Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 02:46, Siupsiupek napisał:

Mam pytanko.Czy osoby, które otrzymały swoje sławienne resztki z EK dostały również plakat?I
druga sprawa...ową rekompensatą za opóźnienia mają być tylko bony(wg cdp AŻ)czy także te 50%
zniżki do sklepu wiedźmińskiego?


plakat dostalem w stanie idealnym, nawet nalepke mam :)
znizke 50% w sklepie wiedzminskim dostalem, tylko co niby mam kupic? czekam az pojawi sie cos interesujacego.
Bonu nadal nikt nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 16:21, yoszek napisał:

Ma ktoś jeszcze "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt
z działem obsługi klienta"?


Nie martw się, nie jesteś sam :P. Mam to samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze w CD-ACION już dorze wysmarują CDP bo sobie szczerze zasluzyli na solidna antyreklaME - sam odradzam kupowanie u nich gier kazdemu znajomemu opowiadajac mu "zabawna historie o Wiedzminie", ale przydaloby im sie ogolnopolskie mieszanie z blotem. A sprawa bonow mam nadzieje w koncu trafi do sadu bo to juz jest kpina z klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 14:04, Siupsiupek napisał:

Ok, ale co z domniemanym wynagrodzeniem za opóźnienia. Będzie ono dotyczyć tylko bonu o wartości
100zł, czy także dodatkowo 50% zniżki w sklepie Wiedźmińskim?


Te kody z 50% - owymi zniżki na gadżety w wiedźmińskim sklepiku już dawno były rozsyłane na maile, jeżeli go nie dostałeś to napisz do nich maila, ale tak szczerze mówiąc to ta żniżka nie daje żadnych ciekawych możliwości, bo obecnie z tego co patrzałam to te kody dają zniżkę tylko na 4 rzeczy i obniżają ceny do:

smycz za 9,90 zł
mousepad za 14,90 zł
plakaty za 14,90 zł
koszulka za 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:32, Vangel napisał:

Ja mam nadzieje, ze w CD-ACION już dorze wysmarują CDP

A niech mają za swoje, nie? Bardziej zależy mi na tym, żeby dostać plakat, naklejkę i bon. CD-Action nie musi wyżywać się na CDP pokazując jacy oni są źli, bo spi****yli premierę Wiedźmina. Wystarczy pokazać co zrobili źle , a co dobrze i koniec, bez zbędnej zawiści.

Dnia 28.11.2007 o 21:32, Vangel napisał:

bo sobie szczerze zasluzyli na solidna antyreklaME

Zasłużyli, ale na poniesienie konsekwencji, a nie antyreklamę. Zrobili błąd, ale to nie oznacza, że cała masa plusów nagle znika.

Dnia 28.11.2007 o 21:32, Vangel napisał:

- sam odradzam kupowanie u nich gier kazdemu znajomemu opowiadajac mu "zabawna
historie o Wiedzminie", ale przydaloby im sie ogolnopolskie mieszanie z blotem.

Dla zasady, czy z obowiązku? CDP wydało świetne gry, więc nie kupując ich gier albo na złość babci odmrażasz sobie uszy, albo "musisz" kupić pirata.

Dnia 28.11.2007 o 21:32, Vangel napisał:

A sprawa bonow mam nadzieje w koncu trafi do sadu bo to juz jest kpina z klientow.

Ja takiej nadziei nie mam. Niech mi w końcu przyślą to co obiecali i będę zadowolony. CDP stara sie jakoś to załatwić, ale nie. Trzeba napisać pozew jakby ludzie nie mieli nic lepszego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:09, Irc100 napisał:

Dostaliście jakim e-mail z wiadomością dotyczącą bonów? Miał przyjść jak wyślą te bony
a podobno wczoraj wysłali...


Miał przyjść, a bony miały iść priorytetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadnego maila w tej sprawie nie dostalem (o bonie nawet nie wspominam, bo wiadomo...) no ale poczekamy, zobaczymy... Ciekawe tylko czy zdazymy je jakos wykorzystac przed swietami, pewnie nie, bo okaze sie nagle ze zupelnie przypadkiem gdzies wystapil jakis blad i bony nie dojda/nie beda dzialac/cokolwiek... jak to zawsze ostatnio sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy Cię poinformować, iż 100 zł bony rekompensujące dwustopniową
wysyłkę edycji kolekcjonerskiej gry Wiedźmin, zostały wysłane w środę
28.11.07. Bon powinien trafić do Ciebie do końca przyszłego tygodnia.

Dostałem maila więc mój bon jest w drodze :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało co z krzesła przed chwilą nie spadłem, dodatki do wiedżmina się pakują i dzisiaj zostaną wysłane... nareszcie.
Teraz tylko się modlić, żeby dpd nie zgubiło paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się boję czy w ogoóle dostanę bon - CDP go wysłało ale mamy tutaj za listonoszy takich kretynów, że po sprawdzeniu przed chwilą skrzynki na 3 listy jeden okazał się reklamą z tesco a dwa pozostałe były adresowane do moich dwóch różnych sąsiadów... więc jak jakiś sąsiad dostanie mój bon to chyba wyjdę z siebie ze wściekłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem maila nt. wysyłki bonów. Zastanawia i wkurza mnie kilka rzeczy:
- "Chcieliśmy Cię poinformować..." Jak chcieliśmy, to znaczy, że już nie chcemy?
- "Bon może zostać użyty tylko w jednym zamówieniu" Super, po prostu super. Reszty z bonu nie wydadzą, więc trzeba kupić coś za ponad stówę. Czyli trzeba będzie kombinować.
- "Bon należy wykorzystać do końca tego roku" A czemu nie można wykorzystać go później? Teraz to trudno będzie mi coś wybrać.

Mam nadzieję, że dostanę bon w terminie umożliwiającym skorzystanie z niego, a znając pocztę polską mogą być z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra!!! Ja też dostałem maila z informacją o rozpoczęciu rozsyłki bonów. Na razie jest to tylko mail, może za tydzień, albo dwa ;) dostanę też swój bon. Najważniejsze, żeby doszedł przed końcem roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować