Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2008 o 22:02, finito2235 napisał:

mam maly dylemat ktory z grobowcow tal rasza jest prawdziwy ?

idziesz do demonologa, i patrzysz jakiego znaku brakuje na scianie, tego co nie ma jest prawdziwym znakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawiazujac do tematu zna ktos jakis skuteczny sposob na zabicie demonologa ?( gram necromanta) zawsze mnie zabija plomieniami nim dojde do niego ;< kiedys mi sie udalo 2x ale teraz niemoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:05, Nerr012 napisał:

dzienki jednak zakupie Diablo II ;] napoczatku chciałem LOTR : Conquest ale jednak Diablo
stary dobry rpg i ma multi ;]


Po pierwsze diablo to nie RPG tylko gra typu Hack N Slash czyli Wyciąć i zarżnąc wszystko co się rusza... wielka monotonnia ale w jakoś w nią gram :)

PS: for all jak ktos gra to moj Acc Cromwell moge zrobic taxo pomóc itp itd....

PS for All 2 Offer 2x Organ Set Need 3 ists

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać ze 4 dni temu. Mam już czarodziejkę na 33lvl, skille daje w błyskawice.

Nick w grze to: Arkhaor (gram na Europe, postać rankingowa)

Jako iż nie mam z kim grać podaję swoje gg: 7753038 (zazwyczaj jestem niewidoczny), to byśmy sobie mogli pograć razem :P.

Mam nadzieję że nie zostanę zalany spamem na gg xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:32, Micmay napisał:

Zacząłem grać ze 4 dni temu. Mam już czarodziejkę na 33lvl, skille daje w błyskawice.

Nick w grze to: Arkhaor (gram na Europe, postać rankingowa)

Jako iż nie mam z kim grać podaję swoje gg: 7753038 (zazwyczaj jestem niewidoczny), to
byśmy sobie mogli pograć razem :P.

Mam nadzieję że nie zostanę zalany spamem na gg xD.


soso light masz jakąś konkretną strategie ?? czy soso Light na MF ? co do niku. NIku się nie podaję . TYlko ACC konta czyli login jak się logijesz na bN bo wtedy jak cos moge szepnąc do Ciebie.. MOge zrobić Ci cale Taxi na koszu i hellu jak chcesz ?? co Ty na go mój gg to 9824475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ^^
Ja tu tylko z takim zapytaniem, gdyż iż ponieważ, w Diablo gram już sporo, na cenach BN się znam, ale jednak nie jestem pewien jednego...
Ile warty może być sc 20 life 11 mana (mały talik jak ktoś nie wie) ? 20 life to perf (ista warte) a mana ponad medium... Ktoś wie ile można za to dostać? ^^

Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 07:27, piecia997 napisał:

Witam ^^
Ja tu tylko z takim zapytaniem, gdyż iż ponieważ, w Diablo gram już sporo, na cenach
BN się znam, ale jednak nie jestem pewien jednego...
Ile warty może być sc 20 life 11 mana (mały talik jak ktoś nie wie) ? 20 life to perf
(ista warte) a mana ponad medium... Ktoś wie ile można za to dostać? ^^

Z góry thx.


takie taliki do many albo do zycia na LD ista stoja SKillery np dla palla z zyciem do bojowych stoja Hra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 02:54, Sir Braveheart napisał:

> Witam ^^
> Ja tu tylko z takim zapytaniem, gdyż iż ponieważ, w Diablo gram już sporo, na cenach

> BN się znam, ale jednak nie jestem pewien jednego...
> Ile warty może być sc 20 life 11 mana (mały talik jak ktoś nie wie) ? 20 life to
perf
> (ista warte) a mana ponad medium... Ktoś wie ile można za to dostać? ^^
>
> Z góry thx.

takie taliki do many albo do zycia na LD ista stoja SKillery np dla palla z zyciem do
bojowych stoja Hra


Skillery PC z life, to stoją więcej niż hr . Przeważnie jak już spadnie PC skiller to będzie miał ~20 hp najmniej, a taki juz warty z 4-5 ists.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest taka możliwość, że najnowszy patch ściągnął mi się automatycznie po zalogowaniu się na battle.necie? Bo ściągnąłem go, i wyskakuje mi komunikat, że gra jest już w takiej wersji i patch jest niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 15:28, MarianoG napisał:

czy jest taka możliwość, że najnowszy patch ściągnął mi się automatycznie po zalogowaniu
się na battle.necie? Bo ściągnąłem go, i wyskakuje mi komunikat, że gra jest już w takiej
wersji i patch jest niepotrzebny.



Jak wchodzisz na batlle.net to najnowsza wersja odrazu się ściąga, nie musisz szukać patcha w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo Ma ktos Skiller Dla Pala do Umiejętności Bojowych może być nawet ze 20 życia jezeli Skiller ma 40 Offeruje 3 isty
jak coś to pisać. gg 9824475 albo.. Zazwyczaj jestem niewidoczny

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 23:40, Braveheart napisał:

Elo Ma ktos Skiller Dla Pala do Umiejętności Bojowych może być nawet ze 20 życia jezeli
Skiller ma 40 Offeruje 3 isty
jak coś to pisać. gg 9824475 albo.. Zazwyczaj jestem niewidoczny

Pozdrawiam.


Nie żebym krytykował, ale pc skiller pala z 40 life jest warty 15 ist+ . Za 3 isty dostaniesz clean sk. Dla uzasadnienia : http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=55333 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 10:45, piecia997 napisał:

> Elo Ma ktos Skiller Dla Pala do Umiejętności Bojowych może być nawet ze 20 życia
jezeli
> Skiller ma 40 Offeruje 3 isty
> jak coś to pisać. gg 9824475 albo.. Zazwyczaj jestem niewidoczny
>
> Pozdrawiam.

Nie żebym krytykował, ale pc skiller pala z 40 life jest warty 15 ist+ . Za 3 isty
dostaniesz clean sk. Dla uzasadnienia : http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=55333


Człowieku... Ten Cennik jak patrze nie jest w 100% idealny... Żaden maniak nie kupi głupiego skillera 40 life za taką ilośc istów!!!!!!!! z niektórymi rzeczami się zgodzę. Ale ostatnio mi koles chciał sprzedac PC 15 life za Hra i co łyso ?? :D:D nie patrzcie na ten cennik bo to porażka w 50% gram w Diablo sporo czasu i jak bys mial taki skiller na offer to ludzie by brechtali za to co bys chcial odwołując się do teggo cennika... z resztą zbliża się reset

Pozdrawiam.

PS: Need Anni ? 15/15/8 ?? LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 23:15, Braveheart napisał:

Żaden maniak nie kupi głupiego
skillera 40 life za taką ilośc istów!!!!!!!! z niektórymi rzeczami się zgodzę. Ale ostatnio
mi koles chciał sprzedac PC 15 life za Hra i co łyso ?? :D:D nie patrzcie na ten cennik
bo to porażka w 50% gram w Diablo sporo czasu i jak bys mial taki skiller na offer to
ludzie by brechtali za to co bys chcial odwołując się do teggo cennika... z resztą zbliża
się reset


Pala combat skillerów nie sprzedaje sie "tworząc grę na Battle.necie", bo to mija sie z celem. Prawdziwy handel odbywa sie na pewnym anglojęzycznym forum, którego nazwy nie moge podać. ;-P I zapewiam, że jeśli PC Skiller 40 life jest legalny, to jest warty o wiele więcej niż 15 istów.

Dnia 05.04.2009 o 23:15, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.


Również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, niedawno co za cząlem grac w Diablo 2 bez dodatku, i ciekawi mnie bardzo co to jest ten sorcer, bo w kampanii chyba takowego nie ma a battlenet nie chodzi, bo plytka jest przegrywana.
Jak kupie sobie oryginalke to będe gral na battlenet, tylko co to jest ten sorcer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować