Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

U mnie tez ciagle "wstrzymane". Moja cierpliwosc ma pewne granice i te zostaly dzis przekroczone. Wlasnie koncze opisywac historie swoja i mojej "wersji EK" Wiedzmina. Porozsylam to do paru roznych gazet i instytucji. Robiac to mam cicha nadzieje, ze chociaz tym razem nie zostane zignorowany.

CDP wygrywa jakies rozne dziwne nagrody, odbiera zaszczyty jako najlepszy dystrybutor gier w Polsce, ale czy ludzie, ktorzy tymi nagrodami szafuja wiedza tak naprawde jak traktowany jest zwykly klient (przepraszam, nie taki znowu zwykly, jeden z garstki "szczesliwcow" ktorym udalo sie zamowic EK Wiedzmina). Moze sie dowiedza jak to jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mijają dwa tygodnie odkąd otrzymałem przesyłkę z Wiedźminem. Od tego czasu jedyne, co widzę na tym forum, to zapewnienia "już wkrótce", "już za parę dni", "wyślemy na pewno". Zamówienie złożyłem 29 czerwca, 4 miesiące wcześniej. Przez 4 miesiące CDP nie miało czasu na przygotowanie mojej przesyłki. Ok, bywa. Następnie przez kolejne 2 tygodnie znowu tego czasu ewidentnie zabrakło, bo przesyłki jak nie było, tak nie ma.

Życzę wam, szanowne panie i panowie odpowiedzialni za spieprzenie "największego wydarzenia roku", abyście do końca swoich dni byli przez wszystkich obsługiwani (czyt. olewani) tak, jak wy macie gdzieś swoich klientów. I na koniec prośba malutka: skończcie z hipokryzją, i miejcie choć odrobinę honoru i godności, jeśli w ogóle wiecie, co te słowa znaczą. Przyznajcie, że daliście ciała na całej linii i przynajmniej spróbujcie zachować twarz, a nie wypisujecie bzdury o tym, jak to wspaniale traktujecie klientów i że żadna inna firma tak o klientów nie dba. Gdybym ja tak potraktował klientów, to bym z hukiem wyleciał z firmy, i robotę to mógłbym sobie jako cieć co najwyżej znaleźć. Ale dla was powodem do dumy jest "dbanie o klienta". Dbajcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, rozumiem, w tej branży tak jest. Jeszcze z takim "eventem", jakim jest pre-order ED Wiedźmina. Ja wiem, na wszystko trzeba czasu, liczy się jakość. Ale... ja chcę już swoje EK!!!

Dostałem grę (za co bardzo dziękuję CDP - to chyba jednak lepsze posunięcie, wysłać samą grę niż całość w miesiąc po premierze), koszulkę (...już w praniu :D; wałkowałem ją od momentu otrzymania przesyłki do dnia wczorajszego), ale brakuje mi już reszty EKowego wyposażenia. Z chęcią poczytałbym Bestiariusz, ciekaw jestem artworków, pograłbym z kumplami w karciankę, wywiesiłbym plakat na ścianie (kto wie, może dorobi się antyramy? A może nawet ramy?), mapę... Ogólnie rzecz biorąc wydaje mi się, że już najwyższy czas. Nie chcę po was jeździć (po CDP znaczy), bo was rozumiem, ale jednak chciałbym już otrzymać swoje EK. Dwa tygodnie (jakoś tak) po premierze kończy mi się już cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie mogę uwierzyć. Odpowiedź na maila wysłanego w czwartek, paczka wysłana. Mam nadzieje, że już obejdzie się bez niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO CDP:
Ile można czekać ? 2 tygodnie mineły a ja mam wydanie uboższe od zwykłego za 80 zł o mapę za które jednakowoż zapłaciłem 200 zł. To były ostatnie moje zakupy na gram.pl (a było ich z 30 ogólnie przez 2 lata). Coraz bardziej syfaiasty sie robi ten pseudo sklep. Dosyć pobłażania. Smaruję pismo do :
http://www.federacja-konsumentow.org.pl/
Dosyć mam takiego traktowania. Uprzejme Panie na infolini palą głupa mówiąc "mamy nadzieję, że do końca tego tygodnia wyślemy". Ściema, szyta grubymi nićmi ! Myślałem, że szczytem było czekanie 2 miesiące na zwrot wpłaconej kasy za zagubioną przez pocztę paczkę ale nie - stać was na więcej.
Nie pozdrawiam. Były klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już wysłaną. Dostarczona będzie 8-9 listopada mam nadzieję, że to prawda. Radzę wszystkim oczekującym sprawdzić czy coś się zmieniło w "Moich Zamówieniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:35, Evil Khan napisał:

Uprzejme Panie na infolini palą głupa mówiąc "mamy nadzieję, że do końca tego tygodnia wyślemy".


ja po rozmowie zacząłem tracić nadzieję nawet na kolejny tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska, kto ma już wysłane dodatki niech napisze jaki miał swój unikalny numer. Ja mam niby 124 i jeszcze paczka jest wstrzymana więc jeśli wysyłają według tych właśnie numerów (a powinni) to marnie widzę szanse na wysłanie wszystkich paczek do końca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:49, Nalfein napisał:

Ej ludziska, kto ma już wysłane dodatki niech napisze jaki miał swój unikalny numer. Ja mam
niby 124 i jeszcze paczka jest wstrzymana więc jeśli wysyłają według tych właśnie numerów (a
powinni) to marnie widzę szanse na wysłanie wszystkich paczek do końca tygodnia.


chyba, że wysyłają od końca, to może im się uda (jeszcze nie dostałem, a mój nr to 167 z tego co pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych, którzy juz paczkę dostali:

Chodzi mi o skład tej karcianki - czy to jest komplet w sensie: karty, instrukcja, żetony złota, sakiewka na żetony? Czy to są tylko same karty? Gdzieś mi mignął taki post, że podobno jest tylko 110 kart i nic poza tym... Jak to jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:38, Lord Ariel napisał:

Ja mam już wysłaną. Dostarczona będzie 8-9 listopada mam nadzieję, że to prawda. Radzę wszystkim
oczekującym sprawdzić czy coś się zmieniło w "Moich Zamówieniach".


Jaki masz nr swojej EK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:52, Uzik napisał:

A ja mam pytanie do tych, którzy juz paczkę dostali:

Chodzi mi o skład tej karcianki - czy to jest komplet w sensie: karty, instrukcja, żetony złota,
sakiewka na żetony? Czy to są tylko same karty? Gdzieś mi mignął taki post, że podobno jest
tylko 110 kart i nic poza tym? Jak to jest naprawdę?

Tak to są same karty, to jest bardzo okrojona wersja tej normalnej karcianki co można kupić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:54, GoRo-H2o napisał:

Tak to są same karty, to jest bardzo okrojona wersja tej normalnej karcianki co można kupić
w sklepie.


To ja już nie mam pytań - po kiego grzyba mi same karty, skoro nawet nie wiem jak nimi grać, skoro nie ma instrukcji? Po cholerę te karty wogóle dodawali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:53, Morpheus83 napisał:

Jaki masz nr swojej EK??


Mam taki sam status jak Lord Asiel - wysłana dzisiaj... Mój numer EK to 1363
Szwagier ma 800 z hakiem i dalej ma wstrzymane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:57, Uzik napisał:

> Tak to są same karty, to jest bardzo okrojona wersja tej normalnej karcianki co można
kupić
> w sklepie.

To ja już nie mam pytań - po kiego grzyba mi same karty, skoro nawet nie wiem jak nimi grać,
skoro nie ma instrukcji? Po cholerę te karty wogóle dodawali?

Uzik, szwagrze drogi, luz, bo ci żyłka strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:59, draakhul napisał:

> > Tak to są same karty, to jest bardzo okrojona wersja tej normalnej karcianki co można

> kupić
> > w sklepie.
>
> To ja już nie mam pytań - po kiego grzyba mi same karty, skoro nawet nie wiem jak nimi
grać,
> skoro nie ma instrukcji? Po cholerę te karty wogóle dodawali?
Uzik, szwagrze drogi, luz, bo ci żyłka strzeli.


O wilku mowa - a wilk tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:54, GoRo-H2o napisał:

> A ja mam pytanie do tych, którzy juz paczkę dostali:
>
> Chodzi mi o skład tej karcianki - czy to jest komplet w sensie: karty, instrukcja, żetony
złota,
> sakiewka na żetony? Czy to są tylko same karty? Gdzieś mi mignął taki post, że podobno
jest
> tylko 110 kart i nic poza tym? Jak to jest naprawdę?
Tak to są same karty, to jest bardzo okrojona wersja tej normalnej karcianki co można kupić
w sklepie.


a tych kart nie miało być przypadkiem sporo mniej niż 110 (coś około 50-60)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:08, Uzik napisał:

W składzie Edycji Kolekcjonerskiej jak byk stoi: "BITEWNA GRA KARCIANA" - byłem pewien, że
to komplet...

Żeby nie być gołosłownym:

http://www.gram.pl/news_9Q7lHO2_Wiedzmin_egzemplarze_Edycji_Kolekconerskiej_ponownie_w_sklepie_gram_pl.html

to akurat wiem, ale w jakiejś wypowiedzi na gram.pl wydawało mi się, że widziałem, że kart będzie mniej nie wiem, czy nie chodziło o połowę, czyli 55 kart), ale nie było w niej nic na temat instrukcji i innych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować