Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 18:42, stanlee napisał:

Nie no profesjonalizm CDP, spadł na pysk z poziomu 200m(w ciągu ostatniego miesiąca). Dzisiaj
cały szczęśliwy, że w końcu dostane dodatki, sprawdzam jeszcze raz status paczki o godzinie
17 z minutami i co widzę "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o
kontakt z działem obsługi klienta" problem z tym zamówieniem to wy macie już od 3 tygodni teraz
jeszcze to, więcej na sram.pl nie kupuje i innym też radzę to zrobić.


Powiedz - dlaczego nie zadzwonisz do DOK-u? Powiedz im, że żądasz zwrotu pieniędzy, gdyż firma nie dość, że nie wywiązała się z obietnic, to nie wywiązała się z dopuszczalnej długości wysyłki paczki. Idziesz do MM bądź Empiku - cieszysz się pełnym EK.
A co z tym co odebrałeś?
Odeślij im z miłym listem [oczywiście po zwrocie pieniędzy] ;)
Bo masz IMO do tego pełne prawo i będę Cię bronił w tym temacie do ostatniego dającego mi prawo pisać na forum statusu ;D
To nie jest brak profesjonalizmu. Ja bym powiedział co to jest, ale jednak zachowam kulturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 23:10, Kazekrex napisał:

Mam już dodatki :) od jakiegoś czasu
A bony będą chyba jak wszyscy dostaną dodatki - pewnie na mikołaja :

Na tegorocznego raczej się nie wyrobią ;/
Dzieki, to idę jutro szukac Kryzysa w MM, a z kuponem to jakby powiedział Yarpen tudzież Zoltan: "Niech się chędożą i wsadzą sobie w żyć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 23:16, Oskar24 napisał:

Idziesz do MM bądź Empiku - cieszysz się pełnym EK.


A gdzie dokładnie widziałeś EK dostępne? Bo ja sprawdzałem w zeszłym tygodniu i już wszędzie było wykupione, a w sklepach internetowych miało status niedostępny. Pracownicy EMPIKU powiedzieli że mogą spróbować zamówić, ale nie dają żadnych gwarancji co do terminu, a nawet samej realizacji. Jedynie na Allegro zostały jakieś aukcje - z przebiciem 100% i więcej.

Na marginesie, też wczoraj nie dodzwoniłem się do DOK-u w sprawie mojej koszulki. Dziś będę próbował od rana.


Edit: Korekta błędów pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:42, stanlee napisał:

Nie no profesjonalizm CDP, spadł na pysk z poziomu 200m(w ciągu ostatniego miesiąca). Dzisiaj
cały szczęśliwy, że w końcu dostane dodatki, sprawdzam jeszcze raz status paczki o godzinie
17 z minutami i co widzę "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o
kontakt z działem obsługi klienta" problem z tym zamówieniem to wy macie już od 3 tygodni teraz
jeszcze to, więcej na sram.pl nie kupuje i innym też radzę to zrobić.


To ja mam chociaż wysyłkę wstrzymaną juz kończe wiedzmina, a taki cyrki nadal... nigdy juz nie kupie tutaj gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 06:31, gpodoba napisał:

To ja mam chociaż wysyłkę wstrzymaną juz kończe wiedzmina, a taki cyrki nadal... nigdy
juz nie kupie tutaj gry.


Jestem załamany i zszokowany obsługą klientów sklepu gram.pl - Jedna wielka porażka. Wysyłka EK Wiedźmina jest megahitem na skale Mistrzostw Europy... tyle że NIECO gorzej zorganizowaną...

@gpodoba - Bardzo dobra decyzja. Innym też tak radze. Ja również nigdy tu już więcej nic nie kupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOK:
części niektorych ek zosaly zle wyprodukowane i musza wyprodukowac je na nowo nie mamay zadnych informacji kiedy dostanie pan nasza przesylke...
no to teraz juz nic nie mam po za edycja podstawowa moze ktos bedzie laskaw nam przyblizyc jakiekolwiek daty

btw ek wiedzmina to dobry prezent.. pod choinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wreszcie dotarła przesyłka, pudło na szczęście nieuszkodzone, pomny waszych informacji o braku zabezpieczeń rozcinalem karton z wielką ostrożnością i uniknąłem porysowania pudła.

Razem z przesyłką dostałem też plakat, niestety kompletnie zniszczony, tuba jest złamana w jednym miejscu, jeden z końców tuby też zniszczony. Na dodatek plakat kompletnie zaklinował się w środku, i chyba nie uda mi się go wyjąć bez kompletnego rozwalenia całości.

Nie to, żeby mi na tym plakacie zależało, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Wasze statusy? moja przesylka nadal jest wstrzymana, a na maila nikt z DOK-u nie odpisal...
To jest powazne lekcewzenie klienta! mozna za takie cos wytoczyc sprawe? (nie mysle jeszcze o tym powaznie, ale zastanawiam sie czy mozna... )
Jestem bardzo cieprliwym czlowiekiem... ale w tym przypadku moja cierpliowsc sie skonczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:23, Arthas3 napisał:

Jak tam Wasze statusy? moja przesylka nadal jest wstrzymana, a na maila nikt z DOK-u nie odpisal...
To jest powazne lekcewzenie klienta! mozna za takie cos wytoczyc sprawe? (nie mysle jeszcze
o tym powaznie, ale zastanawiam sie czy mozna... )
Jestem bardzo cieprliwym czlowiekiem... ale w tym przypadku moja cierpliowsc sie skonczyla...


Zdaje się, że przesyłki "nie będzie w najbliższym czasie", bo coś się źle wyprodukowało i nikt nic nie wie. Także w DOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:23, Arthas3 napisał:

To jest powazne lekcewzenie klienta! mozna za takie cos wytoczyc sprawe? (nie mysle jeszcze
o tym powaznie, ale zastanawiam sie czy mozna... )


sprawę można wytoczyć o co ci sie żywnie podoba kwestia jest tylko taka że są to koszty i nie zawsze się wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie drugi dzien jest "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta".
Wszelkie proby kontaktu DOK skuteczne ignoruje.

Czyli w sumie nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta". Dzisiaj zadzwoniłem do DOK i dowiedziałem się, że część elementów EK została źle zrobiona. Niestety nie wiadomo kiedy paczka przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Yondaime.

Dziękujemy za zakup Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin w sklepie
gram.pl.

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie komplikacje jakie zaistniały podczas
realizacji zamówień. W podziękowaniu za zakup w pre-orderze Edycji
Kolekcjonerskiej Wiedźmina w sklepie gram.pl chcemy przekazać Ci bonus kod
dający 50% rabatu na część gadżetów do wykorzystania w "sklepiku
Wiedźmińskim".

normalnie mi szczęka opadła, ale reszty EK jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez juz dostalem ten kod... zeby napisac maila w tej sprawie czas jest... ale zeby nam wyjasnic sytuacje i powiedziec co z naszymi EK czasu juz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:44, Arthas3 napisał:

Tez juz dostalem ten kod... zeby napisac maila w tej sprawie czas jest... ale zeby nam wyjasnic
sytuacje i powiedziec co z naszymi EK czasu juz nie ma...

Radze sprawdzic czy ten kod jest poprawny, bo u mnie zamiast kodu mam krzaczki i nie działa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez dostalem ten kod.
Niech mnie ktos poprawi, ale zeby skorzystac z kodu najpierw musze dokonac zakupow (nie wiedzac na ktore produkty mam obnizke, bo nie na wszystkie, kod dziala tylko na "niektore") potem wprowadzic kod i wtedy sie okaze, czy moj kod promocyjny dziala na dany gadzet czy tez nie? ( "bonus kod dający 50% rabatu na część gadżetów" Kod dziala tylko na niektore gadzety, kupujac czlowiek nie wie na ktore, zeby sie przekonac musi zuzyc kod :)
Troche bezsensu, bo moge kupic cos, na co kod znizki nie daje i stracic przy tym kod bonusowy :).

Niezla akcja marketingowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że nie wiadomo na co są te kody bo niewiele rzeczy zostało w sklepiku. A na reszcie pisze że wkrótce będą ( czyli pewnie po okresie ważności kodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, padłem. Przysłali mi kod... wszystko fajnie, tyle, że dostałem jakieś krzaczki, a nie kod i nawet nie wiem ile zniżki na jakie produkty, nie mówiąc już o tym, że w sklepiku praktycznie nic już nie ma. Jutro zadzwonię do DOK''u i się okaże, że dostanę poprawny kod, wtedy gdy straci swoją ważność :D A poza tym gdzie jest bon 100PLN? Jeżeli się nie mylę to mamy dzisiaj środę 14 listopada, a poniedziałek 12 listopada był... 2 DNI TEMU?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować