Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

No pięknie. U mnie cały czas informacja że wystąpił problem. Dodzwoniłam się do doku i jedyne czego się dowiedziałam to to że nastąpił błąd w produkcji i niewiadomo kiedy paczka będzie gotowa.
Zamawiałam Wiedźmina na prezent dla brata, który urodziny obchodzi właśnie w tym tygodniu. Zamawiałam ją dawno temu w pre-orderze żeby mieć pewność że dojdzie na czas. Premiera była 26.10 więc miałam spory zapas w razie opóźnienia. I co się okazuje? Że nawet taki zapas czasu nie gwarantował dostawy na czas. A najlepsze jest to, że znajomy który zamówił EK wiedźmina w ostatni PIĄTEK paczkę ma już dzisiaj wysłaną.
Nie chcę WASZYCH 100 zł Panie Kiciński chcę do końca tygodnia otrzymać dodatki, żeby nie musieć dzielić prezentu na części
Z czym macie problem? z numerkiem?? Dajcie mi jakikolwiek. Jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 09:22, MagdaMyszka napisał:

No pięknie. U mnie cały czas informacja że wystąpił problem. Dodzwoniłam się do doku i jedyne
czego się dowiedziałam to to że nastąpił błąd w produkcji i niewiadomo kiedy paczka będzie
gotowa.
Zamawiałam Wiedźmina na prezent dla brata, który urodziny obchodzi właśnie w tym tygodniu.
Zamawiałam ją dawno temu w pre-orderze żeby mieć pewność że dojdzie na czas. Premiera była
26.10 więc miałam spory zapas w razie opóźnienia. I co się okazuje? Że nawet taki zapas czasu
nie gwarantował dostawy na czas. A najlepsze jest to, że znajomy który zamówił EK wiedźmina
w ostatni PIĄTEK paczkę ma już dzisiaj wysłaną.
Nie chcę WASZYCH 100 zł Panie Kiciński chcę do końca tygodnia otrzymać dodatki, żeby nie
musieć dzielić prezentu na części

Z czym macie problem? z numerkiem?? Dajcie mi jakikolwiek. Jakie to ma znaczenie?


Kup bratu inny prezent, zaoszczędzisz sobie zszarganych nerwów. A Wiedźmina dasz mu jak dojdzie reszta. Na CDP nie licz. Numerki to taka ściema, bo ek w pre-orderze miała być ekskluzywna. Więc muszą teraz wciskać taki niby super exclusive bajer w postaci numerka, który niczym ekskluzywnym nie jest. Powinna być figurka ale to już moje zdanie. CDP dba o klientów i ich interesy, szczególnie o tych, którzy zamawiają ek w pre-orderze (czyli o MM/Saturn & Empik). My musimy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 08:06, Arthas3 napisał:

Jest wtorek... godzina 8:05 a moja przesylka nadal wstrzymana!

Jest już wtorek, godzina 10:25, moja paczka także nadal wstrzymana. Jak ktoś kipnie z nerwów, widząc po raz kolejny ten pieprzony napis "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana", to cdp się nawet nie przejmie, bo swoich klientów ma głęboko w dupie. Ja już nawet nie liczę na to, że przesyłkę dostanę w tym miesiącu. Pfff. *[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 09:22, MagdaMyszka napisał:

No pięknie. U mnie cały czas informacja że wystąpił problem. Dodzwoniłam się do doku i jedyne
czego się dowiedziałam to to że nastąpił błąd w produkcji i niewiadomo kiedy paczka będzie
gotowa.
Zamawiałam Wiedźmina na prezent dla brata, który urodziny obchodzi właśnie w tym tygodniu.
Zamawiałam ją dawno temu w pre-orderze żeby mieć pewność że dojdzie na czas. Premiera była
26.10 więc miałam spory zapas w razie opóźnienia. I co się okazuje? Że nawet taki zapas czasu
nie gwarantował dostawy na czas. A najlepsze jest to, że znajomy który zamówił EK wiedźmina
w ostatni PIĄTEK paczkę ma już dzisiaj wysłaną.
Nie chcę WASZYCH 100 zł Panie Kiciński chcę do końca tygodnia otrzymać dodatki, żeby nie
musieć dzielić prezentu na części

Z czym macie problem? z numerkiem?? Dajcie mi jakikolwiek. Jakie to ma znaczenie?


Przynajmniej napisali że jest problem , u mnie od 2 tygodni jest tylko wstrzymane . Właśnie mija 3 tydzień od momentu gdy miałem dostać EK i nadal nie wiem kiedy dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada dla Ciebie, to żebyś skontaktował się z DOKiem.
Nie mam pojęcia dlaczego w dalszym ciągu są wstrzymane przesyłki i chyba tylko DOK będzie w stanie Ci odpowiedzieć.

Dopiski w stylu S... P... sobie podaruj, bo tylko bardziej się zdenerwujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do DOKu w sprawie mojego plakatu i naklejki.

Przesympatyczna Pani poprosiła o numer zamówienia i obiecała że Plakat i naklejki doślą jak tylko przyjdą do ich biura.

Proponuje wszystkim tak zrobić co nie otrzymali tego w drugiej przesyłce.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to ma byc? do dzis paczki mialy byc wyslane ? ciekawie kiedy w ogole zostanie wyslane i czy przyjda wszystkie częsci a jak nie to pewnie wysla w trzeciej paczce ktora tez bedzie maila ''x'' termin dosatwy a bony to w noym roku pewnie przyjda no wyslka super nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko...do teraz nawet maila od kuriera nie dostalem...Co jak co ale teraz to mi nerwy puscily, mimo iz studiuje w gliwicach to sie przejade osobiscie do wawy i co po niektorych pracownikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 10:34, RobeN napisał:

Jedyna rada dla Ciebie, to żebyś skontaktował się z DOKiem.
Nie mam pojęcia dlaczego w dalszym ciągu są wstrzymane przesyłki i chyba tylko DOK będzie w
stanie Ci odpowiedzieć.

Dopiski w stylu S... P... sobie podaruj, bo tylko bardziej się zdenerwujesz ;)


Widzisz problem polega na tym że DOK nie jest w stanie odpowiedzieć. Wczoraj dzwoniłem i się dowiedziałem że faktycznie jest wstrzymana (sic!) miały być wszystkie wysłane w piątek (sic!) ale coś jest nie tak (nie wiadomo do końca co) i nie wiadomo kiedy będą wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 11:38, Tass napisał:

Widzisz problem polega na tym że DOK nie jest w stanie odpowiedzieć. Wczoraj dzwoniłem i się
dowiedziałem że faktycznie jest wstrzymana (sic!) miały być wszystkie wysłane w piątek (sic!)
ale coś jest nie tak (nie wiadomo do końca co) i nie wiadomo kiedy będą wysłane


To już nie mam pomysłów...
Szkoda, że tak to wszystko wyszło.
I my jako klienci jesteśmy smutni/źli/obrażeni a wszyscy poszkodowani.
I CDP również zadowolone nie jest - jestem o tym przekonany.

Teraz i tak pozostaje tylko czekać. W końcu wszyscy dostaną pozostałe części.
Szkoda mi najbardziej osób, które chciały podarować EK jako prezent => tu rzeczywiście takie opóźnienie mogło zawalić cały plan.

Ale to jak z moim mieszkaniem - miałem mieć w czerwcu a odebrałem wczoraj... Mnie też ściga czas, bo do końca roku muszę mieć papiery związane z własnością gruntu (plus faktury za budowę) - inaczej podatek ze mnie ściągną (coś koło 30kPLN)! Wówczas pozostanie mi tylko rozpocząć walkę z firmą budowlaną... Nabywałem mieszkanie to konkretne z gwarancją otrzymania wszystkich papierów do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To można się bardziej zdenerwować? Nie ma co, cdp wyznacza nowe granice... A z DOKiem próbuje się skontaktować od BARDZO DAWNA. Kilka razy dzwoniłem - bez skutku. O mejlach nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem paczke z resztą EK, nr 0185. Jakość wykonania artbooka i bestiariusza to najwyższa półka, pudło na całość rewelka. W sumie całe EK bije na głowę np EK Burning Crusade. Plakatu i nalepki brak, ale na to juz za stary jestem, więc nie widze problemu. W sumie czekając na resztę zestawu EK nawet mi cisnienie nie skoczyło, choć przyznaję że gdybym otrzymał wszystko w dniu premiery to "odbiór" Wiedźmina byłby inny (świetna gra+wypas EK). Rozumiem też zdenerwowanie innych gramowiczów nadal czekających na paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się że przez te wysyłanie elementów EK może się opóźnić wysyłka Crysisa a tego bym nie chciał :)

Dlatego mam nadzieję że dzisiaj wyślą już całą resztę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak dupa blada. A wysyłka wstrzymana. Rozumiem całą akcję z przeciążonymi serwerami. Rozumiem akcję pt. Najpierw dostaniesz grę, potem dodatki, przyślemy Ci je w przyszłym tygodniu. Zrozumiałe mjeszczę akcję "Sorry, ale znowu się nie wyrobiliśmy, ale za max 2 tygodnie będziesz miał dodatki". A potem akcja " Nie ma co sięmartwić, sora, dostaniesz 100 zeta do wydania, a dodatki dostaniesz najdalej we wtorek, 100%". I tu, cholera, nie ma. Po co kłamać/wymyślać/mieć nadzieję. Jest już praktycznie 3 tygodnie po premierze a wiele osób nadal nie ma dodatków. To normalne nie jest. Wcześniej sięnie denerwowałem, bo byłem w stanie zrozumieć, że nie jestem pępkiem świata, a zawsze mozę coś pójść nie tak. A takich rzeczy sięnie robi po prostu. Teraz jestem trochę poddenerwowany, bo wysyłka nadal jest wstrzymana. Można przeczytać na forum, że wiele pudełek było nie zafoliowanych i są albo porysowane albo poniszczone jeszcze bardziej. Brakuje kart w taliach. Brakuje plakatów i naklejek. To nie jest normalne. I teraz przestałem rozumieć, cierpliwość sieskończyła. Najgorsze że żadnego oświadczenia w tej sprawie nie ma. Przecież są ludzie co śledzą ten temat, ktoś powinien się wypowiedzieć. A tu cisza. I to też nie jest normalne. Albo te maile z przeprosinami: nie dostałem ich. czyli nie dopilnowano nawet takiej rzeczy. Wiem, że cierpliwość wileu innych osób skończyła się jakiś czas temu (albo dawno temu). I że wielu osobom cisną się słowa na usta (niepochlebne). Mi się kończy dzisiaj. Mam dość, cholera.
Mam dość ... : - |
Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj jakieś oświadczenie przeczytamy. Tylko bez mydlenia oczu, bez kłamstw. Rzeczowo i szczerze. I bez tłumaczeń: "to za bardzo skomplikowane". Chcę wiedzieć czemu do dziś, 3 tygodnie po premierze ludzie nie mają swoich EK (pełnych). Czemu tak cholerne opoźnienie ? Czemu nie powiecie prawdy ? Proszę wytłumaczyć co poszło nie tak. Ehh, brak mi słów już. Pożyjemy, zobaczymy .... : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problemy z wysyłką mojego zamówienia. Nadal wstrzymana, i tak od trzech tygodni... Staram się być wyrozumiały, ale to, co odwaliło CDP zasługuje na naganę. I to pomimo "rekompensaty" w postaci bonu o wartości 100zł. Przed chwilą dzwoniłem do DOKu. Jedyne, czego się dowiedziałem, to to, że ostatnia partia dodatków została źle wyprodukowana. Jakby mało było innych problemów z produkcją... Oczywiście nie wiadomo kiedy wznowią wysyłanie. Zaczynam żałować, że pokusiłem się o kupno EK Wiedźmina. Za dużo nerwów jak na taką grę, zdecydowanie za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sadze, by firma bardzo sie nami teraz przejela. W koncu czesc ludzi dostala juz swoje dodatki, czase mnawet niezniszczone. Jest nas coraz mniej ,wiec raban podnosimy odpowiednio mniejszy. Opinia publiczna juz wie, ze wysylka dodatkow rozpoczela sie a my jestesmy "nielicznymi wyjatkami", niewazne ile nas dokladnie jest. Prawda jest prosta: im nas mniej ,tym glebiej mozna nas miec, nie bojac sie konsekwencji.

Wczoraj poszlyszalem od Pani w DOK-u, ze jest spora szansa, ze przed koncem przyszlego tygodnia dodatk ibeda u mnie. I tylko czemu jej nie wierze? Nie twierdze, ze klamie. Twierdze, ze informacje, jakie dostaje "z gory" nie maja zbyt duzo wspolnego z rzeczywistoscia. Gra moze za jakis czas, a kody po swietach, zeby ktos zabra lz magazynow resztki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne ze jest nas coraz mniej... wazne ze w ogole zostaly jeszcze osoby ktore nie otrzymaly swoich dodatkow do EK i CDP do konca powinien zajac sie ta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować