Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Ciekawe, dlaczego zdjęto ten temat z przypięcie. Ja nadal mam status wstrzymane. Czekam do jutr(piątku), jak nic się nie zmieni, poleca kolejne ostre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cud sie stał i moja paczucha została wysłana:P niestety jeszcze nie ma jej wpisanej do sytemu ale jest już szansa że jutro ją bede miał:D

Bigjack7 możesz zdradzić co to za mała niespodzinka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:04, Morfieusz napisał:

> Niedługo będzie "mała" niespodzianka odnośnie wszystkich radości związanych z dostawą
EK.
>
> Sam się o nią postarałem....

hmm a coz to za niespodzianka ? :> i kiedy bedzie jesli wolno spytac ? pzdr


Bedzie jak skoncze - a juz koncze. Powinno się pokazać za 20 min około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka też już podobno wysłana chociaż nr przewozowy jeszcze nie działa.Może dostanę ją jutro ale jak znam życie to raczej pewnie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:20, Meketh napisał:

Moja paczka też już podobno wysłana chociaż nr przewozowy jeszcze nie działa.Może dostanę ją
jutro ale jak znam życie to raczej pewnie w poniedziałek.

listy przewozowy będzie widoczny ok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:20, Morpheus83 napisał:

> Moja paczka też już podobno wysłana chociaż nr przewozowy jeszcze nie działa.Może dostanę

> jutro ale jak znam życie to raczej pewnie w poniedziałek.
listy przewozowy będzie widoczny ok 20


Może będe jeszcze siedział to sprawdzę a jak nie to się pewnie jutro w pracy z kurierem pogada jak zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:32, Warriorofreedom napisał:

Ja mam paczke w pierwszej 20 a pisze ze dopiero jutro wysla heh


Ja również mam tą sama informacje pakowanie , wysyłka 9 listopada i teraz moje pytanie czy dojdzie to w sobotę czy w poniedziałek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:30, Irc100 napisał:

Mam takie pytanie. Co to jest ten DOK ? Miejsce gdzie pakują paczki i je wysyłają ? Jeśli tak
to niech ktoś mi poda numer telefonu do niego...

DOK to skrót od Działu Obsługi Klienta. Telefony masz podane wyżej. I mała rada: jest coś takieog jak edycja postów. Korzystaj z niej, zamiast dodawać jeden post pod drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem. Nie jestem pierwszy raz na forum tylko jakoś tak nie pomyślałem. Szkoda że DOK do dział... bo już nie mogę zadzwonić. A KURDE MAM NADAL ŻE DZISIAJ WYŚLĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:33, urejo napisał:

> Ja mam paczke w pierwszej 20 a pisze ze dopiero jutro wysla heh

Ja również mam tą sama informacje pakowanie , wysyłka 9 listopada i teraz moje pytanie czy
dojdzie to w sobotę czy w poniedziałek ??


tez mam pakowanie i wysylka jutro, ale w sobote kurier nie przywiezie bo w soboty kasuja 50zł wiecej za uslugi :P ale jesli w sobote rano EK juz bedzie w sortowni DPD w Twoim miescie to nic nie stoi na przeszkodzie zeby sobie w sobote do nich pojechac i za darmo odebrac. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:33, urejo napisał:

Ja również mam tą sama informacje pakowanie , wysyłka 9 listopada i teraz moje pytanie czy
dojdzie to w sobotę czy w poniedziałek ??


Raczej w poniedziałek. Ewentualnie możesz w swoim oddziale Masterlinka odebrać (o ile paczka do niego dojdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:36, Irc100 napisał:

/.../ Szkoda że DOK do dział... bo już nie mogę zadzwonić. A KURDE MAM NADAL ŻE DZISIAJ WYŚLĄ!!!

Bez nerwów. Skoro jeszcze nie wysłali, na pewno zrobią to w najbliższym czasie. Zamieszczanie takich postów nie przyśpieszy procesu pakowania przesyłki. :P Po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie. Czyli jutro w poniedziałek! Pakują od wczoraj a dzisiaj ma być wysłane! Więc o co chodzi ?

A tak poza tym. Czy oni pracują jeszcze i tylko DOK jest nieaktywny czy już nie ma szans na wysłanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:41, Irc100 napisał:

W najbliższym czasie. Czyli jutro w poniedziałek! Pakują od wczoraj a dzisiaj ma być wysłane!
Więc o co chodzi ?

Chodzi o to, żeś się niepotrzebnie zdenerwował. Skoro czekasz dwa tygodnie, pare dni nie powinno robić Ci różnicy. Jeśli status Twojego zamówienia się nie zmienił, to znaczy że przesyłka nie została jeszcze wysłana. Można się jedynie domyślać, że nie udało się skompletować wszystkich dodatków na czas.

Dnia 08.11.2007 o 17:41, Irc100 napisał:

A tak poza tym. Czy oni pracują jeszcze i tylko DOK jest nieaktywny czy już nie ma szans
na wysłanie ?

Jak sama nazwa wskazuje, DOK zajmuje się obsługą kleintów. Podejrzewam, że paczki pakowane są w innym dziale.

Po prostu cierpliwie czekaj na zmianę statusu swojego zamówienia. Nerwy nic tu nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale już się napaliłem bo jest napisane że wyślą dzisiaj więc po prostu nie mogę wytrzymać ;)

A jeden dzień. Ba, jedna godzina dla mnie ma znaczenie bo po prostu nie mogę wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem na tack&trace masterlinka to CDP wysyla paczki o kazdej porze dnia i nocy :P (nieraz mialem wyslane paczki po polnocy) takze nie ma sie co goraczkowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować