Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2006 o 09:45, Modest-Vermin napisał:

> No niestety to nic nie dało... nadal mi się wiesza po kilku lub kilkunastu minutach gry... zainstalowałem od nowa, zaistalowałem patche, tym razem najpierw je ściągnąłem i zaistalowalem z kompa. Tylko mam pytanie - zaistalować tylko najnowsze ?

Najpierw przeinstaluj całe diablo 2, zainstaluj jeszcze raz wszystko, zainstaluj patche i zobacz
wtedy czy nadal to się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 09:45, Modest-Vermin napisał:

>

Najpierw przeinstaluj całe diablo 2, zainstaluj jeszcze raz wszystko, zainstaluj patche i zobacz
wtedy czy nadal to się będzie działo.

No niestety to nic nie dało... nadal mi się wiesza po kilku lub kilkunastu minutach gry... zainstalowałem od nowa, zaistalowałem patche, tym razem najpierw je ściągnąłem i zaistalowalem z kompa. Tylko mam pytanie - zaistalować tylko najnowsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi polecić jakiegoś builda dla nekro? Taki który by się sprawdzał na PvM i PvP. Słyszałem żeby jakoś przyzwoicie komuś złoić tyłek na PvP trza inwestować w kości, a ja za nimi nie przepadam....no ale jak trza to trza. Czekam na porady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 22:49, Gimline30 napisał:

Tylko mam pytanie - zaistalować tylko najnowsze ?


Tak. Po zainstalowaniu, Diablo 2, później dodatku instalujesz odrazu patcha 1.11b do Loda.
O i powiedz jakiego masz kompa (procek, pamięć, grafa ), i jaki system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 07:28, Modest-Vermin napisał:

> Tylko mam pytanie - zaistalować tylko najnowsze ?

Tak. Po zainstalowaniu, Diablo 2, później dodatku instalujesz odrazu patcha 1.11b do Loda.
O i powiedz jakiego masz kompa (procek, pamięć, grafa ), i jaki system.
Tak zrobiłem. Odinstalowałem Diablo zupełnie, usunąłem katalog gry, wcześniej skopiowałem save''y, te z Europy też. Usunąłem zapisy na temat Diablo z rejestru. Następnie ściągnąłem dwa patche do Diablo 2 podstawy i do LODa z Karczmy Diablo. Następnie zainstalowałem Diablo 2 podstawę i wrzuciłem patcha 1.11b, potem zainstalowałem LODa i patcha 1.11b do niego. Skopiowałem save''y do katalogu save, tego z Europy też. i odpaliłem i to samo się dziej. Nie wiem, może rozwiązaniem jest stworzenie nowej postaci. Może moja Czarodziejka stworzona na battlenecie jest "wadliwa" :). Zobaczę.

A parametry kompa?
System: Windows XP Professional SP2
Procek: Athlon 64bit 2800+
RAM: 1 GB
Grafa: GeForce 6600 128MB/128 PCI Express

Jestem w lekkiej kropce. Kiedyś pożyczyłem kumplowi całe Diablo i grał na battlenecie bez problemu... Ale miał innego LODa, pożyczyłem mu tylko podstawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich co musze zrobic zeby wejsc na battlenat??
wyspietla mi sie jakis komunikat prz sprawdzaniu wrsji :
"battlenet nie moze rozpoznac urzywanej przez ciebie wersji programu"i poniezej
"w celu zyskania dalszych informacji praosze odwiedzic
www.battle.net\support\errormesages"
po czym gdy wchodze na ta stronke to sciaga mi jakis lik o tej nazwie i nic nie pisze pozaty co z tym zrobić??
i czego to moze byc przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na piracką wersje bądz modyfikowana jakimiś dodatkami zmieniajacymi .exe
Przeinstaluj gre jesli to orginał, jesli nie, musisz dać sobie spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę... Czy jakiś miły Diablomaniak byłby łaskaw odpalić mi Żelazną Pięść Hsarusa? Mam na myśli-żeby dał mi to przez Open Battle.Net''a. Chodzi bowiem o moją postać z Single Player...!

I proszę o pomoc: co warto włożyć w miecz: Rubin z 15-24 Obr. od ognia czy Runę z 1-50 od błyskawic...? Jest jedno gniazdo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:19, MonkOfWar napisał:

I proszę o pomoc: co warto włożyć w miecz: Rubin z 15-24 Obr. od ognia czy Runę z 1-50 od błyskawic...?
Jest jedno gniazdo...


Mam nadzieję, że nie uznacie tego za Ogłoszenie...? Tj. prośby o Rękawice raczej. Nie tyle chodzi tu o rozwijanie handlu itd., a o sprawdzenie czegoś b. dla mnie ważnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:21, MonkOfWar napisał:

I proszę o pomoc: co warto włożyć w miecz: Rubin z 15-24 Obr. od ognia czy Runę z 1-50
od błyskawic...?


Mała errata. Rubin dodaje 15-20. I dochodzi jeszcze możliwość Szmaragdu z 40 obr. przez 5 sek.

PS Alez ja byłem głupi... nie rozumiałem działania takich obrażeń (X przez Y sekund...) Muahaha! I takie świetne talizmany sprzedawałem... Pfffr... Chyba byłem Ogłuszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z uprzejmą prośbą o NIE wściekanie się, NIE karanie i NIE bicie...
Przed chwilką wykonałem zadanie, które jeszcze bardziej pogmatwało mi sytuację...

Więc: 15-20 Ognia, 5-30 Ognia, 75 Błyskawic przez 5 sek., czy +80 do skuteczności Ataku...? Wybaczcie... Pomocy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 20:30, volc1k napisał:

..?
> Wybaczcie... Pomocy! :(
troche naspamowałeś,ale cuż.Mam mozliwosc dac co tylko mozliwe, w grze na IP lub open BN.Daj
jakis namiar .i nie wkładaj runek w byle co- patrz tu http://diablo2.battlenet.pl/?dzial=68
. Jesli cos waznego /w *rulid


Dzięks! Ja nawet nie wiedziałem, jak take coś działa... :) Moje GG: 7965830, odezwij się, założę grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mam barbarzyńce na 70lvl. i obrażenia ok.2000, ale od pewnego momentu obrażenia, diamenty i miksturki wzmocnienia świecą się na czerwono i obrażenia spadły do 1400 a atak koncentracja nie jest blokowalny CO ROBIĆ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam-proszę o pomoc nt. błędu znajdującym się na obrazku. Błąd ten wyskakuje mi dość często.Gdy chcę wbić na BNeta od 6 do 18 błąd ten wyskakuje przy 90% prób połączenia,a gdy wbijam od 18 do 24 błąd przy 75% prób polączenia.O co tu qrcze chodzi???? Proszę o pomoc i z góry dziękuję
artex666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 13:42, Alien1981 napisał:

Gralem sobie wlasnie na BN stworzylem swoja gre i pomyslalem ze zabije Mefisto (moze cos fajnego
poleci) docieram na 3 poziom Kazamat a tam nie bylo Mefa :|


Może ktoś ci wbił na grę i zabił go lub po prostu zrespił się gdzie indziej z powodu bugga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napeno nikogo nie bylo w grze bo byla z haslem i tego jestem pewny. O bugu tez raczej nie ma mowy bo pozostale potworki zabilem i gra sie nie zacinala. wydaje mi sie ze byl jakis blad i po prostu nie doczytalo Mefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować