Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 12:45, masterHADES napisał:

Mam problem, kolega spisał sobie mój cd-kay do diablo 2 i Lod. Siedzi on na batteln necie całymi
dniami i nie moge ja grać :P Jest jakiś sposób żeby uniemozliwic mu granie na moim cd-kayu
??


To masz kłopot :P.Ja podobny problem miałem tylko z Warcraftem 3 :P.Innej opcji niż zabranie mu tego cd-key''a siłą (żeby go niegdzie zapisanego nie miał) nie ma :/.Chyba ,że wejdziesz na bt jak ten choć na chwilke nie będzie grał i będziesz grał całymi nocami i dniami (zostawiasz kompa włączonego i tyle :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wnerwiło mnie battle.net dzisiaj chcem wejść na moje konto a to niby złe hasło a wpisałem dobre i dobry login dali mi nowe I co?? włanczam swoje konto a to niema postaci ANI JEDNEJ oco chodzi??? czy moge jeszcze te postacie odzyskać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:07, truptus napisał:

wnerwiło mnie battle.net dzisiaj chcem wejść na moje konto a to niby złe hasło a wpisałem dobre
i dobry login dali mi nowe I co?? włanczam swoje konto a to niema postaci ANI JEDNEJ oco chodzi???
czy moge jeszcze te postacie odzyskać???


a po ilu dniach wszedłeś na te konto? bo jesli chcesz je miec musisz średnio (niepamiętam czy napewno) co 90 dni wejsc chociaz raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:31, Xanas napisał:

> wnerwiło mnie battle.net dzisiaj chcem wejść na moje konto a to niby złe hasło a wpisałem
dobre
> i dobry login dali mi nowe I co?? włanczam swoje konto a to niema postaci ANI JEDNEJ
oco chodzi???
> czy moge jeszcze te postacie odzyskać???

a po ilu dniach wszedłeś na te konto? bo jesli chcesz je miec musisz średnio (niepamiętam czy
napewno) co 90 dni wejsc chociaz raz

z 2 dni niewchodziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 16:19, truptus napisał:

z 2 dni niewchodziłem


W takiej sytuacji może ktoś ci zrobił psikusa i wszedł na konto i pousuwał postacie :P.Masz może wobec kogoś jakieś podejrzenia ,że mógł mieć twoje passy??

@Basajew

Oj ...ciężko znaleźć taką osobę na forum xD...jeszcze nie tak dawno grałem bez dodatku (kumpel nie miał :P),ale teraz siedzę na LoD :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,jedni mówią ze dla druida najlepsze są żywioły a drudzy że najlepsze są przemiany to co w końcu jest najlepsze?? bo gram druidem i nie mogę sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 09:04, truptus napisał:

Ludzie,jedni mówią ze dla druida najlepsze są żywioły a drudzy że najlepsze są przemiany to
co w końcu jest najlepsze?? bo gram druidem i nie mogę sie zdecydować


Ojj... nie odpowiem ci dokładnie xD...ja tam miałem druida na huragan :P.Dobrze mi się nim grało,ale ci którzy grali na przemiany powiedzą ci ,że lepiej się gra wilkołakiem itp. :P.Poczytaj se necie strategie i wybierz tą strategie ,która najbardziej ci się podoba (ja jestem za żywiołami xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 09:39, truptus napisał:

A gdybym miał huragan na max. to bym mniej więcej jakie obrażenia zadawał??


Powiem ci ,że huragan to tylko taka osłona która dobija moby :D...najczęściej się wali z tornada.Ja tam nie pamiętam jakie obrażenia zadawałem z itemami ,ale tutaj jest strategia z której korzystałem ;) (wszytko powinno pisać :P).
http://diablo.phx.pl/czytaj/pro-ele-druid-pvppvm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o czarodziejce dla czego ludzie ładują tyle pkt. w wiązki błyskawiczne?? czy są tak mocne? i czy opłaca się w nie brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:57, truptus napisał:

Mam pytanie o czarodziejce dla czego ludzie ładują tyle pkt. w wiązki błyskawiczne?? czy
są tak mocne? i czy opłaca się w nie brac?

To zalezy na co masz czarodziejke, czy na Zimno, Ogien czy blyskawice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:23, Zagul napisał:

> Mam pytanie o czarodziejce dla czego ludzie ładują tyle pkt. w wiązki błyskawiczne??
czy
> są tak mocne? i czy opłaca się w nie brac?

>
To zalezy na co masz czarodziejke, czy na Zimno, Ogien czy blyskawice.

na zimno jest dobrze dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 18:25, Xanas napisał:

na zimno jest dobrze dawać


ja tam wolę ogień

ma ktoś może na sell rękawice pięść maga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:13, truptus napisał:

A u amazonki co lepsze łuki/kusze czy włucznie/oszczepy??


Moim zdaniem lepsza jest na włócznie :P...ja sam nie grałem ,ale kumpel wymiatał wszystko dookoła ;).Jeśli dobrze pamiętam to rozwijał wszystko na błyskawice...zakładał jeszcze UDERZENIE GROMU i było git ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:57, pizmak666 napisał:

zrobi ktoś taxi od początku? zacząłem nową postać i nie chce mi się latać samemu :P

na cbn moge zrobić na normie okoz za kuźnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy jeśli ktoś już używa danego cd-key''a i ty chcesz u niego na tym cd-key''u 2. konto założyć, to obawiam że się nie da... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować