Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2009 o 14:49, Ramonek napisał:

W poczekaniu na Diablo 3 , postanowilem kupic Diablo 2 , czy warto ? Jak długa jest gra
i jak tygląda w sieci ?


Skoro kupiłes :D to graj gra w dochodzeniu do actu 5 jest bardzo krótka bo koks levele ci robią taxi na wszykie poziomy "D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy w czym chcesz byc do expienia polecal bym ci lod

a skille takie:
lodowy pocisk - 20 pkt.
zamarznięta kula - 20 pkt
mistrzostwo we władaniu zimnem - 20 pkt.
zamieć - 20 pkt.

a w ogniu daj:
ciepło - 1-20 pkt. zależnie jak rozwiniemy zamieć, jeżeli olejemy zamieć to radzę dać tutaj max

do piorunow daj:
pole statyczne - 1 pkt.
teleport - 1 pkt.
tarcza energetyczna - 1 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 18:06, mateuszbanach0 napisał:

hej, mam pytanie: co sie stanie jak zgine na open battlenet? czy jak wyjde z gry to odzyskam
ekwipunek??


Jasne że odzyskasz.. Przy Okazji Open BattleNet to jedno wielkie G**** Tam Sami Cheaterzy grają na HeroEditorach tam gra nie ma klimatu postacie z takimi przedmiotami ze jakbys mial 1/16 tego na Zamknietmym BN to byś Był Nie Do Pokonania :) na Duelach. wez stary tam nie graj tam nie ma klimatu wszycy Czitują. oszukuja i haxują że tam ogólnie ktos gra to jestem pełen podziwy jednym slowiem zal pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
mam pytanko: mój brat założył sobie konto na battle.net i zrobił je na siebie, podając swoje dane, mimo że Wow należy do mnie i czy istnieje możliwość zmiany imienia na jego koncie albo zrobienia nowego konta " na mnie'' i przypisania do niego gry ?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepisać gry na inne konto się nie da (a przynajmniej kiedyś taka opcja nie istniała i wątpię, by ją miano wprowadzić), ale istnieje możliwość zmiany danych osobowych, choć wymaga to trochę zachodu, a ponieważ sam robiłem to dobre kilka lat temu, więcej Ci nie podpowiem. Najlepiej napisz bezpośrednio do pomocy technicznej Blizzard, już oni Ci podadzą, jak ten proces wygląda i jakie dane są im niezbędne.

Po dłuższym zastanowieniu... przypuszczam, że dałoby się przepisać gry z jednego konta na drugie, ale raczej tylko w wypadku gdy właścicielami obydwu jest jedna osoba albo rodzina.

Natomiast jeśli chodzi Ci po prostu o konto w D2... możesz ich mieć chyba dowolną ilość, do konta battle.net przypisany jest tylko klucz gry a nie dane osobowe z nim związane, więc choć kont D2 możecie mieć naście, to na raz będzie mogła grać tylko jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować