Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Tu mnie trochę uspokoiłeś. W sumie jak sam sięgnę pamięcią to wysyłali po 22. Tylko mam nadzieję że sie zmieni ten status...to mi wystarczy...

Dobra idę. Muszę się odstresować i zrobić coś innego. Wejdę jeszcze kilka razy i na pewno rano. Dzięki wielkie, bo po prostu myślałem, że pokój rozwalę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich osób, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską gry Wiedźmin na gram.pl i są zbulwersowane faktem, że zestaw został nam rozesłany w 2 "ratach" - wraz z B!gj@ck napisaliśmy list do redakcji Newsweek''a i prosimy wszystkich, którym zależy na nagłośnieniu sprawy o zapoznanie się z tym listem i złożenie pod nim podpisu. Podpisując się prosimy o podanie nicka z forum gram.pl, numeru zamówionej Edycji Kolekcjonerskiej i ewentualnie można dopisać własny komentarz:

http://petycja.undergrand.com.pl/

EDIT: Zapomniałem linka zamieścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trosze rzeżcie sie spóźnili gdyż CDP bardzo zrozumiało swój błąd i naprawia go z korzyścią dla nas...
pyzatym w liście napisaliście nie wspomnieliscie ze CDP daja 100 zl na dowolny produkt w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:58, Morpheus83 napisał:

trosze rzeżcie sie spoznili gdyz CDP bardzo zrozumialo swoj blad i naprawia go z korzyscia
dla nac...


Tu chodzi również o ogólną ocenę obsługi zamówień. Wysyłka EK Wiedźmina jest tylko jednym z przypadków wpadek - za to największym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:58, Morpheus83 napisał:

trosze rzeżcie sie spoznili gdyz CDP bardzo zrozumialo swoj blad i naprawia go z korzyscia
dla nac...


Jeżeli chodzi Ci o tą zniżkę w wysokości 100PLN na zakupy w sklepie gram.pl to życzę powodzenia, jeżeli już otrzymamy zniżkę, to nie wcześniej niż przed Nowym Rokiem :P Dokładnie rok temu, odbyła się premiera gry Gothic 3, zamówiłem wtedy Edycję Kolekcjonerską tejże gry, o dziwo mimo gwarancji otrzymania gry na 2 dni PRZED premierą, otrzymałem ją 2 dni PO, co więcej sam musiałem się po nią wybrać do magazynu Masterlinka na Okęciu, gdyż kurier przez kilka dni wmawiał mi, że niby mieszkam na totalnym zadupiu (w końcu Centrum Warszawy, żadnych dróg tam nie ma, jedynie na koniu tam można dojechać) i codziennie się nie wyrabiał z dostarczeniem paczki. Całą sprawę opisałem na forum, i Pan Michał Kiciński, prosił, by kontaktować się z Działem Obsługi Klienta, aby otrzymać jakąś rekompensatę za opóźnienie. Zadzwoniłem - Pani na DOK''u powiedziała, żeby dzwonić do Masterlinka, bo jej nic do tego, po czym ONA SAMA odłożyła słuchawkę. Zaraz pewnie będziecie pisać, że to wina Masterlinka itd., ale po pierwsze ja zawierałem umowę z CDProjektem, a nie z Masterlinkiem, po drugie - w przypadku opóźnień w dostawie przez kuriera o rekompensatę może wnioskować WYŁĄCZNIE NADAWCA, nawet Pan Michał Kiciński pisał wtedy, że CDP dostaje od Masterlinka rekompensaty za opóźnienia, i tu się pojawia pytanie - dlaczego one nie idą do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prosze status przesyłki- "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 9 listopada 2007"
Mój numer na liście to jakby co 790.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem paczkę dzisiaj pudełko całkiem fajne i mieści się w nim wszystko prócz koszulki. Dodatkowo dostałem plakat i nalepkę więc myślę, że CDP zachował się w porządku. Jeśli chodzi o Masterlink to żeby dostać paczkę to z doświadczenia wiem że potrzebny jest telefon z ponagleniem inaczej może być kłopot :P
Ciekawe co będzie w kwestii tych zniżek :P cóż jedyne co możemy zrobić to czekać na maile.

Osobiście uważam że nie ma co narzekać gdyż wszystko prezentuje się bardzo dobrze :D

PS. Czy wasze pudełko do soundtracka też jest czarne a nie czerwone ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:07, Dalke napisał:

A już mam wysłane, tylko numer przesyłki jeszcze nie działa.

Raz miałem tak, że numer przesyłki zadziałał już po tym jak ją otrzymałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesylka nadal wstrzymana. Cos mi sie wydaje, ze pan Kicinski bedzie musial sie wstydzic jeszcze bardziej, bo cos nie zanosi sie aby w tym tepie przesylka dotarla do mnie do wtorku (musialaby byc jutro wyslana, a nie bedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj moją wyczekiwaną od dawna EK (nr 2069). Powiem, że gdybym dostał to wszystko razem z pierwszą paczką CDP, gram.pl i CDP RED miałyby dzisiaj malutkie ołtarzyki ofiarne na moim biurku :) Tak stoi tylko ołtarzyk dla CDP RED za grę ;)

Paczka doszła w nienaruszonym stanie, żadnych uszczerbków.
Artbook jest po prostu świetny!! Całe pudełko robi wspaniałe wrażenie. Medalion ( no raczej breloczek;) jest masywny, ciężki, aż miło się go trzyma w ręce. Bestiariusz również pięknie wydany. Karty niczego sobie.

Mimo wszystko warto było!

No i jeszcze ta gratyfikacja. Teraz 100, prawdziwych zł. Nie można było tak od razu? :D
Życzę każdemu żeby jak najszybciej otrzymał swoją EK i mógł odnaleźć jasną stronę mocy jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:06, Dalke napisał:

Albo masz moc spełniania życzeń, no no ;)


To sobie kupię figurkę Geralta jak już będzie i może jeszcze zostanie na coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:28, Morpheus83 napisał:

> Właśnie przeczytałem wywiad na wp z Michałem Kicińskim i powiedział, że wszyscy którzy dostali
> ek w dwóch częściach dostaną całą stówę (czytaj: sto złotych! - nie jakiś tam wPLN) do wykorzystania
> w gram.pl... Kurde, jeśli okaże się to prawdą, to przeprosiny są przyjęte ;):) (przynajmniej
> przeze mnie hehe)

O to rozumiem! Konkretnie i rzeczowo. Jednak na pana Michała zawsze można liczyć, bo z tymi jego pracownikami to nigdy nie wiadomo. Zawsze po interwencjach u pana Kicińskiego wszystko zaczyna funkcjonować nagle jakby różczką odjął.
Mike, jesteś Wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:09, heyboy napisał:

To sobie kupię figurkę Geralta jak już będzie i może jeszcze zostanie na coś fajnego :)


ciekawi mnie czy bedzie mozna ''łączyć promocje'' :P w sensie kupujesz figurke z tą zniżka ilestam % (ktora mamy dostac) do tego gra taniej o 20wPLN a za wszystko to zaplacisz kartą...eee kuponem stu złotowym od CDP :P ale tak pieknie pewnie nie bedzie :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować