Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 21:29, pizmak666 napisał:

> Zauważyliście, że na gram.pl znów jest do kupienia EK? I to w liczbie ponad 10 sztuk.
A rano
> jeszcze jej nie było! Ciekawe, która to już partia z kolei... :/

a to Ci dopiero! sprawdziłem i rzeczywiście są! co prawda nie wiem jak wyglądała sytuacja rano/wczoraj,
ale to i tak co najmniej dziwne, że znowu są dostępne... chociaż, może ktoś nie zaakceptował
zamówienie przy tej drugiej serii i teraz im został...


Może to być też ta partia 200, które mieli doprodukować... W końcu mieli kłopoty z produkcją, więc może to dopiero teraz trafiło do sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:31, Dark Demon napisał:

Może to być też ta partia 200, które mieli doprodukować... W końcu mieli kłopoty z produkcją,
więc może to dopiero teraz trafiło do sprzedaży...

może... ja myślę, że to też może być reszta (anulowane/nie potwierdzone) z tej ostatniej zrzuty co były dodatkowe z jakiegoś powodu. ale chyba mówimy o tym samym. i chyba też nie ma w tym żadnej sensacji ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje perypetie z EK Wiedzmina w koncu sie skonczyly, po 2 miesiacach. Wczoraj zadzwonila sasiadka z bloku obok, jakas starsza pani, listonosz przyniosl jej przesylke do mnie (rozumiem, ze mozna pomylic numery drzwi, albo nazwisko, ale zeby blok?). Prosila, zeby przyjsc i odebrac.
To byla taka dluga, kartonowa tuba, heh, przyszedl plakat i naklejka...
Lepiej pozno niz wcale, jak to mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zamówił EK około 1.5 miesiąca temu i jeszcze mu nie przyszła. Kilkakrotnie dzwonił. Dowiedział się, iż dostanie dopiero po nowym roku :). Ja w sumie tym opóźnieniom się nie dziwię. Rozumiem zaistniałą sytuację, a graczą oczekującym polecam cierpliwość (choć może ktoś tym zdaniem się zbulwersować). Na tą grę watro poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem, czy ktoś jeszcze tu zagląda, ale może ktoś odpowie na moje pytanie.

Otóż bon 100 złotowy ma ważność do jutra. Czy jeżeli dziś złożę zamówienie, ale jutro pojawiłby się towar, na który czekam i anulowałbym to zamówienie, to mógłbym użyć jeszcze tego bonu? Czy kod można wpisać tylko raz?

Czy w takim razie bon będzie jeszcze aktywny 31 grudnia? Bo różnie to jest z tymi datami... Nie mam jak napisać do gram, bo dziś nikt nie pracuje, a jeżeli okazałoby się, że bon nie będzie już w poniedziałek aktywny, to muszę zrobić zamówienie dziś.

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:50, Kafar napisał:

Lepiej rób zamówienie bo wątpię by nagle jutro towar był dostępny. Raczej w poniedziałek towar
nie przyjdzie :P



Też tak myślę... Ja to jednak mam pecha... Wiedźmiński mousepad cały czas był dostępny, a ja zwlekałem z zamówieniem, bo liczyłem, że pojawią się te kości lub figurka. No to teraz nie mam nic. :) Pozostaje smycz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 17:01, Kafar napisał:

Zakończę to tekstem który powinien Ci wyjaśnić sytuacje.."Umiesz liczyć?.. Licz na siebie":).


Ta... Life is brutal. :D

Dzięki za radę, pozdrawiam.

I skończmy lepiej ten offtop, bo się jakiś modek przyczepi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Znów mam problem. Mój kod nie działa!

Po wpisaniu nic się nie dzieje. Przy podsumowaniu zamówienia, kwota do zapłaty jest normalna, bez zniżki. I co ja mam zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zje***** sprawę :/. Musiałbyś napisać do DOK''u, albo lepiej zadzwonić tylko jak skoro mają wolne :/. Chyba pozostaje ci tylko czekać do jutra w nadziei że bon będzie dalej aktywny :/ (choć mi się zdaje że raczej powinien).

PS.: A wyskoczyła ci wiadomość na górze że użyłeś bonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 23:37, dgfh napisał:

To zje***** sprawę :/. Musiałbyś napisać do DOK''u, albo lepiej zadzwonić tylko jak skoro mają
wolne :/. Chyba pozostaje ci tylko czekać do jutra w nadziei że bon będzie dalej aktywny :/
(choć mi się zdaje że raczej powinien).

PS.: A wyskoczyła ci wiadomość na górze że użyłeś bonu??


Dobra, już jest ok. Okazało się, że nie może być produktów z pre-ordera. :/ Tylko, że nigdzie tego nie było napisane! Nawet po wpisaniu kodu żadna informacja się nie pojawiała. Musiałem zrezygnować z Dzkich Hord... :(

Dobrze, że bon w o ogóle zadziałał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem, bo zamawiałem Gears of War, które też było w pre-orderze. Po wysłaniu maila do DOKu dowiedziałem się, że właśnie te pozycje nie zaliczają się na wykorzystanie bonu, więc anulowałem zamówienie (bo mi bonu nie doliczyło) i jak zamawiałem ponownie to GOW już był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować