Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 21:24, Paladynka napisał:

Nie da się ukryć, że tych wpadek się namnożyło przed końcem roku. Ale miejmy nadzieję, że w
nowym roku tak nie będzie :)


Miałem taką nadzieję w zeszłym roku i co z tego wyszło? Kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co nie dostali jeszcze plakatu i naklejki dziś dostałem maila o takiej treści:

Witam,

Brakujący plakat „Wiedźm i Strzyga” oraz nalepka zostaną wysłane w najbliższa środę (12.12.07) przesyłka pocztową.

pozdrawiam,

więc chyba wszystko idzie ku dobremu i doczekamy się obiecanej gratyfikacji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe, czy ja również dostanę taki e-mail, wszak plakatu do 2 EK nie dostałem, a na ostatnie parę maili DOK nie odpowiedział. W związku z tym nie mam zamiary fatygować ani męczyć z pisaniem kolejnych e-maili, dodatkowo to dział wysyłkowy powinien mieć zaznaczone, że nie wysłali mi plakatu, a nie ja mam przypominać łaskawie im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jaja były jak dzwoniłem w dzień otrzymania dodatków, że plakatu nie dostałem. Powiedzieli mi, że ci co EK zamawiali nie dostaną. Potem zadzwoniłem jeszcze raz i powiedziałem, że niektórzy dostali i co usłyszałem? Aaaa, faktycznie, miały być wysłane wszystkim pre-orderowcom. Widać jaki ten DOK zorganizowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:06, heyboy napisał:

To tylko oznacza, że Tobie wyślą. Ja nic takiego nie dostałem jeszcze.

Ja maila też jeszcze nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba wyskoczyłem przed szereg:-/ myślałem, że wszyscy coś takiego dostali, dlatego się pochwaliłem. Jeśli to coś pomoże to ja w zeszłym tygodniu wysłałem maila do doku gram, że nie dostałem jeszcze naklejki i plakatu po czym dostałem odpowiedź, że zbierają listę osób którym nie wysłano tych gratyfikacji i że wysyłka nastąpi przed świętami. Jeśli tego nie zrobiliście to wam też radzę skontaktować się z dokiem i sprawę wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:13, dzodzik napisał:

To chyba wyskoczyłem przed szereg:-/ myślałem, że wszyscy coś takiego dostali, dlatego się
pochwaliłem. Jeśli to coś pomoże to ja w zeszłym tygodniu wysłałem maila do doku gram, że nie
dostałem jeszcze naklejki i plakatu po czym dostałem odpowiedź, że zbierają listę osób którym
nie wysłano tych gratyfikacji i że wysyłka nastąpi przed świętami. Jeśli tego nie zrobiliście
to wam też radzę skontaktować się z dokiem i sprawę wyjaśnić.


Ja dostałem taką wiadomość 4 grudnia (a chyba dzień wcześniej dzwoniłem do nich w tej sprawie), ale jeszcze plakat do mnie jeszcze nie dotarł.
Ci co jeszcze nie dostali maila i nie dzwonili do DOKu niech zadzwonią, może to trochę przyśpieszy wysyłkę plakatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 09:49, Solmath napisał:

Ja też jeszcze nie dostałem... Ciekawe czy nam to wyślą w tym roku :/



Ja bym na to nie liczył.Pamiętaj ,że wytrenowanie świstaka ,żeby składał pudełka i malował kartki też trochę trwa :))

Tak na poważnie , to czedepe spier****o sprawę maksymalnie. Niedługo miną 2 miesiące , a wysyłka wstrzymana ;/
Stwierdzili ,że dadzą nam po bonie i o całej sprawie zapomnimy albo ,że przymkniemy oko. Trzeba czekać ,bo nawet dzwonienie do DOKu nie ma "sęsu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do CDA (CD-ACTION) jak zobaczą to wszystko to może rozgłośnią sprawę :P.

PS.: Popełniłem straszny grzech!! Od 2 miechów nie kupowałem CDA więc jak było tam już coś takiego to sorki (Smuggler proszę nie ekskomunikuj mnie!!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że na gram.pl znów jest do kupienia EK? I to w liczbie ponad 10 sztuk. A rano jeszcze jej nie było! Ciekawe, która to już partia z kolei... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:24, Dark Demon napisał:

Zauważyliście, że na gram.pl znów jest do kupienia EK? I to w liczbie ponad 10 sztuk. A rano
jeszcze jej nie było! Ciekawe, która to już partia z kolei... :/


a to Ci dopiero! sprawdziłem i rzeczywiście są! co prawda nie wiem jak wyglądała sytuacja rano/wczoraj, ale to i tak co najmniej dziwne, że znowu są dostępne... chociaż, może ktoś nie zaakceptował zamówienie przy tej drugiej serii i teraz im został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować