Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

A jednak jest czas. Przynajmniej ja w koncu dostałem odpowiedź na swoje mejle:

>"Witam,

>Zamówienie o numerze [xXxXxXx] zostało wstrzymane z realizacją, ponieważ
>dodatki z Pana numerem Edycji Kolekcjonerskiej zostały błędnie
>wyprodukowane. Na dzień dzisiejszy nie posiadamy, niestety, konkretnej daty
>kiedy będziemy mieli gotowe elementy dodatkowe.
>Najmocniej przepraszamy za powstała sytuację.


>pozdrawiam,

>Justyna Hryć"


Kod też dostałem. Tylko po co mi on? Ja chcę moje dodatki.-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, przesyłka wstrzymana. Chciałbym tylko przypomnieć że Boss (Michał Kiciński) zobowiązał się, że wszystko zostanie wysłane do zeszłego piątku. Ogłosił to nie tylko na GRAM ale także w innym portalu. Prosiłbym Pana Michał o ustosunkowanie się do tej kwestii. Informacja że nie wiadomo kiedy będą wysłane dodatki zupełnie mnie nie zadowala. Za parę dni minie miesiąc od momentu kiedy miałem dostać EK. Chciałbym jeszcze dodać że 200 PLN zapłaciłem ponad 3 tygodnie temu nie otrzymując w zamian tego za co zapłaciłem. Znowu zaczyna się embargo na informacje. Dzwonienie do DOKu mija się z celem - nie mają żadnych nowych informacji. Może więc osoby bezpośrednio odpowiedzialne za ten stan rzeczy łaskawie odezwałyby się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:39, Mychaa napisał:

Sprawdź tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29697#u_598
Jest napisane kiedy planują rozsyłanie bonów


Tja, właśnie to przeczytałem i zdaje mi się, że znowu ktoś tu nas robi w... :) W piątek Pani na DOK''u gwarantowała mi, że bony będą w poniedziałek 12 listopada, także zniżki miały wtedy być, dzisiaj mamy środę, dostaliśmy niedziałające kody zniżkowe, a bony mają być rozsyłane w nastepnym tygodniu. Okaże się, że poprawne kody zniżkowe, jak i bony dostaniemy w grudniu, jak nie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście na maile nikt nie odpowiada, bo i po co. Niech te paniusie z DOKu wezmą cztery litery i coś mi wyjaśnią, bo niestety w godzinach od 9-17 nie ma mnie w domu i zdzwonić nie mogę. Ale na co ja liczę, że CDP w końcu potraktuje mnie poważnie. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebawem miną 3 tygodnie od premiery Wieśka ,a dodatków jak nie ma, tak nie ma.
Szlag człowieka trafia. Jedynie zrobiliście zamęt i ciągle nie odpowiadcie na maile.Weźcie się w garść, zamawiacie produkcję dodatków i nie wiecie co się z nimi dzieje?Może się mylę ,ale firma zlecająca innej firmie jakiś określony produkt, powinna mieć chociaż nad tym nadzór.

Trzeba przyznać ,że z gracją zrobiliście bajzel przy wydaniu własnej gry.
Czasem znajdzię się i taki ptak,co potrafi narobić do własnego gniazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:05, Bumber napisał:

Oczywiście nie wiadomo kiedy wznowią wysyłanie.
Zaczynam żałować, że pokusiłem się o kupno EK Wiedźmina. Za dużo nerwów jak na taką grę, zdecydowanie
za dużo...


Super czyli mogę dostać resztę mojego EK w bliżej nieokreślonym czasie?:) Jeszcze się okaże że Święty Mikuś mi przyniesie:P
Za dużo nerwów jak na jakąkolwiek grę! Jak już raz pisałem, nie żałuję wydanych pieniędzy na grę, żałuję że zamówiłem EK którego na dobrą sprawę jeszcze nie mam, bo mam niepełną wersję EP. W sumie to już szkoda gadać i nerwów. Już nawet powoli zapominam że zapłaciłem za EK i że nie mam bajerów. Ale TAKIEJ wpadki (co jest delikatnym słowem) nie zapomnę, Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy czwartek i jutro koniec tygodnia :D WYSYŁKA NADAL WSTRZYMANA wygląda na to że do następnego tygodnia aż do świąt, może ujrzymy pozostałą paczke z EK heh jeden wielki cyrk z tego całego GRAM.PL

@Stwór nic sie nie martw nie jesteś sam jeżeli ja nei odstane paczki z EK do nastepnego piątku żądam zwrotu pieniedzy i wcisne im ta EP w xxxxx litery jak tak nadal bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:20, Bumber napisał:

Materialista. :P Wcale nie napisałem, że 100zł to mało. Chodzi o to, że nawet tyle nie jest
w stanie zlikwidować tej skazy, jaka powstała na wizerunku CDP. Za kilka miesiący w pamięci
wciąż będą żywe wspomnienia z tych dni, a o bonach mało kto będzie pamiętał. Teraz rozumiesz?
;)


No ja rozumiałem od początku. Tylko, że w moim przypadku jakoś tak strasznie nie było więc mi bon wystarczy. A za tą EK sobie teraz w COD 4 pogram bo zamierzam na nie bon wydać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 08:03, Irc100 napisał:

No ja rozumiałem od początku. Tylko, że w moim przypadku jakoś tak strasznie nie było więc
mi bon wystarczy. A za tą EK sobie teraz w COD 4 pogram bo zamierzam na nie bon wydać....


Jaki bon? Bon to dostaniesz (może) jak wszyscy będą już mieli swoje dodatki, a to jak widać nastąpi raczej nieprędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, przesyłka wstrzymana. Chciałbym tylko przypomnieć że Boss (Michał Kiciński) zobowiązał się, że wszystko zostanie wysłane do zeszłego piątku. Ogłosił to nie tylko na GRAM ale także w innym portalu. Prosiłbym Pana Michała o ustosunkowanie się do tej kwestii. Informacja że nie wiadomo kiedy będą wysłane dodatki zupełnie mnie nie zadowala. Za parę dni minie miesiąc od momentu kiedy miałem dostać EK. Chciałbym jeszcze dodać że 200 PLN zapłaciłem ponad 3 tygodnie temu nie otrzymując w zamian tego za co zapłaciłem. Znowu zaczyna się embargo na informacje. Dzwonienie do DOKu mija się z celem - nie mają żadnych nowych informacji. Może więc osoby bezpośrednio odpowiedzialne za ten stan rzeczy łaskawie odezwałyby się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paka już jest w mieście^^...
Ino faktycznie - choćby dla samego zaspokojenia ciekawości Mike mógłby dać znać, co dokładnie wtf, bo trochę niefajnych kompanów z innych firm wzięli albo na złych zasadach, skoro ci ponoć zwlekali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK miala byc wyslana 13 listopada, ale nagle status zmienil sie na "wystapil blad, prosze skonsultowac sie z DOK". To przelalo czare goryczy i wysmarowalem wtedy dosyc ostrego maila. Chyba ktos przeczytal, bo wlasnie sie dowiedzialem, ze moja paczka juz jest w domu (wczoraj wieczorem ciagle mialem status z bledem).
Jestem w pracy i nie moge sprawdzic co przyszlo, ale wszyscy ktorzy w tym tygodniu dzwonili do DOKu dowiadywali sie, ze materialy do EK zostaly BLEDNIE wyprodukowane i dlatego przesylki zostaly wstrzymane.
Az sie boje tego co zobacze po otwarciu paczki... Ksiazeczki bez okladek? Medalion z dwoma lewymi stronami? No bo co mogli wsadzic do srodka? Te blednie wykonane dodatki mieli jedynie, nie?
Heh, za okolo dwie godziny bedzie moja druga relacja, a ja do tego czasu musze chyba wziasc cos na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze ponownie wyslali kody na znizke w wiedzminskim sklepie... tym razem moze poprawne?
Ale to i tak nic nie znaczy bo nadal widze w profilu chol**** napis wstrzymane -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem wreszcie resztę EK...ale chciałbym spytać gdzie się podziewa obiecana naklejka i plakat bo w przesyłce ich nie zastałem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:42, Stwór napisał:

Super czyli mogę dostać resztę mojego EK w bliżej nieokreślonym czasie?:)

Dokładnie tak... Porażka na całej linii. Nie wiem, kto te dodatki produkuje, ani kto odpoiwada w CDP za logistykę, ale sam osobiście nigdy nie współpracowałbym z takimi ludźmi. Wiedźmin - największa premiera, a zarazem największa wpadka roku. Przykro mi CDP, ale dużo straciliście w moich oczach... i nie tylko w moich. Jeśli tak ma wyglądać profesjonalna obsługa, to lepiej żebyście już nigdy nie wydawali żadnych EK, bo szkoda naszych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę doradźcie mi. Moja paczka już tydzień znajduje się w poznańskim oddziale DPD.
Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na wysłane mail''e oraz formularze.
Dzwonie do nich od 4 dni o różnej porze dnia i ani razu nikt nie odebrał.
Co mam robić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:31, Boskii napisał:

Proszę doradźcie mi. Moja paczka już tydzień znajduje się w poznańskim oddziale DPD.
Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na wysłane mail''e oraz formularze.
Dzwonie do nich od 4 dni o różnej porze dnia i ani razu nikt nie odebrał.
Co mam robić? :/

Kiedyś jak dpd zgubiło moją paczkę, też nie dałem rady się do nich dodzwonić, za to odpowiedzieli na zgłoszenie przez formularz kontaktowy, spróbuj: http://www.masterlink.com.pl/dok.asp
Napisz też do CDP, niech oni spróbują się skontaktowaćz dpd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:31, Boskii napisał:

Proszę doradźcie mi. Moja paczka już tydzień znajduje się w poznańskim oddziale DPD.
Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na wysłane mail''e oraz formularze.
Dzwonie do nich od 4 dni o różnej porze dnia i ani razu nikt nie odebrał.
Co mam robić? :/


Po pierwsze - czekać tak długo aż ktoś odbierze. Po drugie - opier... ekhm, ochrzanić równo, nie zgadzać się na żadne "odbiory osobiste w oddziale" tylko zażądać, by dostarczyli ją wieczorem.

Miałem tak samo z pierwszą częścią EK. Pisali że kurier był mimo iż go nie było i dopiero dwie telefoniczne rozmowy załatwiły sprawę. Stan przesyłki był raczej marny, ale dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować