Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Kłopotów ciąg dalszy noooo nieee nooo. Moja paczka omyłkowo poszła do gdańska mimo że powinna do poznania i będzie dopiero w poniedzialek mimo ze miala byc juz dzisiaj ehhhh. Czekam dalej cierpliwie (prawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:17, Morpheus83 napisał:

dostałem tzn odebrałem przesyłkę jakość wykonania super :) Pudełko dowiezione nie zniszczone
etc. wszystko jest tak jak powinno


Tzn. masz plakat? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale,

Oficjalnie informuję, że wycofuję swój sceptycyzm co do Pana obietnicy, przynajmniej w stosunku do mojego zamówienia:

Otrzymałem paczkę około godziny 12:00 i prawie wszystko jest w porządku:
- gry w komplecie;
- nic nie pogięte;
- EK Wiedźmina super (Artbook i Bestiariusz już raz przeczytałem, gra zainstalowana na nowym sprzęcie, itd ... - stąd opóźnienie);
.
.
- tylko koszulka w rozmiarze M, mimo że prosiłem o XXL lub największą możliwą, a w sklepiku są o rozmiarze L ...

No cóż, następny telefon do DOK-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem przesyłkę (numer 0489). Nie miałem nic przeciwko czekaniu, bo wykonanie jest po prostu boskie. Artbook - 200 stron wykorzystanych w idealny sposób, bestiariusz - bardzo fajnie zrobiony, mimo, że troszkę mi mało tych potworków tam :P, amulet - boski, ten z EK Gothica 3 się chowa :D, karcianka: ładne arty, tylko karty troszkę małe i pudełko dostałem zgniecione (ale to jeszcze przebolałem), naklejka - ok, może być, choć gdyby jej nie było to bym nie płakał, plakat - no właśnie, gdzie on jest ? :|, bo go po prostu nie dostałem i na koniec to co mnie najbardziej chyba zabolało wielka rysa na przecudnym pudełku do EK !!
Przez całą tą aferę z EK ani razu nie narzekałem na CDP, ale dzisiaj poczułem lekki zawód i dobrze, że cała reszta jest taka cudna, bo inaczej to bym się wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:27, Morpheus83 napisał:

/ciach/
> Tzn. masz plakat? :>


Tak mam plakat


Hehe, a ja będę czekać na trzecią przesyłkę :D To dopiero są wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło, czekam do wtorku na informację, czy taka koszulka jeszcze w magazynie jest.

Miło by było na Falkon w Wiedźmińskiej koszulce pojechać. Z medalionem na piersi (łańcuszek srebrny się dokupi i będzie jak znalazł) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami (dziś właśnie otrzymałem EK około g. 11:00), wspaniałe wydanie, szkoda, że nie dostałem je razem z grą, wiedźmiński efekt byłby znacznie zwielokrotniony :/, niestety do mojej paczki zapomnieli dodać plakat...

Widocznie uznali co za dużo szczęścia to niezdrowo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:36, Dalke napisał:

> /ciach/
> > Tzn. masz plakat? :>
>
>
> Tak mam plakat

Hehe, a ja będę czekać na trzecią przesyłkę :D To dopiero są wrażenia.



No to widzę, ze nie jestem sam.
Tak, tak moi Drodzy. druga część EK dziś dotarła i do mnie. Wróciłem z pracy i czekała na mnie paczuszka. Od razu zauważyłem, że plakatu nie ma. Przez chwile podejrzewałem, ze może go złożyli w kostkę, a potem zacząłem się zastanawiać czy kurier sobie czasami go nie przywłaszczył. EK wygląda ładnie, ładne i grube księgi, medalion ciężki jak jasna cholera, mapka na "specjalnym" papierze (co w nim specjalnego? makulatura?), karcianka oraz naklejka wciśnięta do środka. Wszystko niby jest i jest ładne, ale jednak ten niesmak pozostaje po tym jak nas potraktowano.
Plakat również mi do szczęścia nie potrzebny (z CDA mam identyczny, zresztą naklejkę też mam), ale jak coś się obiecuje to się powinno dotrzymać słowa.. no ale to CDP.
Gdyby całość przyszła do mnie ... 3 tygodnie temu (!!!) to skakał bym z radości pod sam sufit, a teraz jest tylko uczucie ulgi i kolejna niepewność -co z tym kuponem rabatowym?

Hm... a może plakaty też sie drukują i suszą . A tak na marginesie, czy Wasze pudełka z EK też tak barwią dłonie na czarno? Może moje do końca nie wyschło ? ;)

Pozdrawiam i wszystkim oczekującym życzę powodzenia i cierpliwości. Trzymajcie się ludziska, z CDP to tak jak z PKP (Poczekaj Kiedyś Przyjedzie) - Poczekaj Kiedyś Przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee czy wszyscy dostali już dodatki? bo jak na razie to w zamówieniu mam napisane, że jest pakowane.
czy ktoś jeszcze ma coś takiego? i kiedy mniej więcej mogę otrzymać te Rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WKONCU NIE BANAUJCIE TEGO KONTA BO JUZ NIE BENDE WYZYWAC TU WAS BO WKONCU GRA DOSZLA WKONCU!! IDE GRAC:d:d

a to ja tableta1 i te wszystkei 1000 innych kont teraz nie musicie banowac bo znowu bende musial zakaldac nowe konto a fajnie sie tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wszyscy dostali dodatki, rzeklbym, ze jeszcze sporo osob ich nie ma. Jesli pisze Ci, ze jest "pakowane" to powinienes sie raczej cieszyc, moja na ten przyklad ciagle "wstrzymana". Ale do konca dnia eszcze sporo czasu, zobaczymy co warte sa obietnice prezesa CDP pana Kicinskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałam resztę mojej EK i zaraz zasiadam do szczegółowego oglądania zawartości. Nie da się ukryć, pięknie całość wygląda:))))) Jest prawie wszystko, brakuje jedynie plakatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie, a co! Mam wrescie kompletna EK Wiedzmina. I naprawde jest ona bardzo fajna. Za chwile lece dalej ogladac dodatki. :) Mimo wszystko - warto bylo troche poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:16, Paladynka napisał:

Właśnie odebrałam resztę mojej EK i zaraz zasiadam do szczegółowego oglądania zawartości. Nie
da się ukryć, pięknie całość wygląda:))))) Jest prawie wszystko, brakuje jedynie plakatu.


Plakaty dostaniecie w 3 paczce w ktoryms poscie ktos napisal iz zadzwonil do BOK-u a tam mila pani powiedziala mu ze plakaty wyslane beda w przyszlym tygodniu( zabraklo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować