Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spóźnione życzenia urodzinowe

45 postów w tym temacie

Zaitsev

Tak, to już 7 lat konsola PlayStation 2 bawi ludzi na cały świecie. Jak ten czas szybko leci. Jeszcze do niedawna czarna, płaska sylwetka stojąca/leżąca w pokoju robiła furorę, teraz niechętnie ustępuje miejsca wypukłej następczyni.

Przeczytaj cały tekst "Spóźnione życzenia urodzinowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 lat i nadal gry wydają. Chyba można powiedzieć, że odnieśli mały sukces :)

A tak odnośnie daty premiery
Na wikipedii można znaleźć informację, że japońska premiera PS2 miała miejsce w marcu 2000, więc konsolka ma już nawet 7 i pół roku. Natomiast premiera w USA odbyła się 26 października 2000.

Ale możecie zdążyć ze świętowaniem 7 rocznicy europejskiej premiery PS2. To już za niecały miesiąc - 24 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony w przeciwieństwie do Microsoftu jest wierne zasadzie 10 letniego cyklu życia sprzętu i nie opuści PS2 tak, jak to zrobiono w przypadku pierwszego Xboksa...
po pierwsze nie sony, tylko developerzy. po drugie musieli by być skończonymi idiotami, gdyby sobie od razu odpuścili 100mln potencjalnych odbiorców gier, które w przeciwieństwie do ps3 można zrobić za grosze i które w przeciwieństwie do ps3 jest komu sprzedać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że to spóźnione życzenia na moje wczorajsze urodziny...

A tak on topic. Właśnie się zastanawiam nad kupnem konsoli. Chcialbym X360, ale mnie na razie nie stać. Zresztą po zakupie kompa (co nastąpi niedługo :)) raczej fundusze się mocno ograniczą i nawet mnie na te bardzo dobre, mimo iż leciwe, PS2 kasy nie straczy:/ A szkoda, bo wychodzą wciąż dobre gierki... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah... PS2 pozostanie w naszych sercach legendą branży, przebił nawet swojego poprzednika kilkukrotnie. Imho świetna konsola i na dodatek nie odpuszczana. Dobrze by było, gdyby to PS3 miało podobny los, chociaż już coś ostatnio niezbyt dobrze idzie(ale coraz jakoś lepiej).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 lat? Wow! Myślałem, że jest młodsza! Te 7 lat przeleciały tak szybko, że nawet nie spostrzegłem... Ech... pamiętam te stare dobre czasy. Przynajmniej kiedyś nie było takich dziwactw. Ledwo wyszło PS3 i już jest ich kilka odmian :/.

EDIT: Który z redaktorów użyczył swojego zdjęcia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pierwsze Xpudło było tak popularne jak czarnulka, to na pewno Microsoft dalej ciągnąłby na nim kasę. Poza tym, PS2 nadal sprzedaje się całkiem dobrze - ilość egzemplarzy często porównywalna z PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce podzieli los poczciwego Szaraczka, także kto jeszcze tego nie zrobił, ten niech lepiej już teraz (albo najlepiej na święta, bo promocje na pewno będą jakieś) kupuje PSTwo, bo wkrótce z nabyciem konsoli-nówek oraz gier może być nie lada problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować