Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DX10 jest przereklamowane, a oto dowód...

214 postów w tym temacie

Zaoszczędzić na Crysisie? Moim zdaniem wystarczy zagrać w Far Cry. Bo Crysis po za lepszym wyglądem trawy, to się niewiele różni. Grałem w demo Crysisa. Jakbym miał deja vu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thomulus masz racje też moim zdaniem mało co sie różni FC od Crysisa fakt moze ładniejsza grafa zdeka trawka itp ale grywalność ta sama jeszcze będzie FC2 itp itd. Ja wiem jedno nie bede kupował tej gry bo szybko sie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnosci sie zgadzam ze dirext 10 jest bardzo mocno przelekramowany a to co wyprawia microsoft z tym swoim "cudownym"nowym windowsem przechodzi wszelskie pojęcia niech gracze zaprotestuja wspulnie przeciw takiej polityce tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia... jedynym ograniczeniem w DX9 jest dobra wola M$ i twórców gier.
Panowie z Cryteku twierdzą że w DX9 nie da się dołączyć trybu zmiennej pogody...jeśli tak, to dlaczego udało się to twórcom Wiedźmina, aaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Vista ze swoim areo jak sami konstruktorzy nowej visty się wypowiadali że linux ma lepsze efekty. A co do DX10 na pewno jest lepsze od DX9 ale na razie tego nie umią wykorzystać. Jak np: Operation flaszpoint bodajże tak to się pisze druga część była odkładana bo ludzie do pierwszej części robili takie mody że dziw że na takim starym edytorku dało się robić takie efekty.

To kwestia czasu aż coś zrobią konkretnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać DX10 to w dużym stopniu twór reklamowy, który ma przyciągnąć jak najwięcej użytkowników do Visty. Ciekawe tylko, czy twórcy Crysisa przewidzieli, że ludzie wpadną na taki sposób. To wygląda tak jakby sami strzelili sobie (i przy okazji Microsoftowi) w stopę, bo mogli np. "zabezpieczyć" grę przed wprowadzeniem takiego ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gpodoba.
Bardziej czekam na FC2, niż to co prezentuje Crysis. FC2 to nowy świat, inne krajobrazy, mam nadzieję, że będzie świetny.
@sferis.
Nie odważyłbym się na stwierdzenie, że firma , która wydała jedną z lepszych gier akcji, zagrażającą Half-Life 2 jest nieudolna. Mieli swoją koncepcję, wmieszało się do tego EA, czyli Kaszana Stulecia i mamy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mi szczena opadla jak zoabczylem w demku filmik jak gra powinna wygladac a potem opadla mi ponownie jak sprobowalem ja odpalic. Dosc powiedziec ze grafa jest zla na najnizszych detalach a postac traci sterownosc jesli zas uruchomis ie cokolwiek wyzej to grafika zaczyna przypominac wszystko tylko nie 3d a sama chodzi jakby ja ktos 16x spowolnil dodam tylko ze mam amd 64x 2,0ghz 4gb ramu i 256 ram na radeonie 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować