Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DX10 jest przereklamowane, a oto dowód...

214 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 11:04, Makratos napisał:

> Zaprawde powiadam wam, że oni zazdroszą nam fajoskiego gerarda

Skutki propagandy czy skutecznej reklamy jak kto woli - jak można zazdrościć gry ocenianej
tak średnio ...


:) Popieram Makratos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście na razie producenci gier nie rzucają się z radością na DX10 gdyż twierdzą że programowanie w tych bibliotekach jest nawet trudniejsze niż DX9 (gdzieś o tym czytałem, chyba w CDA) więc może jeszcze trochę poczekamy z przesiadką na Viste (lub od razu na jego następce;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:01, Makratos napisał:

> > Czyli Vista i DX10 zawiodły , PC jako platforma do gier niema przyszłości [*][*][*][*][*]

> Zgadzam się [*] PC-złom [*]
>
> A mnie już coraz bardziej męczy to ujadanie fanboyów konsolowych (nie mylić z graczami
konsolowymi
> - do nich mam pełen szacunek). Zazdrość? Tak wam przeszkadza, że gry wychodzą na PC? A
może
> boli was tak bardzo, że rzekome exclusivy wychodzą tak szybko na piecyki często podrasowane

> i z dodatkami? To źle, że gry są multiplatformowe i każdy może zagrać na czym chce? Może
boli
> was, że niektórych stać na naprawdę potężne sprzęty, a was nie? Wyjdźcie czasem na świeże
powietrze...

Boli mnie , że urodziłem sie w kraju gdzie ludzie maja klapki na oczach , myślą , że są najmądrzejsi.

Nie masz nawet pojęcia w jakie gry nie grałeś marnując sie na PC, CD-Action ci tego nie powie
nie chce zmniejszać swojej armii zapewne.



Muahahaha... to żeś mnie rozbawił. Nie czytam CD-Action to raz, dwa, pewnie myślicie, że ta wasza (fanboyów konsol) pseudo obiektywność jest jedynie dopuszczalna, prawdziwa i wiarygodna. Wiesz gdzie sobie możesz ją wsadzić... Nie wmawiaj mi czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia, znalazł się znawca.
Po trzecie skąd wiesz czy nie gram również w konsolowe tytuły? Skąd wiesz czy na tychże konsolach są pozycje, które mnie interesują na tyle żeby grać tylko na niej? Napiszę ci - dwa, są dokładnie tylko dwa tytuły z całej tej listy konsolowych mega świetnych produkcji, które wyjdzą również na PC. Nie ma to jak zacietrzewienie i bycie fanboyem z klapkami na oczach - jak mam konsolę, to złego słowa o niej powiedzieć nie można, a już na pewno nie o grach i innych graczach.


lothar-mb
To żadna "ameryka", jak byś nie wiedział nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, poza tym podałem jedynie źródło do poczytania dla zapoznania się szerzej z tematem. W końcu to jest tematem newsa. O nic więcej nie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:01, Makratos napisał:

Boli mnie , że urodziłem sie w kraju gdzie ludzie maja klapki na oczach , myślą , że są najmądrzejsi.


Właśnie za to lubię twoje komentarze. Ta ironia to tak specjalnie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam ani na PC ani na Konsole.
Na PC jest mnóstwo doskonałych gier np. Company of Heroes, Oblivion, Diablo, Star Craft itp.
To samo można powiedzieć o konsolach, którym zazdroszczę takich gier jak Tenchu, Metal Gear Soild, Ace Combat itd.
Według mnie ani Konsole ani PC-ty nie są zagrożone tym, że gry nagle przestaną się na nie pojawiać "zaprawdę powiadam wam jeszcze przez wiele lat Konsolowcy i PC-towcy będą się spierali, która platforma jest lepsza" :D

A co do dx10 to dopóki nie wyjdzie jakiś normalny system obsługujący go nie mam zamiaru ulepszać swojego PieCa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:24, Cmq napisał:

Dotychczas DX10 to wielki shit, bo nikt nie potrafi go wykorzystywać. Gry tworzone naraz na
DX9 i DX10 zawsze będą niedopracowane i bezsensowne z wykorzystaniem tego drugiego. Gdyby ktoś
się zabrał za tworzenie programu od razu i wyłącznie na DX10, byłoby o wiele inaczej. A Crysis?
Szczerze mówiąc, DX10 u mnie poprawia sporo grafiki. Oferuje na medium-full to samo co full
na DX9, a działa tak samo jak full na starszym DirectX. Czyli krok do przodu, po prostu nie
spowalnia komputera zbytnio. ;)

PS. A jak ktoś się uprze że DX10 ma gorsze opcje niż DX9 to chyba nogi z du**y powyrywam.

W twoim poście najlepiej widać jak działania marketingowców odciskają się na świadomości gracze. Będziesz ludziom "nogi z du**y powyrywam", żeby tylko obronić ich rację i nie zrobić z siebie frajera, że kupiłeś kartę na DX10 która nic Ci nie daje ;)
To że dx10 ma ładniejszą grafikę nie wynika z tego, że ma lepsze opcje tylko z tego, że programiści robią graczy w ciula i dają linijkę: "if (dx10detected) {generateextraefectsusingdx9();}" ;) Ciekawe swoją drogą ile twórcy Crisisa dostali od twórców "lufcików" za marketing na rzecz dx10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ustawić na very high.
Najgorsze jest to że mam wtedy 5 FPS :|
ale na minimalnych chodzi 25-50 fps:D

z resztą, gameplay rekompensuje archaiczną grafe. Ta gra wymiata! Można na tyle sposobów przeprowadzić walkę że szok!! POLECAM demo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:21, Marco Polo napisał:

Po trzecie skąd wiesz czy nie gram również w konsolowe tytuły?


Strzelam:)

>Skąd wiesz czy na tychże konsolach

Dnia 31.10.2007 o 11:21, Marco Polo napisał:

są pozycje, które mnie interesują na tyle żeby grać tylko na niej? Napiszę ci - dwa, są dokładnie
tylko dwa tytuły z całej tej listy konsolowych mega świetnych produkcji, które wyjdzą również
na PC.


Skoro tylko dwie gry wyjdą na PC z tej całej listy konsolowych mega swietnych produkcji , które cię interesują to powinieneś kupić konsole , buhahaha.

>Nie ma to jak zacietrzewienie i bycie fanboyem z klapkami na oczach - jak mam konsolę,

Dnia 31.10.2007 o 11:21, Marco Polo napisał:

to złego słowa o niej powiedzieć nie można, a już na pewno nie o grach i innych graczach.


My akuratnie nie mamy problemów z wytykaniem wad konsol(choć jest takich mało) , za to wy wszyscy macie high end''owe PC , na których grafika prezentuje się lepiej niż na X360 i PS3 razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Sumie to ja mam W Pełni działającego Direct x 10 pod Windows XP więc ja nie wiem po co oni Viste Wypuszczali ;]
Ktoś chce Direct X 10 i pograć sobie na nim w Crysisa pod XP to moge wysłać Link :))

ja chce ;p podaj lincek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dałbym grafice z Crysisa 9/10 i ani o.1 punkta więcej.
Na 10/10 zasługują tylko Twilight Princess, LocoRoco, Okami i nadchodzący Patapon.
Schowajcie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie o to chodzi, aby robiło się łatwiej i szybciej!!! A taki Visual Studio 2005 czy nadchodzący 2008 to niby po co jest? Aby robiło się łatwiej i szybciej. Dziś byle dzieciak odpali jakiegoś rapida, położy 3 komponenty na krzyż i uważa się za programistę. Jak ja uczyłem się programować to aby uzyskać głupi przycisk na formie potrzeba było z 500 linijek kodu. Ech, gdzie są te czasy. A teraz jak zlecisz "programiście" napisz mi klasę, który dziedziczy po klasie... to usłyszysz "Eeee, że co?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Makratos i tomash20PL prezentują żenujący poziom dwunastolatka. Kolejna nowina na PC a oni zabierają głos obrażając wszystkich którzy wolą grać na PC... Wiecie co? Naprawdę żal mi was. To jest nie normalne, że was tak denerwuje fakt, że ludzie wolą grać na PC. Teksty typu PC umiera wsadźcie se głęboko w miejsce gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę... Gdyż jest to powtarzane od czasów PSX''a i jakoś nadal wychodzą gry na PC które biją na głowę konsolowe i przereklamowane śmieci. Crysis jest dla przykładu świetną grą na PC która nawet nie wiadomo czy wyjdzie na konsole.. to samo z wiedźinem... Oba są to tytuły niezwykle grywalne, gdzie liczy się radość z gry. I tak Crysis mimo, ze oferuje grafikę, której nigdy nie uświadczycie na tej genracji konsol. to równie dobrze można w niego grać na medium i czerpać z tego przyjemność. Bo przeciętnego gracza PC nie interesują fajerwerki, świecidełka czy inne dyrdymały jakich dużo na konsolach. Tylko czysta przyjemność płynąca z rozrywki. Darujcie se te komentarze Makratos i tomash20pl... Bo w oczach wszystkich tu piszących się po prostu ośmieszacie prezentując swój żenująco niski poziom.

PS. Tomash20PL piszesz, ze grałeś na PC od czasów ich powstania... w sumie po twoich wypowiedziach stawiam, że ciebie nie było na świecie kiedy Quake I królował a co dopiero kiedy komputer powstał -_-'' Idźcie grać na konsolach, bo pewnie na dwór nie wyjdziecie za słaba grafika dla was... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować