Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

sorka za post pod postem ale cos edytowac nie moglem:/

ninja..mozliwe ze cos z portami....
u mnie okazalo sie ze mam firewalla...i neta radiowke ..taka mala firma w miescie....
no i zebyporty odblokowac to trza do goscia od neta zadzwonic i podac te porty...
mi dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka !!

Dzisiaj zaczolem okolo godziny 12 grac w Diablo 2 LoD na Battle.net i mam 6 poziom Druidem i przydala by mi sie pomoc w misjach... ;P pomogl by mi ktos z dobrego serca ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i znowu jestem osobą która ma ten sam problem, kiedy klikam na Battle.net ( w grze) i laczy mnie z najblizszym serwerem, ale po chwili wyskakuje komunikat, ze polaczenie bylo niemozliwe i ze jak korzystam z modemu to mam sie polaczyc z dostawca uslug inte5rnetowych i odsyla mnie na te stronke --> www.battle.net/support/errormessages - straciłem pół dnia próbując napraw usuwanie wszystkich gier z BN czyli starcraft i co ważniejsze D2 LoD, chodziłem po supporcie BN i nic tutaj też figa - dlatgo pisze tu - kompa mam sprawnego świeżo po formacie - wytrzymały jeżeli chodzi o D2 (sprzęt co najmniej 5x mocniejszy niż potrzeba) , porty odblokowywałem tak jak mi podali i nic. Jeszcze jedno wcześniej nie miałem tego typu problemu - dopiero od dzisiaj rana mam taki problem dokładnie od 6:00 - i ciągle nic - może ktoś pomóc?? Internet mam z Śląskiej Telewizji Kablowej 512 Kb/sek - sprawdzałem cały komp poszukując jakichś bloków, spyware''ów, wirusów itp - mam orginał D2 LoD patch najnowszy jaki potrzebny czyli 1.11b ciągle jedno i to samo - Nie można się połączyć - co tu się dzieje się grzecznie pytam - skoro człowiek nic nie robi tylko używa gry a tu nagle takie coś wyskakuje - od razu mówie MH czy innych buggerów nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualizacje:

Obecnie moge już wchodzić na wszystkie kanały/krainy BN poza europą - może to jakoś razjaśni wam sprawe co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mitam.

Ja od wczoraj tez nie mogę na battle Net Europe wejść.

Na innebramki tak.

Tak samo jest z diablo 1 Europa nie działa inne działają.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 09:29, Lucas01 napisał:

Mitam.

Ja od wczoraj tez nie mogę na battle Net Europe wejść.

Na innebramki tak.

Tak samo jest z diablo 1 Europa nie działa inne działają.





No ja już wiem co to jest musiałeś próbować wejść na battle net z pirackiej wersji gry blizzarda na BN - musisz poczekać miesiąc na odblokowanie - a na tym forum sie nic nie pytaj gówno Ci odpowiedzą bo tu same lamery siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 10:55, MSKT napisał:

> Mitam.
> > > Ja od wczoraj tez nie mogę na battle Net Europe wejść.
> > > Na innebramki tak.
> > > Tak samo jest z diablo 1 Europa nie działa inne działają.
> > > > > >

No ja już wiem co to jest musiałeś próbować wejść na battle net z pirackiej wersji gry blizzarda
na BN - musisz poczekać miesiąc na odblokowanie - a na tym forum sie nic nie pytaj gówno Ci
odpowiedzą bo tu same lamery siedzą


Sorry ale raczej jesteś w błędzie. Ja mam tylko orginał i nie mam pirackiej tak że jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 10:55, MSKT napisał:

a na tym forum sie nic nie pytaj gówno Ci odpowiedzą bo tu same lamery siedzą

To znaczy, że znasz wszystkich z forum? Osobiście? Bo tylko wtedy mógłbys takie opinie wygłaszać.
A czy przez lamerstwo rozumiesz niepopieranie piractwa i niepomaganie piratom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 12:49, Abi Dalzim napisał:

> a na tym forum sie nic nie pytaj gówno Ci odpowiedzą bo tu same lamery siedzą
To znaczy, że znasz wszystkich z forum? Osobiście? Bo tylko wtedy mógłbys takie opinie wygłaszać.
A czy przez lamerstwo rozumiesz niepopieranie piractwa i niepomaganie piratom?


Nie przez lamerstwo rozumiem to iż nikt nawet nie raczył się słowem odezwać przez tydzień.


A co do Lucas napisz maila do Blizzarda - dostaniesz dokładnie tę samą odpowiedź co w moim poście - ja niby też używałem (a nie używałem) - jedyne co możesz zrobić to poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 13:40, MSKT napisał:

Nie przez lamerstwo rozumiem to iż nikt nawet nie raczył się słowem odezwać przez tydzień.

Bo może akurat nikt nie znał rozwiązania Twojego problemu. Nie wziąłeś tego pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne tylko że i w diablo 1 mam ten sm problem. No ale zobaczymy.

Warcrafta i starcrafta jeszcze nie sprawdzałem

Ale jak bym miał pirata to z innych bramek tez nie mógłbym korzystać ""Chyba"".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 17:11, Lucas01 napisał:

Dziwne tylko że i w diablo 1 mam ten sm problem. No ale zobaczymy.

Warcrafta i starcrafta jeszcze nie sprawdzałem

Ale jak bym miał pirata to z innych bramek tez nie mógłbym korzystać ""Chyba"".


Nie nie możesz korzystać z tych bramek na które wchodziłeś z pirackiej wersji gry - stąd nie mogę się dostać na 2 a na inne 2 mogę - wygląda na to że ktoś mógł wygenerować (bardzo nikła szansa ale jednak jest możliwe) mój CD-KEY z warcrafta 3 i wpuścił go w neta oczywiście jak weszło na niego kilkanaście osób to się nie dziwie że mogli go za pirata uznać - ale dziwi mnie jedno - nie mogą wprowadzić do danej płytki tylko tego jednego cd-keya?? nie rozumiem dlaczego jest wprowadzone tak iż w momencie kiedy zaintaluje gre z orginalnych płytek innych niż moje to mogę grać na obojętnie jakim z tymże orginalnym cd - keyu. To jest nie do zrozumienia.


Jak przeglądałem wcześniejsze posty ludzie jakoś sobie radzili ale żandej porady nie dostałem - totalna zlewka - dobra kończe to pisanie bez sensu do pana przewodniczącego bo nic to nie wniesie -jak tylko rozwiąże ten problem to podam co i jak - najprawdopodobnie to jet właśnie to wygenerowanie cd-keya do war3 i wejście przez niego na BN a właścieiwe próba bo mnie odrzuciło w sposób podany powyżej - jeszcze to sprawdze na US west albo EAST i potwierdze lub obale te teorie.

Pozdro Lucas01 - mam nadzieje że Tobie też się uda ten problem rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge już wchodzić na europejska ale z oporami. Trzeba klikać tak do 7 razu. Czasami mniej .

Nie wchodziłem z pirackiej wersji. Problem teoretycznie sam sie naprawił ale niestety nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 09:30, Lucas01 napisał:

Moge już wchodzić na europejska ale z oporami. Trzeba klikać tak do 7 razu. Czasami mniej .

Nie wchodziłem z pirackiej wersji. Problem teoretycznie sam sie naprawił ale niestety nie do
końca.

Sporo ludzi na tym forum pisze, że nie może wejść na Europe/ja na razie mogę/. Myślę że to serwer się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:39, zebara napisał:

> Moge już wchodzić na europejska ale z oporami. Trzeba klikać tak do 7 razu. Czasami mniej
.
> > > Nie wchodziłem z pirackiej wersji. Problem teoretycznie sam sie naprawił ale niestety
nie do
> końca.
> > > Sporo ludzi na tym forum pisze, że nie może wejść na Europe/ja na razie mogę/. Myślę
że to serwer się sypie.


Opowiedziałeś na mój post ale nic nie napisałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 15:37, Lucas01 napisał:

> > Moge już wchodzić na europejska ale z oporami. Trzeba klikać tak do 7 razu. Czasami
mniej
> .
> > > > Nie wchodziłem z pirackiej wersji. Problem teoretycznie sam sie naprawił
ale niestety
> nie do
> > końca.
> > > > Sporo ludzi na tym forum pisze, że nie może wejść na Europe/ja na razie
mogę/. Myślę
> że to serwer się sypie.
>

Opowiedziałeś na mój post ale nic nie napisałeś??


Napisal - "> Sporo ludzi na tym forum pisze, że [...]" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z europą ;/ jak próbuje sie lonczyc to wyskakuje blad ze nie mzona sie polonczyc i zeby sie skontaktowac z dostawcą neta;/ na innych realmach tego nie mam tylko na euro ktos wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:54, miechol napisał:

Witam mam problem z europą ;/ jak próbuje sie lonczyc to wyskakuje blad ze nie mzona sie polonczyc
i zeby sie skontaktowac z dostawcą neta;/ na innych realmach tego nie mam tylko na euro ktos
wie o co chodzi?


Powiem ci tyle że mam ten sam problem i nie tylko ja. Czasami działa europa.

Musisz próbować do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować