 dni paczka z CoD 4 została wysłana
już wczoraj


Dobra wiadomość, dziś dostałem gierkę ^^ Chociaż to się nie opuźniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, zadzwoniłem do DOKu w sprawie tego bonu i co sie dowiedzialem? Że można go użyć tylko na tym koncie, z którego był kupowany Wiedźmin... No świetnie, tylko że ja zamawiałem swojego przez konto kolegi, bo nie miałem wtedy dostępu do netu. I teraz jeśli chciałbym użyć bonu to oczywiście musze wykorzystać konto kumpla, ale przecież wPLN mu nie zabiore, wiec nie będę mógł ich użyć :/
Względy bezpieczeństwa niby, ale mnie to tak wkurzyło, że naprawdę, użyję tego bonu i na gram.pl już więcej nic nie kupię. Szkoda, bo jestem starym stałym klientem, ale sami chcieliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:35, Irc100 napisał:

Teraz jeszcze tylko na plakat czekam i już mogę zapomnieć o całej sprawie... :)

To zazdroszczę. Ja właśnie szykuję jakiś karton na pudełko do dodatków, bo zamierzam reklamować. Przykre, że czekałem tyle czasu na dodatki, a mimo to nadal mam problemy. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pudełko obite (ale z tyłu, z przodu nie widać) i jest w środku pęknięta ta wnęka na pudełko od gry (ale chyba sam to zrobiłem przez złe wyciąganie pudełka... pewny nie jestem) i mimo to nie reklamuje... po co znowu na to czekać i się denerwować? A i tak się nie przejmuję bo dostałem bon dzięki któremu zaoszczędziłem 80 zł na COD4 czyli zapłaciłem za to ek (bo i tak cod''a bym kupił) 120 zł... opłacało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:40, Irc100 napisał:

/.../ i mimo to nie reklamuje... po co znowu na to czekać i się denerwować? A i tak się nie przejmuję /.../

Pewnie, nie ma się co przejmować tym, że przysłali mi zniszczony produkt. Nie obchodzi mnie, że pudełko jest porwane, a jego wnętrze (ta czarna "wyściółka") popękana. Przecież dostałem bon, więc nie mam o co mieć pretensji. Powinienem jeszcze CDP podziękować.

Nie należę do ludzi, którzy kupując coś, nie przywiązują wagi do tego, czy oferowany im produkt nie jest pozbawiony wad. Owszem, dostałem bon, który jest jednak rekompensatą za opóźnienie w wysyłke dodatków, a nie za ich stan faktyczny. Dostałem wadliwe pudełko - reklamuję, bo takie jest moje, konsumenta prawo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:17, Dark Demon napisał:

Czy ktoś dostał już ten plakat, który miał być dosłany??

Ja jeszcze go nie dostałam.

@heyboy maila przypominającego o plakacie, to ja wysłałam jakiś tydzień temu, a odpowiedzi nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:17, Dark Demon napisał:

Czy ktoś dostał już ten plakat, który miał być dosłany??

Ja nie dostałem. Jak przed świętami nie przyjdzie to dzwonię albo mejla ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:09, heyboy napisał:

> Czy ktoś dostał już ten plakat, który miał być dosłany??
Ja nie dostałem. Jak przed świętami nie przyjdzie to dzwonię albo mejla ślę.


Do mnie w zeszłym tygodniu napisali maila, że plakat zostanie wysłany 5 grudnia. Ma jeszcze czas przyjść do końca tygodnia. Gazetka Cenegi też została wtedy wysłana, a doszła dzisiaj. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:08, Paladynka napisał:

@heyboy maila przypominającego o plakacie, to ja wysłałam jakiś tydzień temu, a odpowiedzi
nie dostałam.


Ja dzwoniłem zaraz jak nie dostałem przy dodatkach - powiedzieli, że wyślą,
potem napisałem, że mieli wysłać i nie wysłali - powiedzieli, że nie mają na stanie plakatów do rozpatrywania reklamacji (a w sklepie zalegają) i jak będą mieli to wyślą.
Do dziś dzień plakatu nie uświadczyłem. Daję czas do 21 grudnia i dzwonię.
CDP po prostu robi nas w balona i to po raz kolejny. Jeszcze te akcje z UT3 i Gears Of War. Normalnie oni są przykładem jak nie prowadzić sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować