Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

A co ty byś chciał? Chciałeś dać ten bon swojemu synowi żeby on dał swojemu i żeby za 1000 lat kupili za to COD''a 984 albo crysis 840? Ja się cieszę, że w ogolę dostanę 100zł... mogli ich nie dawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 18:46, Irc100 napisał:

A co ty byś chciał? Chciałeś dać ten bon swojemu synowi żeby on dał swojemu i żeby za 1000
lat kupili za to COD''a 984 albo crysis 840?

Dzieci nie chcę mieć, więc raczej sam ten kod wykorzystam. Ale dlaczego teraz, zaraz, a nie za pół roku? Może teraz nie ma interesujących mnie gier - pomyślałeś o tym? Ok. Przyznaję, jest kilka takich, ale głupio jest mi teraz cokolwiek kupić po to, aby zdobiło półkę (dopóki nie skończę Wiedźmina, niczego innego nie ruszę.)

Dnia 30.11.2007 o 18:46, Irc100 napisał:

Ja się cieszę, że w ogolę dostanę 100zł... mogli ich nie dawać...

Ja też się cieszę, a o tym, że mogli ich nie dać postaram się napisać artykuł do gazetki. Oczywiście pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite. Nie dość, że dostałem maila z potwierdzeniem wysłania bonu rabatowego, to na dodatek... wysłali moje dodatki! To przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Sądziłem, że CDP to tak miła firma, że przyśle mi dodatki pod choinkę tak, by moja radość z ich otrzymania była jeszcze większa! Cóż, znów mnie zawiedli... ;) Ale teraz to nieistotne, najważniejsze jest, że NARESZCIE dostanę to, za co zapłaciłem. Półtora miesiąca czekania... Pozostaje tylko mieć nadzieję, że kurier odwiedzi mnie w poniedziałek i paczka będzie w stanie nienaruszonym.

I jeszcze małe pytanko: czy znajdzie się ktoś jeszcze, kto do tej pory ma status przesyłki wstrzymanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:00, Bumber napisał:

I jeszcze małe pytanko: czy znajdzie się ktoś jeszcze, kto do tej pory ma status przesyłki
wstrzymanej?


Niestety są jeszcze tacy pechowcy. Cały czas staramy się wyjaśnić sytuację ich dodatków. Mam nadzieję, że sprawa wyklaruje się na początku przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:27, Arthas3 napisał:

ktos wie czy Masterlink rozwozi przesylki w soboty? ;>


Jak wysyłający zabuli to rozwozi.
A znając ich nie zapłacili więc musisz sam pofatygować swoje cztery litery do oddziału albo czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:49, Irc100 napisał:

> U mnie nadal wstrzymane ;p

To jest po prostu straszne. Niektórzy tak długo czekają, że się już z tego śmieją... :)



Powiedzmy ,że się przyzwyczaiłem. Pozatym , ta cała sytuacja to jedna wielka komedia :))

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:27, Johnny Bravo napisał:

Niestety są jeszcze tacy pechowcy. /.../

Przykre. Z jednej strony rozumiem Was, jako firmę, dystrybutora, jednak z drugiej jest mi naprawdę szkoda zdrowia Waszych klientów, szczególnie tych jeszcze oczekujących na swoje dodatki. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wszystko definitywnie się wyjaśni i sprawa dodatków do EK Wiedźmina odejdzie w zapomnienie... Im szybciej to nastąpi, tym lepiej dla Was. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 08:58, Irc100 napisał:

Mam prośbę. Jak ktoś dostanie bon to niech tu Nas powiadomi. Z góry dzięki...


No na przykład ja już dostałem. I po co w ogóle chce powiadomienia, czy już ktoś dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CDP w pełni się zrekompensował tym bonem i zniżką w Wiedźmińskim sklepie. Wyszło na to, że zakup edycji kolekcjonerskiej był prawie interesem życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 09:19, Piotrbov napisał:

No na przykład ja już dostałem. /.../

Dostałeś? Hm. Ja nie. :P Najprawdopodobniej poczta nawaliła, bo do końca tygodnia polecony powinien dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie CDP. Proszę, nie musicie wykuwać mojego pudełka z czarnego marmuru , wystarczy mi kartonowe . Naprawdę się nie pogniewam. :)
Wyrób był by 2 razy szybszy ,a efekt też niezły.

Tak z innej beczki. Wyrobicie się przed końcem tego roku z tymi dodatkami ,czy jak zwykle?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować