Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 16:48, mesiu59 napisał:

> Mam pytanie dotyczące bonów:P Czy jest u was w zamówieniach coś o tych bonach, czy one
po prostu
> mają przyjsc ale nic w zamówieniach o nich nie jest napisane i nie wiadomo którego dnia
przyjdą?
> Bo ja nic w moich zamówieniach o bonie nie mam?:P
Poprostu mają przyjść ;]. W zamówieniach nie ma nic o nich napisane.

Dzieki za szybką odpowiedz bo już sie przestraszyłem że u mnie nic o bonach nie ma i że może o mnie zapomnieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:40, Grzybek90 napisał:

Mam pytanie dotyczące bonów:P Czy jest u was w zamówieniach coś o tych bonach, czy one po prostu
mają przyjsc ale nic w zamówieniach o nich nie jest napisane i nie wiadomo którego dnia przyjdą?
Bo ja nic w moich zamówieniach o bonie nie mam?:P

Ja też njic nie miałem a dziś otrzymałem:)
Jeżeli dostałeś maila dotyczącego bonów to znaczy że już wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się w Pre-Orderze?

Szkoda bo EK GoW jest funkcja dostawa za wPLN i bym zaoszczędził bardziej.

A jak już GoW wyjdzie nie będzie miał funkcji dostawy za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:57, Meykan napisał:

Nie da się w Pre-Orderze?

Szkoda bo EK GoW jest funkcja dostawa za wPLN i bym zaoszczędził bardziej.

A jak już GoW wyjdzie nie będzie miał funkcji dostawy za wPLN.



Hmmm nie masz się co martwić. Bo z tego co wiem to za przesyłkę o wartości 150 zł. już można wykorzystać wPLN. a EK GoW kosztuje 179 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem paczkę z dodatkami do EK. Samo wydanie jest super, bogaty artbook i bestiariusz wykonane w kredowym papierze, ładny breloczek i karty do gry na dobrym papierze. Jeśli mam coś CDP zarzucić, to będzie to kwestia wykonania pudełka. Otóż jest ono podarte na rogach i z pewnością nie jest to spowodowane niewłaściwym transportem. Karton był porządnie zapakowany, nic "nie latało" w środku. Skąd więc takie uszkodzenia? Obawiam się, że pudełko zostało niechlujnie sklejone. W jdnym miejscu puścił klej, są też ślady rozerwania, jakby ktoś się z tym mocował. Gdzie indziej zieje dziura na trzy palce. Co więcej, materiał wypełniający wnętrze pudełka jest... dziurawy. Gdy otworzyłem je po raz pierwszy, breloczek latał gdzieś pod tą czarną wyściółką. Tutaj też nie przejdą wytłumaczenia o winie DPD... Prawda jest taka, że ktoś pakując pudełko do kartonu, bardzo się śpieszył i nie dbał, czy je porwie, czy też jakiś cudem uda mu się zapakować je bez szwanku. Tak to wyglada z mojego punktu widzenia. Naturalnie będę to reklamował, bo nie po to znosiłem półtoramiesięczne spóźnienie, by teraz zadowolić się podartym pudełkiem.
Podsumowując, EK jest naprawde bogata, jednak po tak długim czasie oczekiwania jestem co najwyżej zniesmaczony. Gdybym otrzymał paczkę w terminie, podejrzewam, że skakałbym z radości. A tak... a tak idę robić zdjęcia dziurom i podarciom. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

banda cw*** dali nam bon ale tak sie obwarowali roznymi durnymi zasadami ze i tka nic niezamowimy... niech sie wala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3grudnia...
otoz wreszcie dostalem swoja EK! zreszta bon tez. (juz wykorzystany :P)
Tylko co to za radosc jezeli gre przeszedlem juz 2x...
Mimo to wydanie mi sie podoba i juz zajmuje honorowe miejsce na mojej polce...
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 20:23, Paladynka napisał:

A myślisz, że ja sie ucieszyłam, mnie też interesowały te trzy rzeczy, no może figurka trochę
mniej, nie te lata ;P A w mailu miałam wyraźnie napisane, że zniżka jest tylko na niektóre
towary ze sklepiku wiedźmińskiego :(

a w liście z bonem wyraźnie jest napisane "...na zakup dowolnie wybranego produktu z oferty sklepu". nie wiem, może sklepik wiedźmiński nie jest częścią sklepu gram.pl? ktoś tu jest z logiką na bakier, albo po prostu obiecanki cacanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:31, jaceloth napisał:

> A myślisz, że ja sie ucieszyłam, mnie też interesowały te trzy rzeczy, no może figurka
trochę
> mniej, nie te lata ;P A w mailu miałam wyraźnie napisane, że zniżka jest tylko na niektóre

> towary ze sklepiku wiedźmińskiego :(
a w liście z bonem wyraźnie jest napisane "...na zakup dowolnie wybranego produktu z oferty
sklepu". nie wiem, może sklepik wiedźmiński nie jest częścią sklepu gram.pl? ktoś tu jest z
logiką na bakier, albo po prostu obiecanki cacanki...

Mój post był odpowiedzią na pytanie o kody zniżkowe, a nie ten bon na 100 zeta, tak że wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:35, Paladynka napisał:

> >ciach


to już wszystko mi się pomieszało. czyli za pomocą bonu można kupić każdy produkt z wiedźmińskiego sklepiku? jedna królowa bona wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:38, jaceloth napisał:

> > >ciach

to już wszystko mi się pomieszało. czyli za pomocą bonu można kupić każdy produkt z wiedźmińskiego
sklepiku? jedna królowa bona wie...

Tak jak najbardziej, jedyne czego za pomocą bonu 100 zeta nie można zapłacić to pre-ordery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:41, Paladynka napisał:

Tak jak najbardziej, jedyne czego za pomocą bonu 100 zeta nie można zapłacić to pre-ordery
:(

to mnie ucieszyłaś, bo wyrzucałem sobie, że nie zapłaciłem bonem za dodatek do NWN2:-) w takim razie cieszę sie, bo mam chuć na kości do gry. polubiłem tego pokera po rundkach w karczmach. tylko kiedy one będą dostępne, bo czasu na wykorzystanie bonu mamy mało (tylko do końca grudnia). i to jest skandal. dostaję bony w pracy na święta i zawsze ważne są przez pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:48, jaceloth napisał:

> Tak jak najbardziej, jedyne czego za pomocą bonu 100 zeta nie można zapłacić to pre-ordery

> :(
to mnie ucieszyłaś, bo wyrzucałem sobie, że nie zapłaciłem bonem za dodatek do NWN2:-) w takim
razie cieszę sie, bo mam chuć na kości do gry. polubiłem tego pokera po rundkach w karczmach.
tylko kiedy one będą dostępne, bo czasu na wykorzystanie bonu mamy mało (tylko do końca grudnia).
i to jest skandal. dostaję bony w pracy na święta i zawsze ważne są przez pół roku

Ja gram w te wirtualne kości jak nałogowiec: zabawa przednia, relaks i jeszcze kaski można zarobić na nową zbroję i mieczyk. I dla tego też bardzo chcę kupić te kości, a czas przydatnosci do spożycia tego bonu ;) bardzo się kurczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:53, Paladynka napisał:

Ja gram w te wirtualne kości jak nałogowiec: zabawa przednia, relaks i jeszcze kaski można
zarobić na nową zbroję i mieczyk.

czyli same korzyści, to nie gorsze od paazaka z KOTORa. jeśli nie miałaś przyjemności, to polecam choćby dla samego paazaka. mnie też wciągnęło, bardziej niż obijanie gęby, choć to niby bardziej męskie:-) czasami jednak SI zwłaszcza zawodowych graczy trochę kuleje. talara ograłem w komiczny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:58, jaceloth napisał:

> Ja gram w te wirtualne kości jak nałogowiec: zabawa przednia, relaks i jeszcze kaski można

> zarobić na nową zbroję i mieczyk.
czyli same korzyści, to nie gorsze od paazaka z KOTORa. jeśli nie miałaś przyjemności, to polecam
choćby dla samego paazaka. mnie też wciągnęło, bardziej niż obijanie gęby, choć to niby bardziej
męskie:-) czasami jednak SI zwłaszcza zawodowych graczy trochę kuleje. talara ograłem w komiczny
sposób


Zgadza się, zdarzyło mi się, że któryś z NPC rozbił karetę rzuconą z ręki :D i wyrzucił jakieś blotki , no i kasa moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 23:02, Paladynka napisał:

Zgadza się, zdarzyło mi się, że któryś z NPC rozbił karetę rzuconą z ręki :D i wyrzucił jakieś
blotki , no i kasa moja :)

to trochę psuje zabawę i satysfakcje z wygranych. rozumiem, jak zrobi to jakiś chłopek roztropek, no może jeszcze ujedzie to pijanemu jaskrowi. ale prawdziwy zawodowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko mojego wieśmina wysłali Status Twojego zamówienia: zrealizowane (wysłane w dniu 23 października 2007)
do dzisiaj nie mam dodatków do EK, nie mam bonu na 100 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:53, Paladynka napisał:

I dla tego też bardzo chcę kupić te kości, a czas przydatnosci
do spożycia tego bonu ;) bardzo się kurczy :(


no, w koncu dzis przyszedl bon ;-)
co do kości (i figurki) to wg mnie wyglada to tak jakby CDP specjalnie blokował pojawienie sie tych rzeczy w sklepie zeby na nich zarobic a nie rozdzac 3 tysiecy za darmo posiadaczom bonów ;-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować