Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

myślicie, że pójdzie jah za jalala, maskę tal rasha, nieśmiertelną koronę, kolca, pul i mal ?? bardzo potrzebuję jah i zdesperowany okropnie jestem, a nie mam co oferować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:41, pizmak666 napisał:

myślicie, że pójdzie jah za jalala, maskę tal rasha, nieśmiertelną koronę, kolca, pul
i mal ?? bardzo potrzebuję jah i zdesperowany okropnie jestem, a nie mam co oferować
:/


Taaa...to chyba ja potrzebuje Jah''a ,a ty mi w tym pomagasz ;). Jest już 26 maj ,a my dalej nic nie mamy...farta miałem ,że za tego skillera wyciągnąłem jednego hr ,bo to by była naprawdę gipko xP.
Dzisiaj (lub ewentualnie już jutro) popróbuje posprzedawać te itemy co mi dałeś...a ta Alma Negra stoi um''a ,a nie pul''a jak to mi mówiłeś ;D (+1 skill =pul ; +2 skill =um...coś takiego jest ten przelicznik :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 22:29, Nertis napisał:

/.../


o, no to fajny przelicznik then ;]
to gl, obyś szybko sprzedał ten shit.
jak coś, mamy do opchnięcia alma negrę, jalala, que hegana, jeszcze jakieś amu i parę talików chyba.
potrzeba nam oczywiście jah. składamy eni [kolejną], a to ostatnia runka... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:02, finito2235 napisał:

mam maly dylemat ktory z grobowcow tal rasza jest prawdziwy ?


Jest to losowe... wciśnij "Q" to sie dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem tego typu, że klikając na battle.net nie chce on mi się włączyć po czym wyskakuje okno w którym pisze ''bettle.net nie może poprawnie rozpoznać używanej przez ciebie wersji programu"
płyty są oryginalne, dzisiaj je kupiłem i nie wiem co jest tego przyczyną, dlatego proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, otóż chce pograć na jednym serwerze z kuzynem, i kiedy on tworzy gre to ja nie moge do niej dołączyć bo jest napisane ze postac rankingowa nie moze dołączyc do gry stworzonej przez nierankingową, pomimo ze obaj mamy postacie rankingowe. a kiedy ja stworze gre to on nie moze do niej dolaczyc bo pisze ze gra nie istnieje. co jest przyczyną takiego stanu rzeczy i jak to rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w diablo 2 jak gram na zamkniętym battlenecie to jak przejde postacią np poziom trudności koszmar to w wyszukiwarce serweró pokazują mi sie tylko serwery z piekła, i czy nie da się zrobić żeby pokzaywało spowrotem serwery z koszmaru ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:09, masterHADES napisał:

mam pytanko w diablo 2 jak gram na zamkniętym battlenecie to jak przejde postacią np
poziom trudności koszmar to w wyszukiwarce serweró pokazują mi sie tylko serwery z piekła,
i czy nie da się zrobić żeby pokzaywało spowrotem serwery z koszmaru ??

Niestety, nic się nie da zrobić. Widzisz gry tylko dla twojego poziomu trudności, więc jedyne wyjście to ty musisz zakładać gry na koszu i liczyć na to , że ktoś się dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko... Widzę ze tutaj jest osobny temat na D2 BN. Mam lekki dylemat otóż: Gram Paladynem. I nie wiem na co go zrobić. Ponoć Młotkowy jest dobry no i jednym grałem i miałem nim 50lvl Na 20 Błogosławiony Młot i 20 Koncentracje... po paru dniach koleś mi pokazał coś innego otóż rozwinął swojego Paladyna na 20 Fanatyzm i 20 Zapał + do tego dobre talizmany i sprzęt. Chodzi z Ostatnim Oddechem no i powiem wymiata dobrze. Ma obrażenia do 8K. Z drugiej strony po obejrzeniu tego filmiku na YouTube http://pl.youtube.com/watch?v=V11TPCnFuH8 <----- "zgłupiałem" Paladyn co wali Uberka na Solo i jest to Smiter. Ale też wali ostro zapałem. Ponoć Smiter też jest wypasbongo ... Aktualnie gram na nowo Palasiem mam nim 22 lvl i mam na zbyciu troche umiejętności bo nie wiem na co go zrobić. Na BN gram może od paru tygodni bo zawsze grałem na Singlu. Co wy moglibyście doradzić bądź zasugerować. Aha mój kumpel także niedawno zaczął grać i gra Nekromantą i ma problem bo tez nie wie w co go zrobic..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 01:19, Nerr012 napisał:

Siema mam pytanie czy warto zagarc w Diablo i czy ma on multi i ile graczy na serwie
i czy sa party gildie ? i jaki max lvl


kurcze... dawno nie padło takie fajne pytanie ;D
warto bardzo grać, dopiero w multi można osiągnąć fajne buildy [przynajmniej łatwiej]. zresztą, jak w każdej grze niemal - multi jest nieporównywalnie inne niż single i zazwyczaj lepsze ;]
w jednej grze na raz gra do 8osób, a na serwie jest sporo gier, ofc możesz dołączyć [o ile jest miejsce] do której chcesz.
gildie? znasz multi w którym nie było by gildii/clanów ? ;p
max lvl taki sam, 99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz otwarty i zamknięty battlenet. jak stworzysz postać na open to możesz grać nią tylko na open [czego bardzo nie polecam], albo tworzysz na closed. na closed możesz stworzyć postać rankingową i nie rankingową. i razem mogą grać ze sobą tylko postacie rankingowe lub tylko nie rankingowe. chyba jasno w miarę wytłumaczyłem.
w ogóle to po takie podstawy warto sięgnąć do instrukcji (?) ew na jakieś serwisy o d2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować