Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Karcianka w EK to jest BITEWNA gra karciana, a to co jest np. w Empiku, to jest PRZYGODOWAgra karciana. Różnica polega nie tyle w nazewnictwie, co przeznaczeniu. "Bitewna" jest zwana również promocyjną. Zresztą zerknijcie sobie na stronę Kuźni Gier, tam opisali to bardziej szczegółowo. Ten problem zainteresował mnie już jakiś czas temu i dlatego zakupiłem sobie w Empiku Przygodową wersję (bo na tą z EK to jak widzę bym się nie doczekał), karcianka jest super. Piękne karty i bardzo proste zasady, choć w moim przypadku nie obyło się bez pewnych problemów. Miałem niekompletny zestaw kart (coś mnie prześladuje ten wiedźmin). Problem polegał na tym, ze niby liczba kart się zgadzała, ale były zdublowane potwory, lokacje i bohaterowie, a nie było w ogóle eliksirów i kart ataków. Ale po zgłoszeniu problemu w Empiku wymienili mi grę na nowy egzemplarz od ręki, przeprosili i jeszcze sprawdziliśmy czy aby na pewno nowy zestaw jest kompletny. Bielski Empik spisał się na medal w sprawie karcianki. CDP powinien się uczyć na tym przypadku podejścia do klienta.

A tak na marginesie to mój numer EK to 892 - nadal wstrzymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:59, Uzik napisał:

> Jaki masz nr swojej EK??

Mam taki sam status jak Lord Asiel - wysłana dzisiaj... Mój numer EK to 1363
Szwagier ma 800 z hakiem i dalej ma wstrzymane...


Normalnie cud status zmienił się na wysłane ! nr EK903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wysyłek...
Przejrzałem swoje zamówienia i stwierdziłem że DPD otrzymuje paczkę od CDP zwykle o godzinie 14, 17 a nawet o 19 (!). Więc nie tracmy nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin Promocyjna Gra Karciana to szybka i ekscytująca rozgrywka dla dwóch graczy. Pozwala znaleźć się w samym środku odwiecznego konfliktu sił porządku z chaosem. Jedna z osób wciela się w wiedźmina Geralta, druga zaś obejmuje kontrolę nad zastępami potworów stających mu na drodze. Zwycięstwo będzie zależeć od podejmowania trafnych decyzji i wyboru odpowiedniej strategii, a także odrobiny szczęścia. W skład gry wchodzi 55 kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:25, Seoman. napisał:

> > Jaki masz nr swojej EK??
>
> Mam taki sam status jak Lord Asiel - wysłana dzisiaj... Mój numer EK to 1363
> Szwagier ma 800 z hakiem i dalej ma wstrzymane...

Normalnie cud status zmienił się na wysłane ! nr EK903


Hmm, jeżeli hipoteza o tym że wysyłają od tyłu jest prawidłowa, to także dzisiaj powinienem miec wysłane dziś :P Mój numer: 1134. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:28, Domaku napisał:

Hmm, jeżeli hipoteza o tym że wysyłają od tyłu jest prawidłowa, to także dzisiaj powinienem
miec wysłane dziś :P Mój numer: 1134. :P


Wysyłają od tyłu, ale zdaje się, że nie po kolei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:28, Domaku napisał:

> > > Jaki masz nr swojej EK??
> >
> > Mam taki sam status jak Lord Asiel - wysłana dzisiaj... Mój numer EK to 1363
> > Szwagier ma 800 z hakiem i dalej ma wstrzymane...
>
> Normalnie cud status zmienił się na wysłane ! nr EK903

Hmm, jeżeli hipoteza o tym że wysyłają od tyłu jest prawidłowa, to także dzisiaj powinienem
miec wysłane dziś :P Mój numer: 1134. :P


czyli chyba miałem rację :)
niemniej jednak do pierwszych 200 numerów droga jeszcze daleka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:31, Dalke napisał:

> Hmm, jeżeli hipoteza o tym że wysyłają od tyłu jest prawidłowa, to także dzisiaj powinienem

> miec wysłane dziś :P Mój numer: 1134. :P

Wysyłają od tyłu, ale zdaje się, że nie po kolei...


Może już popakowali a teraz partiami wysyłają do DPD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:31, Dalke napisał:

> Hmm, jeżeli hipoteza o tym że wysyłają od tyłu jest prawidłowa, to także dzisiaj powinienem

> miec wysłane dziś :P Mój numer: 1134. :P

Wysyłają od tyłu, ale zdaje się, że nie po kolei...


No to sobie pewnie jeszce poczekam na moją przesyłkę :( Mój nr EK 516...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wysylaja od tylu, od przodu ani od srodka (mam numer 1424 i sa ludzie z nizszymi numerami, ktorzy juz dostali, sa tacy z wyzszymi numerami i tez dostali, w srodku ja jestem, a nie mam). To co robia, to poprostu jakis zwykly chaos, czysty przypadek albo czyjes widzimisie.
Nie ma tu zadnej kolejnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba średnie wiadomości dotyczące dodatków do EK. Mam je, bo tydzień temu napisałem zbulwersowany tym całym cyrkiem z wysyłką i dostałem wiadomość z odpowiedziami na moje pytania. :) Oto one:

Czy jest możliwość przyśpieszenia tego procesu jakoś??
-Niestety, ale w żaden sposób nie jesteśmy w stanie tego procesu
przyspieszyć. Opóźnienie jest spowodowane nadal trwającym procesem kompletowania
dodatków.

Dlaczego wyższe numery dostały przesyłkę SZYBCIEJ, niż te niższe (np. w moim przypadku)??
- Niestety, ale w żaden sposób nie jesteśmy w stanie tego procesu
przyspieszyć.

CZY TEJ WYSYŁKI NIE MOŻNA BYŁO ROZPOCZĄĆ OD TYCH 300 GOTOWYCH EGZ??
- Wszystkie dodatki zostały wyprodukowane z opóźnieniem.
CZY TO WASZA OSTATNIA TAKA AKCJA NA WIELKĄ SKALE??
- Postaramy się, aby taka sytuacja nie miała więcej miejsca.

Oraz inne:
Elementy dodatkowe do EK otrzymujemy z produkcji zupełnie losowo, bez
kolejności numerów

Wszystkie przesyłki zawierające dodatki do EK zostaną nadane do
Masterlinka w przeciągu tego tygodnia.


tyle. Pozdrawiam wszystkich, którzy czekają na dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:53, Strider napisał:

Nie wysylaja od tylu, od przodu ani od srodka (mam numer 1424 i sa ludzie z nizszymi numerami,
ktorzy juz dostali, sa tacy z wyzszymi numerami i tez dostali, w srodku ja jestem, a nie mam).
To co robia, to poprostu jakis zwykly chaos, czysty przypadek albo czyjes widzimisie.
Nie ma tu zadnej kolejnosci.

może znaczenie ma miejscowość/region, chociaż to tylko taka mała teoria spiskowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRO I ZŁO NIE ISTNIEJĄ. SĄ TYLKO DECYZJE I ICH KONSEKWENCJE.---> idealnie mi to pasuje do obecnej sytuacji, moja decyzja będzie nie kupowanie na gram.pl a konsekwencją to że gram.pl nie zarobi


PS. czy oni nie mogą normalnie odpisać tylko jakimś odgórnie przygotowanym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol mnie rozwaliło odpowiedź na mojego najnowszego meila:

Wszystkie przesyłki zawierające dodatki do EK zostaną nadane do Masterlinka w przeciągu tego tygodnia.

Opóźnienie jest spowodowane nadal trwającym procesem kompletowania dodatków.

"Wstrzymane" oznacza, że nie jest jeszcze gotowe do wysyłki.

Za powstała sytuację najmocniej przepraszamy.


Drogi CDP ja do jasnej Anielki wiem co oznacza wstrzymane.Ja się pytałem kiedy dostane a nie jaki mam status :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło... no... prawie... Dostałem, zaglądam, jest artbook, jest mapa, jest bestariusz i plakat. Ale gdzie do diabła znajduje się brelok i karty?! Numer EK to 2091 i mam nadzieję że się to wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakiekolwiek pisanie maili do CDP mija się z celem gdyż albo otrzymuje się odpowiedź wygenerowaną autoresponderem (lub na taką wyglądającą) ale nie dostaje się odpowiedzi wcale. Way to go CDP!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować