Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński sklepik na gram.pl!

181 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 18:11, Kocur69 napisał:

Wydaje mi się, czy Geralt w wersji "wkrótce" ma miecz samurajów?


W filmie biegał z kataną (lol) więc może ten wizerunek jest inspirowany owym arcydziełem polskiej kinematografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka całkiem ciekawie się zapowiada, jeszcze jakby dodali artbook i coś za wpln to było bardzo fajnie.
Mogliby tylko zmienić stronkę wiedźmińskiego sklepiku bo trochę niewygodnie się to przegląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już dość gry The Witcher.
Po prostu szlag mnie trafia, kiedy widze kolejnego newsa o Wiedźminie. Codziennie pojawia się co najmniej JEDEN. Ludzie, nie przesadzajcie z tym hypem, bo to się naprawdę może źle dla was skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Sam nie wiem... Coś by wypadało mieć :). Ale poczekam, poczekam... Może wPLNy się w końcu przydadzą i będzie - choćby dla tych, którzy zarejestrowali grę - możliwość kupienia czegoś tylko i wyłącznie za wPLN. To byłoby miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:13, ElDudi napisał:

Heh, jak niektórzy wcześniej wspomnieli, też miałem nadzieję na skórzaną podkładkę, o której
wcześniej na gram.pl była mowa... No cóż, pozostaje powiedzieć szkoda i czekać trochę.


to można jeszcze sprawdzić, zapytamy, ale od razu uprzedzam - tania nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:32, Tuddrussel napisał:

> Heh, jak niektórzy wcześniej wspomnieli, też miałem nadzieję na skórzaną podkładkę, o
której
> wcześniej na gram.pl była mowa... No cóż, pozostaje powiedzieć szkoda i czekać trochę.


to można jeszcze sprawdzić, zapytamy, ale od razu uprzedzam - tania nie bedzie :P


Nie musi być tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył w tym sklepiku "Krasnoludzkie Kości do Kościanego Pokera", jak dla mnie gra w kości to najfajniejsza minigra w Wiedźminie, a chętnie zobaczyłbym taki oryginalny zestaw u siebie na biurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:22, darkwind21 napisał:

Figurka całkiem ciekawie się zapowiada, jeszcze jakby dodali artbook i coś za wpln to było
bardzo fajnie.
Mogliby tylko zmienić stronkę wiedźmińskiego sklepiku bo trochę niewygodnie się to przegląda.


Figurka, ma być na wypasie, jak te z Diablo 2, które kiedyś były w wirtualnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
Plakat być może, kości - raczej wątpię, figurka - świetna! (byle tylko nie miała kosmicznej ceny...), skórzana podkładka - oby, replika miecza - <3.
Generalnie, jako jeden z nabywców EK na GRAMie jestem bardzo niezadowolony z tego, że niektóre komponenty naszej unikalnej, jedynej w swoim rodzaju, opłaconej nerwami oraz czasem edycji kolekcjonerskiej miałyby być dostępne dla każdego jako osobny produkt... Oby tak się nie stało. Cóż, czekam na niesamowicie opóźnionego newsa o rekompensacie. Jeśli będzie ona należyta i jutro kurier przyniesie drugą paczkę to mogę zapomnieć o wszystkich potknięciach CDP w tym wydaniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować