Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 20:50, Strider napisał:

Moja jak to zwykle ma w zwyczaju, jest wstrzymana. Ciekawe co bedzie jutro, niby obiecuja ze
zostanie wyslana, ale, znajac zycie dalej bedzie wstrzymana. Ktos chce sie zalozyc? :)


U mnie tak samo, czyli w tym tygodniu nici z dodatków... chlip ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:37, Dalke napisał:

Blisko centrum, ale nie Okęcia, a tam jest warszawski oddział DPD.
O wiele bliżej mam do CDP ;)


A to wybacz - ja nie tamtejszy więc się za bardzo nie orientuje. :]
Swoją drogą zawsze chciałem przejść się tam, gdzie urzęduje CDP.

Ale żeby nie było, że offtop.
Moją mam nadzieję, że kurier otrzyma rano przesyłkę i jakość około południa dostarczy mi ją (jest już w Poznaniu). Myślałem, że już dzisiaj dojdzie bo od 4:00 tam jest no ale cóż - niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 12:56, MarcusBrutus napisał:

Jeśli nie wiecie gdzie szukać przykładu dobrej obsługi klienta i sprawnej wysyłki zamówień,
to zwróćcie się np. do EMPIKu.
Zamówiłem bowiem w lokalnym Puławskim sklepie Empik we wtorek grę World in Conflict wydanie
EK CCCP, którego o ile się nie mylę CDPROJEKT jest dystrybutorem, a w 26 godzin później otrzymałem
informację, że jest ona do odbioru. Zapłacę może za nią kilkanaście złotych więcej niż na gram.pl,
ale 26 godzin od zamówienia do odbioru, to w porównaniu z 48 godzinami (jak dotychczas) "pakowania
i przygotowywania do wysyłki" u was, to jest po prostu zupełnie inny poziom.


A ja tam zamówiłem w Empiku dnia 17 października pewną płytę audio. Do tej pory jej nie dostałem. Nie podawaj niepewnych przykładów, bo mogą się okazać wyjątkami :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A status mojej przesyłki ciągle bez zmian - wysyłka wstrzymana. Dziwe, zważywszy na to, iż niektórzy mieli status "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki". Mam nadzieję, że jutro się coś ruszy i w poniedziałek otrzymam swoje dodatki do EK... i kupon na zakupy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:09, mtwarog napisał:

> trosze rzeżcie sie spoznili gdyz CDP bardzo zrozumialo swoj blad i naprawia go z korzyscia

> dla nac...

Jeżeli chodzi Ci o tą zniżkę w wysokości 100PLN na zakupy w sklepie gram.pl to życzę powodzenia,
jeżeli już otrzymamy zniżkę, to nie wcześniej niż przed Nowym Rokiem :P Dokładnie rok temu,
odbyła się premiera gry Gothic 3, zamówiłem wtedy Edycję Kolekcjonerską tejże gry, o dziwo
mimo gwarancji otrzymania gry na 2 dni PRZED premierą, otrzymałem ją 2 dni PO, co więcej sam
musiałem się po nią wybrać do magazynu Masterlinka na Okęciu, gdyż kurier przez kilka dni wmawiał
mi, że niby mieszkam na totalnym zadupiu (w końcu Centrum Warszawy, żadnych dróg tam nie ma,
jedynie na koniu tam można dojechać) i codziennie się nie wyrabiał z dostarczeniem paczki.
Całą sprawę opisałem na forum, i Pan Michał Kiciński, prosił, by kontaktować się z Działem
Obsługi Klienta, aby otrzymać jakąś rekompensatę za opóźnienie. Zadzwoniłem - Pani na DOK''u
powiedziała, żeby dzwonić do Masterlinka, bo jej nic do tego, po czym ONA SAMA odłożyła słuchawkę.
Zaraz pewnie będziecie pisać, że to wina Masterlinka itd., ale po pierwsze ja zawierałem umowę
z CDProjektem, a nie z Masterlinkiem, po drugie - w przypadku opóźnień w dostawie przez kuriera
o rekompensatę może wnioskować WYŁĄCZNIE NADAWCA, nawet Pan Michał Kiciński pisał wtedy, że
CDP dostaje od Masterlinka rekompensaty za opóźnienia, i tu się pojawia pytanie - dlaczego
one nie idą do nas?


A ja się zastanawiam, czemu CDP nie zerwie umowy z Masterlinkiem. W XXI wieku Masterlink potrzebował 5 DNI na przewiezienie paczki ze stolicy do Łodzi. Dziwi mnie brak reakcji ze strony CDP, bowiem to brak profesjonalizmu firmy kurierskiej odbija się na samym CDP. Jeśli Masterlink płaci CDP za każdą opóźnioną przesyłkę, to muszą im płacić naprawdę DUŻE pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 22:27, Andrejew napisał:

Jeśli Masterlink płaci CDP za każdą opóźnioną przesyłkę, to muszą im płacić naprawdę DUŻE pieniądze.


Na pewno im płacą, tylko dlaczego my nic nie dostajemy? Po akcji z EK Gothic''a 3 jakoś nie wierzę, w te 100PLN, a nawet jeśli je dostanę to pewnie wtedy, gdy skończą się towary, które bym chciał kupić - ES WiC (radziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 22:13, GeoT napisał:

A ja tam zamówiłem w Empiku dnia 17 października pewną płytę audio. Do tej pory jej nie dostałem.
Nie podawaj niepewnych przykładów, bo mogą się okazać wyjątkami :)
Pozdrawiam


Przepraszam, ale mnie obsługują tam zawsze w terminie. Więc z mojego punktu widzenia przykład jest pewny.

Jeśli mogę zapytać to o jaką płytę chodzi (chodzi mi o dostępność) i jak bardzo opóźniona jest przesyłka? I najważniejsze: czy jesteś na bieżąco informowany o tym co się dzieje?
Bo ja np. zamówiłem w kwietniu książkę w Amazonie (USA), a dostanę ją pewnie w styczniu. Tyle że książka była w dostępności "only on order" z minimalnym czasem oczekiwania 3 miesiące (małe wydawnictwo), a Amazon mnie co 2 tygodnie informuje jak im idzie i nie muszę nigdzie dzwonić - to wg mnie też jest dobra obsługa klienta.

On the subject: paczka do mnie wyszła wczoraj około 20-tej. W końcu rzetelne wieści dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z firmami kurierskimi jest jede zasadniczy problem, zazwyczj "olewają" odbiorców indywidualnych. W zwiazku z tym należy przesyłki adresować na firme. 100% pewności ze dostaniecie na 2 dzień.
Nawet przesyłki poprzez poczte przychodzą tak samo szybko jak kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie się umówiłem na dowóz reszty dodatków dzisiaj do mojej pracy, bo w domu byłbym dopiero wieczorem. Czyli jest szansa, że przez weekend nie wyjdę z domu...
PS. Zawsze trzeba "look on the bright side of life", dlatego mały plusik dla CDP, że jednak "tylko" dwa tygodnie czekania, a nie np. trzy albo lepiej, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już dzwonił kurier... ogólnie umówiłem sie na 15:30 bo po tej godzinie będę w firmie :D

no a teraz do urzędu.. skarbowego:D jak kocham ten urząd:D mua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka jest w drodze z sortowni do mnie. Kurier ma być pomiędzy 11:00 a 13:00.

No w końcu mój urlop na coś się przyda ... nie pograłem sobie w Wiedźmina, ale przynajmniej paczkę odbiorę :)
A cztery poprzednie dni, w które do pracy jednak przyszedłem, dzięki temu że mam normalnego szefa, odbiorę sobie w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dalej "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 8 listopada 2007".

Mam nadzieję, że to tylko błąd na gram.pl i moja paczka jest już u kuriera... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:45, Solmath napisał:

A ja mam dalej "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 8 listopada 2007".
Mam nadzieję, że to tylko błąd na gram.pl i moja paczka jest już u kuriera... :/


Nie koniecznie - ja miałem, że zostanie wysłana 6 listopada, a w sortowni DPD jest napisane, że przyjęcie mojej paczki miało miejsce 7 listopada o godz 19:43 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie otrzymałem plakatu. I taka rada dla ludzi od pakowania tego, jak łączycie dwie takie ciężkie paczki to z łaski swojej jakoś bardziej je zabezpieczcie, przykleiliście je taśmami a jak tylko położyłem je na łóżku to jedna odczepiła się od drugiej ;/ Więcej myślenia!
Czekam wciąż na plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 11:58, Dalke napisał:

Paczka doszła!

Nie mam plakatu, ale za to mam dwie mapy i nie wiem, czy się śmiać, czy płakać ;)


Farciarz :]
Ale ta druga mapa jest trochę niepokojąca - mam nadzieję, że to nie miała być moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować