Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński sklepik na gram.pl!

181 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 12:32, Yondaime napisał:

czemu nie ma książek w ofercie w końcu to podstawa do wszystkiego

No bez przesady z takimi pomówieniami :D
http://www.gram.pl/sk1_8QTgHu0_Wiedzmin_komplet_7_ksiag_w_6_tomach.html
Po prostu proza Andrzeja to nie jakiś tam gadżet, więc na stoisku z bibelotami nie leży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum wszystko powiązane jest z Wiedźminem... Prawdziwa Wiedźminomania, i jeszcze jestem ciekawy co nowego wymyślą nam panowie z gram.pl, odnośnie Wiedźmina...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu swoje, ale może w końcu z jakimś skutkiem:

Dajcie koszulki polo i longsleevy z logo wiedźmina!!
Szczerze zależy mi na tym, żeby mieć polówkę z wiedźminem, tylko jak na razie mogę to zrobić na tz. "krzywy ryj" czego bym nie chciał. Stąd mój apel. Pozwólcie wiedźminowi zarobić trochę kasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, same zapchajdziury. Koszulkę i grę karcianą już mam (można kupić w Empiku). Smyczy nie noszę, chociaż może kupię jak dostanę identyfikator w szkole. Podkładkę, no obecna już chodzi, więc jak będę miał więcej kasy, to może kupię. Muzykę kupię na pewno. Kości, hmm... można ich użyć do gry w pokera, czyli jak znam życie to dodam do koszyka. Miejsca na ścianach już nie mam, więc plakatów nie kupię, a figurkę może kupię po bardzo długim zastanowieniu. Mam nadzieję, że gadżetów będzie więcej, a wkrótce oznacza naprawdę wkrótce, a nie za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Może zgarnąłbym płytę z muzyką, zależy ile będzie kosztować. Soundtrack dołączony do gry bardzo mi się podoba (chyba jedyny gierczany soundtrack, którego słucham w odtwarzaczu dla rozluźnienia, brawa dla muzyków). Nieźle wygląda też kubeczek i kości do gry. Grywamy czasem z moją lepszą połową w zwykłe, stare gry planszowe. Taki gadżecik inspirowany wiedźminem to byłby fajny bajer, ale też zależy od ceny i ile będzie można pokryć z wPLN.

A może by tak dodatkowe możliwości wykorzystania wPLN dla tych, którzy grę mają zarejestrowaną na www.witcher.com? To byłby miły gest ze strony CDP. No i te nieprzydatne wPLNy w końcu by się na coś wydało. Przynajmniej w jakiejś części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:48, Seqiu napisał:

Na tym forum wszystko powiązane jest z Wiedźminem... Prawdziwa Wiedźminomania, i jeszcze jestem
ciekawy co nowego wymyślą nam panowie z gram.pl, odnośnie Wiedźmina...;)


Film Wiedźmin z Michałej Żebrowskim w roli głównej !!
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie można kupić figurkę? Na razie pisze tylko że wkrótce, a ja chciałbym wiedzieć kiedy dokładnie.
Jestem nią zainteresowany (jeszcze zależy od ceny) i nie chciałbym zobaczyć pewnego dnia napisu "brak towaru" czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że od poniedziałku (czyli dziś) w sklepiku miały być dostępne te rzeczy, przy których widniał napisik "wkrótce". Tymczasem nie widzę, nie słyszę, żadnego ruchu na stronce.

Od kiedy w końcu można się spodziewać tych brakujących towarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostałem kod promocyjny na 30% zniżki do wiedźmińskiego sklepiku za zakup pre-orderu. Próbowałem zamówić grę karcianą i koszulkę ale w obydwu wypadkach po dodaniu produktów do koszyka i wpisaniu kodu i po mimo komunikatu "Aktywowano kod: specjalne warunki II" i gra karciana i koszulka nadal kosztują tyle samo.

Dlaczego kod nie obniża o 30%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:31, szarywilq napisał:

Witam,

Dostałem kod promocyjny na 30% zniżki do wiedźmińskiego sklepiku za zakup pre-orderu. Próbowałem
zamówić grę karcianą i koszulkę ale w obydwu wypadkach po dodaniu produktów do koszyka i wpisaniu
kodu i po mimo komunikatu "Aktywowano kod: specjalne warunki II" i gra karciana i koszulka
nadal kosztują tyle samo.

Dlaczego kod nie obniża o 30%?

Bo kod działa tylko na badziewia, czyli na podkladke mysz i koszulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie karciankę i ogólnie gra bardzo fajna. Niestety wykonanie jest chyba najgorsze jakie widziałem.
Karty zawinięte w jakąś gumkę która w moim przypadku była za mocno ściagnięta i zostawiła ślad na kartach. Do tego karty luzem wrzucone do pudełka (bez folijki lub pudełeczka na wymiar) przez co wyglądają jak używane. Na dokładkę pudełko od środka pogięte. Na szczęście nie są to karty do pokera, gdzie każda karta musi być idealna.
Tracę wiarę w kupowanie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować