Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 23:00, Tyraf napisał:

Czekałem dobre 4h... ostatecznie zacząłem kombinować z patchami reinstalki itp... aż wreszcie
bach... Rozwaliłem grę... Konieczna reinstalka... niestety nie mam narazie płyty... huh...
Po jakim czasie nieaktywności postać wygasa?


O to chyba nie musisz się martwić (mówię tutaj o wygaśnięciu postaci) ,bo to chyba następuje po 2 miesiącach (albo i dłużej ;) ).Ja też tak raz miałem jak ty...u mnie to trwało cały dzień :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:16, sopata napisał:

witam
w jaki sposób mogę grać w battle net jak mam piracką wersje Diablo 2 LoD i Patch 1.10
proszę o pomoc


Pierwsza rzecz...jak myślisz...dlaczego Blizard wprowadził cd-key''e??Właśnie po to aby ludzie nie grali na piratach :P.
Druga rzecz...nie pograsz sobie na piracie z Patch''em 1.10 ,bo teraz jest chyba 1.11 jeśli mnie pamięć nie myli
Trzecie rzecz...lepiej to zostawię bez komentarza :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:16, sopata napisał:

witam
w jaki sposób mogę grać w battle net jak mam piracką wersje Diablo 2 LoD i Patch 1.10
proszę o pomoc

opisze to najprościej jak można

1. weś kase
2. gogo empik, jeśli brak zamów na gram/empik/virtus online
3. wróc z grą/czekaj
4. gdy masz juz w domu grę zainstaluj
5. ściągnij najowszego patcha
6 graj

możesz zrobić jeszcze zeza lub dotknąć jezykiem czubek nosa ale to może nie pomóc

N/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:44, pizmak666 napisał:

nie pograł by ktoś na BN? przydał by się ktoś żeby poexpić trochę. mam barba na 47lvl. pomóc
też mogę ; )


Ty byś lepiej się przygotowywał do nowego roku ,a nie grał xD.
Jakbyś poczekał z jedną godzinę to pomógł bym ci trochę poexpić...ale czy ty tyle czasu masz to nie wiem :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:44, pizmak666 napisał:

nie pograł by ktoś na BN? przydał by się ktoś żeby poexpić trochę. mam barba na 47lvl. pomóc
też mogę ; )

ja chętnie pobiegam z Tobą tylko że mam dopiero 22 lvl:/ ale za to dostępne wszystkie akty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:16, sopata napisał:

witam
w jaki sposób mogę grać w battle net jak mam piracką wersje Diablo 2 LoD i Patch 1.10
proszę o pomoc

Po 1 nie mozna grac na BN w piracka wersje
po2 pisanie tu o tym ze masz piracka wersje to nie najlepszy pomysl ;p

pizmak666 -> Tez mam barba, 41lvl, ale mi sie narazie w diablo grac nie chce ;/ Na poziomie koszmar jestem, na baala by sie ktos przydal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, na razie kończę grać, chyba że chcecie żeby pomóc...
właśnie dostałem enigme dziadka anihilusa i torcha + jakieś śmieci za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:57, pizmak666 napisał:

dobra, na razie kończę grać, chyba że chcecie żeby pomóc...
właśnie dostałem enigme dziadka anihilusa i torcha + jakieś śmieci za free :D


O lol...nie moge :/.Ja się nie mogłem dorobić takiego czegoś jak Enigma (a tyle czasu grałem...połowe tego albo i mnie masz na x-fire :/) ,a ty sobie dostajesz za darmo...i gdzie tu sprawiedliwość ;(.
Może kiedy indziej sobie pogramy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:09, Nertis napisał:

O lol...nie moge :/.Ja się nie mogłem dorobić takiego czegoś jak Enigma (a tyle czasu grałem...połowe
tego albo i mnie masz na x-fire :/) ,a ty sobie dostajesz za darmo...i gdzie tu sprawiedliwość
;(.
Może kiedy indziej sobie pogramy ;).


pewnie że pogramy. wiesz, siedze na chacie na diablo i nagle typ kto chce itemy. mówię że ja. to zakładam grę a ten wbija i daje mi itemki z 2 postaci ^^

jak coś mam trochę do rozdania, dla pala i necro. torcha mam dla pala jak coś. spieszyć się bo rozdaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:19, pizmak666 napisał:

jak coś mam trochę do rozdania, dla pala i necro. torcha mam dla pala jak coś. spieszyć
się bo rozdaję :P


Hej...potrzymaj mi torcha dla paladyna ok??Ja zamiawiam xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:43, Nertis napisał:

Hej...potrzymaj mi torcha dla paladyna ok??Ja zamiawiam xD.


dobra, potrzymam, a już miałem sprzedać :P nawet nie wiem po ile chodzi teraz... jeszcze mam jakiś hełm dla necro i druida, dla pala jeszcze berło jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:44, pizmak666 napisał:

> Hej...potrzymaj mi torcha dla paladyna ok??Ja zamiawiam xD.

dobra, potrzymam, a już miałem sprzedać :P nawet nie wiem po ile chodzi teraz... jeszcze mam
jakiś hełm dla necro i druida, dla pala jeszcze berło jakieś.


Wiesz...jak będę na x-fire to zagadam i się zgadamy co i jak (trzymaj rzeczy dla pala ;D).Jak coś tam mam na tym palu to coś odpalę (jeśli będziesz potrzebował ;) ).Za ile będziesz jeszcze grał (bo ja nie wiem za ile będę mógł wejść...za 30 min ,a może za 3-4 godziny ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:55, Nertis napisał:

Wiesz...jak będę na x-fire to zagadam i się zgadamy co i jak (trzymaj rzeczy dla pala ;D).Jak
coś tam mam na tym palu to coś odpalę (jeśli będziesz potrzebował ;) ).Za ile będziesz jeszcze
grał (bo ja nie wiem za ile będę mógł wejść...za 30 min ,a może za 3-4 godziny ;/).


będę trzymał. dla ludzi z gramu robi się wyjątki ^^ a za ile ja będę? nie wiem, na razie afk bo szykuję się do wyjścia (bo dziś chyba sylwester, tak? :P) więc po nowym roku na xf napiszesz to zgadamy się ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska i ludzie grający w diablo.Czy może mi ktoś powiedzieć co sie dzieje ze mam zawsze problemy z połączeniem sie na battel net otwarty kiedy w zamkniętym wchodzę od kopa.Gdy chciałem z kolega zagrać on sie ze mną nie mógł połączyć a ja z nim.Jest napisane ,że (dokładnie teraz nie pamiętam :nie pisze z domu XD) ,,nie możesz sie połączyć z gra '''' i mnie wywala do poczekalni.HELP proszę o pomoc.Nie po to oryginalnego diablo kupowalem zęby nie móc sie na neta dostać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:41, miradokusv napisał:

Ej ludziska i ludzie grający w diablo.Czy może mi ktoś powiedzieć co sie dzieje ze mam zawsze
problemy z połączeniem sie na battel net otwarty kiedy w zamkniętym wchodzę od kopa.Gdy chciałem
z kolega zagrać on sie ze mną nie mógł połączyć a ja z nim.Jest napisane ,że (dokładnie teraz
nie pamiętam :nie pisze z domu XD) ,,nie możesz sie połączyć z gra '''' i mnie wywala do poczekalni.HELP
proszę o pomoc.Nie po to oryginalnego diablo kupowalem zęby nie móc sie na neta dostać :/.

A amsz neostrade TP ? jak masz to może zapominasz o połączeniu się z internetem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie i proszę o natychmiastową odpowiedź! Zajerestrowałem sie na Battle.net ( zrobiłem konto) jest to już chyba moje 3 konto. Kazdy zamykali mi z niewiadomych powodów, ale chodzi mi o co innego.
Dostałem takiego e-maila:
To wiadomosc potwierdzajaca, ze konto Battle.net
o nazwie H4NtEr.Europe zarejestrowalo ten adres email.

Jezeli zamierzasz przestac z niego korzystac, prosze dokonac
aktualizacji konta Battle.net zanim do tego dojdzie. Jesli tego nie zrobisz,
Battle.net mail straci swoja funkcjonalnosc; pomoc techniczna
nie bedzie w stanie pomc ci w rozwiazaniu
tego prooblemu.

Wiecej informacji na temat funkcji Battle.net mail, wliczajac w informacje
jak zmienic zarejestrowany adres email, prosze zarzec na:
http://www.battle.net/mail

Jezeli nie prosiles o taka akcje, prosze przeslac niniejszy email, w calosci,
na adres: unwanted.email@europe.battle.net.

GgzBZkeTg+0naNLIVaUHic67Cow=
ZhZz/2H9glYeH/YplzYtUtIe36vZmtUIxSGALPg+5g==

Blizzard Entertainment
http://www.blizzard.com
http://www.battle.net

I nie wiem czy mam coś zrobic aby sobie spokojnie grac (?) Prosze o odpowiedź.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałeś jakieś postacie tam? Bo całkiem możliwe, że ci skasowali, bo nie grałeś dostatecznie długo...

BTW: Jest ktoś chętny do gry? Cel(exp, itemy, runy... ;)) dowolny. Poziom... również. Mam Zabójczynię na 28 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować