Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

No, cedeprojekty, możę dacie jakieś znaki życia i grzecznie odpowiecie ?
Czekam miesiąc na te dodatki i chyba się ich nie doczekam.
Żal poprostu ściska du... rzyć .Olewacie ludzi, nie odpowiadacie na maile i robicie zamęt na dodatek. Pewnię przez ekipę Sram.pl ten wątek został dawno zapomniany i teraz się z nas śmieją ,jakie to my "frajery" jesteśmy ,że skusiliśmy się na tego wieśmaka :P

Obiecuję, że ostatnią rzecz jaką kupię w tym "sklepię" , będzie Orange Box za ten bon , o ile w ogólę je wyślą

Sram z cdpartaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:57, Morpheus83 napisał:

o właśnie gdzie mój bon??:) bo grę chce kupić... wszystko doszło kod na zniżkę tez a bona jak
niama tak niama:D


Bon ma byc (o ile w ogole bedzie -.-) gdy wszyscy otrzymaja swoje dodatki do EK... co nie znaosi sie na najblizszy czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 22:37, MagdaMyszka napisał:

Tak wygląda pudełko na które czekałam miesiąc. Reklamacja!!!

Ja swoje pudełko tez dostałem uszkodzone w tym samym miejscu co twoje dodatkowo przegrodka na medalion była peknieta a cały dół pudełka porysowany, oczywiscie nie wspominajac ze pudlo nie bylo zapakowane w zadna folie. Pudlo zareklamowałem, paczke wysłalem wczoraj, mam nadzieje ze dlugo nie beda kazać czekać formalnie maja góra 14dni na rozpatrzenie reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko mam obite z jednej strony, porysowane przy napisie wiedźmin i pęknięte to w środku w miejscu na pudełko z grą (ale to już sam zrobiłem :P) i nie będę im wysyłał bo ujdą takie zniszczenia... i też łączę się w bólu....ile można czekać, ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że cierpliwośc sie wam kończy tak samo jak mi (...... <- bardzo brzydkie słowo) miesiąc czekania !

Jutro niech lepiej napiszą newsa co z naszymi EK bo bede dzwonił ile wlezie na temat zwrotu kasy i wysyłek. To sie musi skonczyć i niech ktoś z gram.pl i CDP sie wypowie bo już mam dosyć czekania co na mikołaja nam wyśla czy co i zrobią łaske a może w 2008 ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO JEEEZUUUUU! Zmieniło się na "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 22 listopada 2007". Heh, doczekałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz... ja nadal mam wstrzymane (EK: 1403).

Zadzwonilem dzisiaj do DOK-u i poslyszalem, ze kurier moze sie nie zgodzic na otworzenie paczki przy odbiorze i jej nieprzyjecie. Nie jestem pewien ,czy pani ma racje, czy tylko probuje wrobic mnie w dodatkowe koszta, ktore mzoe kiedys zostana mi zwrocone. Ja pomijam juz kase, bo to nei jest znowu jakis majatek, ale jaki mprawem ktos ma jeszcze kuriera zamawiac tylko dlatego, ze firma cos sp... Pani, dodatkowo, poinformowala mnie ,ze gram.pl pakuje paczki tam dobrze, jak to tylko mozliwe i nie ich wina jesli kurier zniszczy. Jesli postrafi byc rozerwane pudlo ktore bylo w kartonie ,to chyba nie jest to pakowanie wysokiej jakosci :/

Chcialbym zaznaczyc, ze nie mam pretensji do Pani, bo ona nei ma wyjscia jak mowic nam, to co jej kaza. Taka robota i koniec. Szkoda tylko, ze jej zwierzchnicy to *[M]. Moze ze 2-3 tygodnie nie zaslugiwali jeszcze na najgorsze okreslenia, ale teraz juz tak. Teraz nic juz ich nie broni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 12:23, Bashu napisał:

Zadzwonilem dzisiaj do DOK-u i poslyszalem, ze kurier moze sie nie zgodzic na otworzenie paczki
przy odbiorze i jej nieprzyjecie. Nie jestem pewien ,czy pani ma racje, czy tylko probuje wrobic
mnie w dodatkowe koszta, ktore mzoe kiedys zostana mi zwrocone.


Zgodnie z prawem możesz zażądać otworzenia paczki w obecności kuriera (listonosza też) i on nie ma nic do gadania. Jeśli pani w DOK-u twierdzi inaczej to jest to tzw. wielki bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 12:34, Nalfein napisał:

Zgodnie z prawem możesz zażądać otworzenia paczki w obecności kuriera (listonosza też) i on
nie ma nic do gadania. Jeśli pani w DOK-u twierdzi inaczej to jest to tzw. wielki bullshit.


No wlasnie zawsze w to wierzylem, ale mi Pani wbila watpliwosc. Nie oznacza to bynajmniej ,ze kurier nie przyjalby paczki. Przyjalby albo sam dobrowolnie ,albo po rozmowie ze zwierzchnikiem. Mnie natomiast zastanowilo ,czy firma moze sie ugadac z kurierem, zeby odmawial przyjecia (powiedzmy: specjalny tryb reklamacji przesylki). Ale z Twojej wypowiedzi wynika, ze nie :) Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadal wystąpił problem skontaktuj się z DOK -iem tylko że nie ma po co sie kontaktować po raz enty bo i tak nic nowego nie powiedzą... przydała by sie jakaś rzetelna informacja od kogoś z firmy ( chyba że macie nas juz w totalnym poważaniu lub już nikt kompetentny już nie pracuje ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 12:23, Bashu napisał:

Szkoda tylko, ze jej zwierzchnicy to ...


Chciałbym Ci zwrócić uwagę na to, iż niezadowolenie można wyrazić na wiele sposobów.
Jednak wyzywanie nie jest TYM dobrym sposobem.
Potraktuj to jako Upomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 12:41, Bashu napisał:

No wlasnie zawsze w to wierzylem, ale mi Pani wbila watpliwosc. Nie oznacza to bynajmniej ,ze
kurier nie przyjalby paczki. Przyjalby albo sam dobrowolnie ,albo po rozmowie ze zwierzchnikiem.
Mnie natomiast zastanowilo ,czy firma moze sie ugadac z kurierem, zeby odmawial przyjecia (powiedzmy:
specjalny tryb reklamacji przesylki). Ale z Twojej wypowiedzi wynika, ze nie :) Dziekuje.

Tylko sprawdzaj paczkę zanim podpiszesz świstek, że ją odebrałeś. A odmówić przyjęcia to możesz ty, a nie kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ciekawy czy do końca 2008 roku dostaniemy te bony czy będą ściemniać że muszą dodrukować bo kody im się skończyły;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jednak wykrakałem. Nie dla siebie (no, prawie) ale dla sporej liczby osób...

A szkoda, wielka szkoda - Wiedźmin to bardzo dobry tytuł i zawartość EK bogata, więc jakby pre-order i początkowe dostawy wyglądały inaczej, to było by się czym chwalić załogo CDPROJEKT (szeroko rozumianej firmy), a tak ... eh, szkoda słów - jedni się zmobilizowali, ale drudzy już nie i sprawy stoją, tak jak stoją.


Muszę jednak przyznać, że wobec mnie firma się jednak stara wywiązać z zamówienia - dostanę koszulkę jaką chciałem, czyli XXL, a nie M-kę, która przyszła w paczce, a którą mógłbym sobie co najwyżej pomachać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 12:34, Nalfein napisał:

Zgodnie z prawem możesz zażądać otworzenia paczki w obecności kuriera (listonosza też) i on
nie ma nic do gadania. Jeśli pani w DOK-u twierdzi inaczej to jest to tzw. wielki bullshit.

No właśnie chyba nie.
Nie bez powodu poczta polska ma osobną możliwość wysyłki paczki (bodaj za 7 zł więcej) której zawartość można otworzyć przy listonoszu i w razie stwierdzenia nieprawidłowości odmówić jej przyjęcia.
U kurierów to chyba dobra wola, a nie obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U kuriera to jest tak, że podpisujesz odbiór i dopiero potem możesz otwierać, a kurier w razie stwierdzenia przez ciebie nieprawidłowości ma obowiązek sporządzić protokół. I tam zapisuje, że to uszkodzone, tego nie ma, a to jeszcze co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, to chyba że.

Anyway, coś się chyba ruszyło - po 3 tygodniach "wysyłka wstrzymana" pojawił się komunikat "pakowane i przygotowywane do wysyłki w dniu 22 listopada". Na wiele nie liczę, ale może to już jest koniec tej tragedii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciągle wstrzymaną :D

Pani z DOKu poinformowała mnie dziś, jak sobie zadzwoniłem, że poprzednie pudełka zostały stworzone z błędem (xD), teraz inna firma robi nowe, ale nie podała im terminu realizacji (LOL), wiec oni też nie są w stanie przewidzieć, kiedy będą mogli wysłać zamówienia. Ech, dobrze, że ja taki cierpliwy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon do DOKu zgodnie z oczekiwaniami nic nie wyjaśnił. Dowiedziałem się jedynie, że "na dniach" ma przyjść do CDP przedostatnia partia dodatków. Zostałem pocieszony, że być może moje dodatki będą właśnie w tej partii. Na pytanie dotyczące konkretnego terminu wysłyki, pani nie potrafiła jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż "nie miała informacji". Zastanawiam się co robi kierownictwo CDP, które nie dość, że nie informuje klientów, to na dodatek nie przekazuje informacji do DOKu. Po trzech telefonach i miesiącu oczekiwań jestem w punkcie wyjścia. Nie mam ani dodatków, ani bliżej sprecyzowanych informacji o ich losie. Szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować