Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński sklepik na gram.pl!

181 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 18:37, Tuddrussel napisał:

Figurka, ma być na wypasie, jak te z Diablo 2, które kiedyś były w wirtualnym świecie.


A wiadomo już kiedy można się spodziewać tej figurki w sklepie gram.pl, kiedy będzie można ją już zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:41, szymon121212 napisał:

ciekaw jestem dlaczego nie było do innych gier takiego sklepiku DO JASNEJ CHOLERY POWIEDZCIE
MI


Chyba dlatego, że to pierwsza taka hitowa gra polskiej produkcji i przy okazji można na tym dodatkowo zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:23, misiek12 napisał:

Moglibyście dac karciankę wiedzmina za WPLN to bym kupił...


hmm, gdyby tylko bylo tak, że my też dostajemy ją za wPLNy, to bez zastanowienia, ale tak niestety nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:44, Tuddrussel napisał:

> Moglibyście dac karciankę wiedzmina za WPLN to bym kupił...

hmm, gdyby tylko bylo tak, że my też dostajemy ją za wPLNy, to bez zastanowienia, ale tak niestety
nie jest.


Przepraszam, ale my też nie dostajemy wPLN za nic, tylko za jak najprawdziwsze PLN ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:43, myszkiness napisał:

Chyba dlatego, że to pierwsza taka hitowa gra polskiej produkcji i przy okazji można na tym
dodatkowo zarobić.


No nie wiem czy pierwsza... Ja z chęcią zakupiłbym miniaturową kołkownicę z innej bardzo hitowej polskiej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:38, Asarathus napisał:

Generalnie, jako jeden z nabywców EK na GRAMie jestem bardzo niezadowolony z tego, że niektóre
komponenty naszej unikalnej, jedynej w swoim rodzaju, opłaconej nerwami oraz czasem edycji
kolekcjonerskiej miałyby być dostępne dla każdego jako osobny produkt... Oby tak się nie stało.
Cóż, czekam na niesamowicie opóźnionego newsa o rekompensacie. Jeśli będzie ona należyta i
jutro kurier przyniesie drugą paczkę to mogę zapomnieć o wszystkich potknięciach CDP w tym
wydaniu ;]


Przyznam, że dostępność elementów EK jako osobnych produktów nie byłaby fajnym pomysłem,
od tego właśnie jest EK, żeby posiadać coś czego inni (w sensie powszechnym ;) nie mają.

A drugą paczkę - wysyłka rozpoczęła się dzisiaj, więc w terminie kilku najbliższych dni przesyłki powinny już być sukcesywnie dostarczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:48, Uspatente napisał:

> Chyba dlatego, że to pierwsza taka hitowa gra polskiej produkcji i przy okazji można na
tym
> dodatkowo zarobić.

No nie wiem czy pierwsza... Ja z chęcią zakupiłbym miniaturową kołkownicę z innej bardzo hitowej
polskiej gry :)


Ja bym chętnie kupił grę planszową Robbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:06, plmko napisał:

mam tylko nadzieje że w tym sklepiku niebędzie możliwości złożenia całej EK, bo to by było nie fair


Na szczęście Tuddrussel napisał to kilka postów wyżej. Nie ma co się martwić w takim razie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować