Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

>ciach
mam tą sama sytuację. Po raz kolejny słowa panów z CDP możemy wsadzić między bajki. Miało być do końca tygodnia wysłane, a tymczasem nawet mi tego nie spakowali. Jestem jak najbardziej za tym, aby CDP przestało wydawać EK, niech najpierw naucza się to robić, a później spróbują wznowić sekcje EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z paczka... jaaaaka miazga, wszystkiego bym sie spodziewal tylko nie takiego pudla ! :-D
ale sa tez minusy :P ta cala wkladka z tloczonymi miejscami na rzeczy z gry jest w rogu uszkodzona oraz nie ma plakatu ani naklejki i nie mam zamiaru dzwonic do DOKu i jeszcze placic za telefon, co to to nie :P widze ze nie tylko ja nie dostalem wszystkiego... ah ah ten profesjonalizm - Mike, kopnij tam kogos zdrowo w rzyc bo firma schodzi na ... Nieludzi ;-P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszla do mnie paczka, wlasciwie to sie musialem użerać z DPD żeby paczkę otrzymać, maja tam straszny bajzel. Otwieram karton i co widze genialne pudlo bardzo ciezkie niestety jak u wiekszosci tu na forum uszkodzone (porysowan, przegrodka na przedmioty w miejscu na medialion ma spore pekniecie, wewnetrzne pudlo jest porwane na rogu). Dodam ze pudlo nie bylo wogle zafoliowane i latajac po paczce "fantastycznie" sie porysowalo. Mimo tego calosc robi swietne wrazenie, szkoda tylko tego pudla, ale napisalem maila do DOK-u czekam na odpowiedz do poniedzialku jak nie dostane bede dzwonil w sprawie wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 13:30, stanlee napisał:

ciach

Czyli widzę, że nie jestem sam... nr 163. I po co się tak męczyłem ze zdobyciem jak najniższego numerka. Po co czitowałem pół dnia przy kompie? No po co? Żebym był gorzej traktowany od tych, którzy zamówili następnego dnia, na spokojnie i bez problemów ze serwerem?... n/c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:45, Ballackinho napisał:

którzy zamówili następnego dnia, na spokojnie i bez problemów ze serwerem?... n/c.


Cała liczba EK rozeszła się w ciągu 2-3 godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:48, Boskii napisał:

> którzy zamówili następnego dnia, na spokojnie i bez problemów ze serwerem?... n/c.

Cała liczba EK rozeszła się w ciągu 2-3 godzin :P

16 godzin i to nie cala, bo jak sie komus bardzo zachce, to ciagle moze sobie EK bez zadnych problemow kupic, czy to w sklepikach internetowych czy to wybierajac sie do najblizszego MM/Saturna/Empiku/miesnego czy tez kiosku Ruchu, wszedzie tego pelno, tylko moja ciagle wstrzymana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie doszła moja paczuszka. Niestety bez plakatu. Znów CDP będzie dosyłał? A może przyjdzie razem z bonem na 100 zł? Tak w ogóle, to on ma być przysyłany listownie czy mailowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:22, Dark Demon napisał:

No, nareszcie doszła moja paczuszka. Niestety bez plakatu. Znów CDP będzie dosyłał? A może
przyjdzie razem z bonem na 100 zł? Tak w ogóle, to on ma być przysyłany listownie czy mailowo?


Plakat ma iść pocztą. Kody chyba mailowo, bon - nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:48, Boskii napisał:

> którzy zamówili następnego dnia, na spokojnie i bez problemów ze serwerem?... n/c.

Cała liczba EK rozeszła się w ciągu 2-3 godzin :P


Nie powiedzialbym, znaczy moze wtedy tak ale caly czas mozna kupic


http://www.gram.pl/sk2_8A3rHu7_Wiedzmin_Edycja_Kolekcjonerska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:27, Dalke napisał:

Plakat ma iść pocztą. Kody chyba mailowo, bon - nie mam pojęcia :)


Z tym bonem to nic nie wiadomo. Ale mam nadzieję, że dostaniemy bo też mam rozwalone pudełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:31, bigsmoke177 napisał:

Nie powiedzialbym, znaczy moze wtedy tak ale caly czas mozna kupic


To wiem, ale my mówimy o momencie, gdy pojawił się na gram.pl pierwszy raz.

Strider => No cała akcja tyle trawła, ale jakby zliczyć tylko momenty w których dało się kupić EK to nie trwało to długo (większość czasu zabrała awaria serwera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieczęsto piszę na forum, bo nieczęsto w swoim uznaniu ma coś konstruktywnego do powiedzenia, ale... Tym razem chyba jednak napiszę, bo miarka, drogie (dosłownie i w przenośni) CDP, się przebrała, i to zdrowo... Otóż wchodzę dziś na swój panel klienta, z nadzieją że moja przesyłka z brakującymi elementami EK (nr 0321) została już wysłana i będę mógł sprawdzić numer przesyłki i jej status. Jednak jedyne, co osiągnąłem, to soczysta wiązanka, która dobyła się z mych ust po jednym spojrzeniu na stronę z zamówieniami. Zobaczcie z resztą sami na załączonym screenshocie...

To jest już śmieszne - najpierw czekam nie wiadomo na co i patrzę na status "wysyłka wstrzymana". Teraz okazuje się, że CDP ma jakieś problemy z realizacją mojego zamówienia nawet kilka tygodni po terminie... Wysłałem maila do DOK (przez formularz), zastanawiam się czy cokolwiek raczą odpisać (nie odpisują mi ostatnio na co drugą wiadomość, zasłaniając się potem "problemami technicznymi")... Jeśli okaże się że brakujące elementy mojej EK (czyli wszystko poza koszulką, którą dostałem od razu) nie dotrą do końca nadchodzącego tygodnia, to CDP może spotkać się z ostrą kampanią "dyfamacyjną" z mojej strony w każdym możliwym medium, do jakiego dam radę się dostać... Przykro mi, ale zachowujecie się Państwo jak dzieci, a jeśli nie dajecie sobie rady z takimi przedsięwzięciami, nie należało w ogóle zaczynać z EK... To tyle... Kląć nie będę, bo nie zależy mi na degradacji - acz kląć mi się chce, i to bardzo...

20071110164844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam numerek 122 lecz w zakładce sklepu mam informację - wysyłka wstrzymana. A podobno rozsyła się paczki według kolejności. Czy ktoś tez tak ma ?

(ps może za bardzo na czasie nie jestem ale dość długi czas byłem bez neta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem plakatu i 1 karty w talii w 2 paczce, czy komuś również się to przydarzyło, napisałem do DOK-u i mam nadzieję że przyślą to jak najszybciej, w końcu zapłaciłem za całość a nie za wybrakowany egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 17:04, Outlander-pro napisał:

Hmm mam numerek 122 lecz w zakładce sklepu mam informację - wysyłka wstrzymana. A podobno rozsyła
się paczki według kolejności. Czy ktoś tez tak ma ?

(ps może za bardzo na czasie nie jestem ale dość długi czas byłem bez neta)


Ja mam numerek 102 i też "wstrzymaną wysyłkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:48, Boskii napisał:

Cała liczba EK rozeszła się w ciągu 2-3 godzin :P

Nie. Całość rozeszła się w 22 godziny. Od 14 do około 12 następnego dnia. Wysyłka paczki dalej wstrzymana. Pfff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie – czy wszystkie EK były z dvd boxami czy tylko te w pre-orderze? Bo jak patrzyłem na oferty niektórych sklepów to miały inne opakowania i pudełko. Czy ktoś z Was dostał egzemplarz jak na zdjęciu w załączniku?

20071110185614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 18:56, Anashar napisał:

Ja mam jeszcze jedno pytanie – czy wszystkie EK były z dvd boxami czy tylko te w pre-orderze?
Bo jak patrzyłem na oferty niektórych sklepów to miały inne opakowania i pudełko. Czy ktoś
z Was dostał egzemplarz jak na zdjęciu w załączniku?


Heh, chyba wszyscy dostali beznadziejne DVD boxy. Pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 18:56, Anashar napisał:

Ja mam jeszcze jedno pytanie – czy wszystkie EK były z dvd boxami czy tylko te w pre-orderze?
Bo jak patrzyłem na oferty niektórych sklepów to miały inne opakowania i pudełko. Czy ktoś
z Was dostał egzemplarz jak na zdjęciu w załączniku?

To był wczesny projekt EK, później zmieniono digipack na dvd-box.
Wydanie takie jak na załączonym obrazku nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować