Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 16:06, MonkOfWar napisał:

Mam pytanie, trochę "noobkowate"...
Wchodzę na Klozet Betel Net

(siła określenie ten klozet betel:P)


Jak wiadomo w D2 nie ma save w normalnych tego znaczeniu- jeżeli kończycz grę zapisywana jest tylko twoja postać + questy przez nią wykonane + zaliczone WP.
Tak samo jak na singlu (dawno nie grąłem ale bło tak samo chyba:P)

Teraz o znikaniu gier na BN jeżeli grasz dosyć długo możesz wyjść i wejść do gry a ona nie zniknie - generalnie jest to sposób wykorzystywany do przerzucania przedmiotów przez osoby nie ufające nikomu ale bardzo ryzykowny. Gra znika po jakimś czasdie niekoniecznie po wyłączeniu kompa.


--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 16:30, Persona Non Grata napisał:

Teraz o znikaniu gier na BN jeżeli grasz dosyć długo możesz wyjść i wejść do gry a ona nie
zniknie - generalnie jest to sposób wykorzystywany do przerzucania przedmiotów przez osoby
nie ufające nikomu ale bardzo ryzykowny. Gra znika po jakimś czasdie niekoniecznie po wyłączeniu
kompa.


Dlatego do przenoszenia itemów między postaciami pomagamy sobie z kumplem znanym z realu. Znamy się już chyba z 10 lat i wiemy że oszustwo w grę nie wchodzi, za dobrze się znamy, po prostu.

Propozycja - sporo osób gra w D2, to może ogłosić że tego dnia po tej godzinie ktoś założy grę o nazwie np. gram.pl i haśle np. CDP i zainteresowani z forum pograją razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc! Mam Barba na 43 poziomie i gram w Battlenet na poziomie koszmar. No niestety taki jestem Durny. Idzi mi bardzo ciężko a to z tego powodu że nie mam odpowiedniej broni. Szukam chodze zbieram wszystko ale to jest g... . Zaczyna mnie to nudzić. Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie, jak zdobyć broń ,którą swobodnie by można grać. Ktoś próbuje ze mną nieraz handlować. Ale nie wiem co mu mam w zamian zaoferować za broń czy zbroje którą mi proponuje i czy ona jest tej wartości. Wielu ludzi na necie posługuje sie skrótami lub językiem, który dla mnie nie jest zrozumiały. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:34, matizek12 napisał:

No to ja mogę ci pomoc.Mam sorc na 63,może to mało ale zawsze coś.Daj gdziekiedy gre to zobaczymy
:)

Zakładam za kilka minut grę FrynaPL mój nick Jand czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:40, Delfin napisał:

> No to ja mogę ci pomoc.Mam sorc na 63,może to mało ale zawsze coś.Daj gdziekiedy gre to
zobaczymy
> :)
Zakładam za kilka minut grę FrynaPL mój nick Jand czekam.

Moje konto na bettlenet to Jandin. Dzięki czekam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:52, Delfin napisał:

> > No to ja mogę ci pomoc.Mam sorc na 63,może to mało ale zawsze coś.Daj gdziekiedy
gre to
> zobaczymy
> > :)
> Zakładam za kilka minut grę FrynaPL mój nick Jand czekam.
Moje konto na bettlenet to Jandin. Dzięki czekam na pomoc

Dobra ide,rob te sama gre i czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:01, szogun97 napisał:

podpowidzcie gdzie znależ "nogę wirta" wiem że w I akcie ale na ktorej planszy?

modest dzieki
ale nie moge transm w kostce ? jestem na V lew. i nic?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:24, szogun97 napisał:

ale nie moge transm w kostce ? jestem na V lew. i nic?//


A zabiłeś już Baala na tym poziomie trudności na którym chcesz transmutować nogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Diablo juz od jakiegos czasu i juz nie wytrzymuje z tymi Noobami. Zrobi ktos takiemu "kolesiowi" taxi a pozniej palant sie dolacza do gry na piekle z 10lev i nic inneg nie robi tylko pisze "...daj mi cos za free...daj mi cos za free..." normalnie kurw...cy mozna przez tekich ludzi dostac. Ja nie widze zadnej przyjemnosci w tej gre jezeli ktos liczy tylko na innych i na to ze mu dadza dobre itemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:27, Alien1981 napisał:

Gram sobie w Diablo juz od jakiegos czasu i juz nie wytrzymuje z tymi Noobami. Zrobi ktos takiemu
"kolesiowi" taxi a pozniej palant sie dolacza do gry na piekle z 10lev i nic inneg nie robi
tylko pisze "...daj mi cos za free...daj mi cos za free..." normalnie kurw...cy mozna przez
tekich ludzi dostac. Ja nie widze zadnej przyjemnosci w tej gre jezeli ktos liczy tylko na
innych i na to ze mu dadza dobre itemy...


Ignoruj to wszystko i nie przejmuj sie tym. Wszedzie sa jakies "kolszardy" zebrajace - czy to w grze, czy w normalnym zyciu. Najwazniejsze to nie przejmowac sie tym i unikac kontaktu z takimi "ludzmi". Dla rozluznienia nerwow polecam goraca kompiel lub fajna dupcie do ... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 13:48, CZACHO napisał:

Mialo byc "kloszardy" oczywiscie - przeliterowalem sie


ja to wszystko ignoruje ale naprawde denerwuje mnie jak koles mi zawali caly ekran haslami typu "...daj cos za free.." a zamiast goracej kapieli to chyba bedzie lepsze zimne piwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej nie lubię jak ustawiam grę na 4 osoby- ja i moich 2 kumpli oraz ktoś normalny do paki, a najczęsciej wchodzą jakieś słabiaki z 10 lvl na hella. Widzą, że gostki mają po 75-85 lvl to wskakują i myślą, że mogą sobie taxi zrobić i nabić levele oraz znaleźdź ekstra itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 18:57, Budyn napisał:

najbardziej nie lubię jak ustawiam grę na 4 osoby- ja i moich 2 kumpli oraz ktoś normalny do
paki, a najczęsciej wchodzą jakieś słabiaki z 10 lvl na hella. Widzą, że gostki mają po 75-85
lvl to wskakują i myślą, że mogą sobie taxi zrobić i nabić levele oraz znaleźdź ekstra itemy.


Takie ziomki nie chcą nic prócz dojść do 4 aktu :) Parkują swoich mułów by robić fast kuźnia hell z której lecą dobre runy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 19:13, Modest-Vermin napisał:

Parkują swoich mułów by robić fast kuźnia
hell z której lecą dobre runy :]


Zależy komu :) Mi ostatnio same smieci leciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować