Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 11:18, Mistic napisał:

Radzę nauczyć się czytać poprzednie posty a nie rzucać takimi tekstami jak z piaskownicy.

Każdy kto zamówił Ek w pre-orderze ma dostać bon na 100zł do dowolengo wykorzystania w sklepie
gram.pl.

I skończ zaznaczać swój, jakże straszny, problem pogrubieniem, już się ludziom przejadł i nie
interesuje ich twoja marna historyjka ;-)

Gwoli ścisłości, tableta1, przyjacielu, ja już nie gram. Grę ukończyłem :D Miłego czekania,
muhaha ;d


LOL To ja tableta1 tylko tamto konto mi zablokowali ale co tam fajnie sie tu z was lacha pisze te posty tylko zeby ludzie wiedzieli zeby na drugi raz nie zamawiac tutaj. No i co ze skonczyles? to co myslisz ze ocipieje z zadrosci chociaz ty juz dawno przed tym kompem ocipiales? Oni mowia ze wyslali ta gre co nie doszla poczta polska haha czyli mzoe se w przyszlym tyg pogram heh ale co tam za ten czas motor storma na ps3 skonczE i sie pobaluje troche tylko cos lipna pogoda za oknem a ty " Milego walenia konia muhahha!! heh ale dziady pieprzone tak zajebac z wysylka ale co tam przynajmniej na EK zarobilem 100% heh:D:D a zamowilem 2 tylko ten przez **** musze 2x teraz sam za wysylke zaplaic ale co to 20 zl:D MUHAHA skoro tak ci smiesznie to mi teraz dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:01, Mistic napisał:

Również nie otrzymałem plakatu. I taka rada dla ludzi od pakowania tego, jak łączycie dwie
takie ciężkie paczki to z łaski swojej jakoś bardziej je zabezpieczcie, przykleiliście je taśmami
a jak tylko położyłem je na łóżku to jedna odczepiła się od drugiej ;/ Więcej myślenia!
Czekam wciąż na plakat.


no i widze ze ci ten walka odjebali hahaha mieli nadmiar map to wlozyli bucowi bo mysleli ze sie nie skapnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:01, Mistic napisał:

Również nie otrzymałem plakatu. I taka rada dla ludzi od pakowania tego, jak łączycie dwie
takie ciężkie paczki to z łaski swojej jakoś bardziej je zabezpieczcie, przykleiliście je taśmami
a jak tylko położyłem je na łóżku to jedna odczepiła się od drugiej ;/ Więcej myślenia!
Czekam wciąż na plakat.


pewnie jakis listonosz ci sie spuscil do srodka poszukaj takiej bialej lepiacej sie cieczy! jak znajdziesz wypij! to eliksir wiedzminski haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:41, Warriorofreedom napisał:

pewnie jakis listonosz ci sie spuscil do srodka poszukaj takiej bialej lepiacej sie cieczy!
jak znajdziesz wypij! to eliksir wiedzminski haha


Zachowuj się człowieku bo długo tu nie zabawisz

Kurcze jak ja dzisiaj swoich dodatków nie dostane to kolejnego weekendu niepewności nie wytrzymam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiecie powoli rosnie. Zgodnie z zapewnieniami pana Kicinskiego wysla dzis ostatnia ture dodatkow do EK. A moje wciaz wstrzymane... no, ale jeszcze maja czas :). Zobaczymy (chociaz nie chce mi sie jakos wierzyc zeby to bylo akurat DZIS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:01, Mistic napisał:

Również nie otrzymałem plakatu. I taka rada dla ludzi od pakowania tego, jak łączycie dwie
takie ciężkie paczki to z łaski swojej jakoś bardziej je zabezpieczcie, przykleiliście je taśmami
a jak tylko położyłem je na łóżku to jedna odczepiła się od drugiej ;/ Więcej myślenia!
Czekam wciąż na plakat.


Również nie dostałem naklejki i plakatu, ale napewno nie bylo dwóch paczek sklejonych. Zobacz co masz na naklejce wpisane, u mnie jest 1 z 1. Jakby było 1 z 2 to można ścigac kuriera. Pozatym pamietam ze te rzeczy mialy byc wysylane w spejalnej tubie.
Braki zgłosiłem do DOKu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:06, Strider napisał:

Napiecie powoli rosnie. Zgodnie z zapewnieniami pana Kicinskiego wysla dzis ostatnia ture dodatkow
do EK. A moje wciaz wstrzymane... no, ale jeszcze maja czas :). Zobaczymy (chociaz nie chce
mi sie jakos wierzyc zeby to bylo akurat DZIS).


Moje tez wstrzymane. Swoja droga ciekawe, ile osob jeszcze tak ma. Zeby sie nie okazalo, ze ta ostatnia partia jest tak liczna, ze firma sie nie wyrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też plakatu nie dostałem, ale naklejkę tak, była wrzucona do kartona z EK, mapę mam jedną. Plakat mi do szczęścia potrzebny nie jest. A medalion/brelok to serio jak ktoś pisał nie dla dzieci bo zabić nim idzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:13, Bashu napisał:

Moje tez wstrzymane. Swoja droga ciekawe, ile osob jeszcze tak ma. Zeby sie nie okazalo, ze
ta ostatnia partia jest tak liczna, ze firma sie nie wyrobila.

Strzelam w ciemno, że numery od 1 do gdzieś tak 300-400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3 tygodni sie nie wyrabia z marnymi niecalymi 3000. Dlatego czekam na wyslanie mojej paczki dzisiaj, ale nie z nadzieja, jestem raczej pelen watpliwosci.
CDP tyle razy mi juz obiecywal niestworzone rzeczy w ciagu tych 3 tygodni, ze juz mi sie w kolejne wierzyc nie chce. Prezes, dyrektor, pani z DOKu czy inny pracownik gram.pl... nie ma znaczenia kto, kazdy robi mnie tu ostatnio w konia :)
No, ale jeszcze troche czasu maja, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:19, Nalfein napisał:

> Moje tez wstrzymane. Swoja droga ciekawe, ile osob jeszcze tak ma. Zeby sie nie okazalo,
ze
> ta ostatnia partia jest tak liczna, ze firma sie nie wyrobila.
Strzelam w ciemno, że numery od 1 do gdzieś tak 300-400.


Numer 374 - wysłany wczoraj, więc teoria się nie trzyma ^^ Paczka wyszła wczoraj i jest już u mnie w mieście. Gdyby tak jeszcze Masterlink nie dał ciała ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Strzelam w ciemno, że numery od 1 do gdzieś tak 300-400.

W takim razie mam wyjatkowego pecha, bo mam numer 1403, a paczki jak nie bylo, tak nie ma :/

Osobiscie watpie w dzisiejsza wysylke. Jest piatek, a to dzien srednio stworzony do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:26, Deathscythe napisał:

Gdyby tak jeszcze Masterlink nie dał ciała ;f


Moja paczka od wczoraj rano jest w siedzibie w Poznaniu.
Ja mieszkam ok 40 km od miasta, a kurier do tej pory nie otrzymał paczki z sortowni. :/
Ah ten Masterlin >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:18, GoRo-H2o napisał:

Też plakatu nie dostałem, ale naklejkę tak, była wrzucona do kartona z EK, mapę mam jedną.
Plakat mi do szczęścia potrzebny nie jest. A medalion/brelok to serio jak ktoś pisał nie dla
dzieci bo zabić nim idzie :]


Naklejkę też mam, a sprawę plakatu zgłosiłam pro forma. Teraz czekam na rekompensatę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem dzisiaj rano EK, także nawet niespodziewanie ;)
Oczywiście plakatu nie otrzymałem jak pozostali, a naklejka znalazła się w środku.
Ogólnie ładne wydanie.
Ciekawe co z plakatami?
3 paczka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chwila niech mi ktoś powie czy dotal plakat i dlaczego go nie dostaliśmy bo czytam ze wiekszość (bądź wsyscy) go nie dostali. Ktoś pisal że dzwonił do DOK-u i powiedzieli mu że plakat powieniem być tylko dla EP a tu słysze że ci co zamowili EP tez nie maja więc co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:09, Tieru napisał:

Czyli chwila niech mi ktoś powie czy dotal plakat i dlaczego go nie dostaliśmy bo czytam ze
wiekszość (bądź wsyscy) go nie dostali. Ktoś pisal że dzwonił do DOK-u i powiedzieli mu że
plakat powieniem być tylko dla EP a tu słysze że ci co zamowili EP tez nie maja więc co jest?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29697&pid=263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie otrzymałem mojego WIEDŹMINA plakat też dostałem choć trochę pognieciony. Mam tylko jeden problem bo główne pudełko od gry te gdzie jest zapakowany cały zestaw jest strasznie porysowane jakby ktoś gwoździem po nim przejechał!! Czy istnieje możliwość wymiany tego pudełko. Nie to że się czepiam ale to wygląda naprawdę okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo długim czasie oczekiwania w końcu dotarła do mnie EK Wiedźmina ^^. Gdyby paczka dotarła 2 dni przed premierą jak było planowane... prawdopodobnie padłbym z wrażenia. Niestety teraz jestem jedynie mile zaskoczony zawartością pudła hehe. Mój numer EK 1125. Życzę cierpliwości oczekującym... naprawdę warto było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować