Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

"Równocześnie zobowiązaliśmy się do wysłania wszystkich dodatkowych elementów na nasz koszt, tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera"."

To z oficjalnego komunikatu prasowego, takze oczekuje ze po przyjezdzie do Polski czekac na mnei bedzie rozszerzona o gratyfikacje edycja kolekcjonerska, bo jesli komunikaty prasowe bylyby miedzy soba sprzeczne to bylby juz szczyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:15, Klimos napisał:

Rozumiem, że to jeden z tych dostępnych plakatów pre-orderowcy dostaną...



Taaa a ten zatytułowany " Wiedźmin z hakiem" to już każdy kto kupił CD-Action dawno dostał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja rozumiem, że CDP zrobiło błąd (albo wiele błędó) i się nie przygotowało do premiery, ale to serio nie powód, żeby tak jak większość z was zacięcie trzymało się tego, że CDP was zrobiło w balona... Ludzi9e was i oficjalnie przepraszają, i dają bonusy itp. , a wy chcecie chyba gry za darmo...
Ok, jakbym zamówił, też byłbym zły, ale może jednak warto już "wybaczyć" , co?
Bo serio, takie trwanie w złości nic wam nie da...
NO, chyba że serio chcecie jakichś wyczesanych bonusów, to róbcie tak dalej , może za rok coś dostaniecie ;-)
Btw. Aha, ja tym postem wcale nie usprawiedliwiam CDP za tą aferę z EK , z wysyłką ratalną itp., ale Oni to tylko ludzie, a chyba każdy może popełnić błąd? :)
Zresztą, cieszcie się chociaż, że Was przeproszono, bo zdarzają się gorsze sytuacje i zamiast przeprosin dostajecie np. opierdol od sprzedawcy (firma, nie os. prywatna) i np. negatywa na Allegro...
Więc może serio watro zaakceptować to, co się stało i przynajmniej spróbować się z tym pogodzić, hm?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przyjdzie rekompensata to korzystając z "bonusa" w sklepiku to my zapłacimy za błędy.

Swoją drogą jeśli już o rekompensacie mowa to dla kolekcjonerów najelpszą rzeczą byłaby figurka. to taka mała podpowiedź z mojej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:49, Mr.M napisał:

Ok, ja rozumiem, że CDP zrobiło błąd (albo wiele błędó) i się nie przygotowało do premiery,
ale to serio nie powód, żeby tak jak większość z was zacięcie trzymało się tego, że CDP was
zrobiło w balona... Ludzi9e was i oficjalnie przepraszają, i dają bonusy itp. , a wy chcecie
chyba gry za darmo...
Ok, jakbym zamówił, też byłbym zły, ale może jednak warto już "wybaczyć" , co?
Bo serio, takie trwanie w złości nic wam nie da...
NO, chyba że serio chcecie jakichś wyczesanych bonusów, to róbcie tak dalej , może za rok coś
dostaniecie ;-)
Btw. Aha, ja tym postem wcale nie usprawiedliwiam CDP za tą aferę z EK , z wysyłką ratalną
itp., ale Oni to tylko ludzie, a chyba każdy może popełnić błąd? :)
Zresztą, cieszcie się chociaż, że Was przeproszono, bo zdarzają się gorsze sytuacje i zamiast
przeprosin dostajecie np. opierdol od sprzedawcy (firma, nie os. prywatna) i np. negatywa na
Allegro...
Więc może serio watro zaakceptować to, co się stało i przynajmniej spróbować się z tym pogodzić,
hm?

Pozdrawiam.


Mimo ironicznych komentarzy z mojej strony, zgadzam się w 100%. Jedna rzecz powinna zostać zmieniona - nie zapowiadać czegoś na konkretną godzinę, bo jak widzieliśmy np. wczoraj, coś może przesunąć się o godzinę, o półtorej itd. Ale i tak szacunek, że zostało to tak wyjaśnione, a nie że zostaliśmy zwyczajnie olani.

Mam nadzieję, że zniżka 50% będzie dotyczyć także figurki Geralta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekompensaty, bonusy za darmo i tym podobne. Ja będę szczęśliwy jesli kiedyś OTRZYMAM grę!!! Bo jak na razie, to straciłem trochę kasy, a DOK od 46 godzin milczy pomimo zgłoszenia mojego problemu. Więc nie narzekać że chcecie więcej, cieszcie się że gre dostaliście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że preoderowcy mają zniżki. Zwłaszcza preoderowcy EK powinni mieć jeszcze większe znizki! A ja do dziś nie mam drugiej paczki z gadżetami EK. Mój status przesyłki jest wstrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ma być gratyfikacja za to, że ja nawet jeszcze mojej gry nie dostałem. Możliwość wydania następnych pieniędzy bez gwarancji, że dostanę cokolwiek w terminie albo po terminie.
No SUUUPER!!!
Według mnie to wszyscy pokrzywdzeni i oszukani powinni dostać pakiet takich gadżetów jak w tym sklepiku ekstra, bez płacenia z listem przepraszającym. Ciekawe co IceFury powie jak to zobaczy?
Ja mam dość, olali nas całkiem. I nasze pretensje mają głęboko w ... A żeby tego było mało, to jeszcze wmawia się nam, że jesteśmy traktowani wyjątkowo, bo zniżkę dostaniemy.
Żenujący przykład jak w Polsce traktuje się "priorytetowych klientów".
Brawo CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:09, Paulson napisał:

Żenujący przykład jak w Polsce traktuje się "priorytetowych klientów".


Priorytetowy to może być klient pokroju MM czy Saturn. My jako 3000 kolekcjonerów, to jedynie mały procent. Takie drobne żuczki. Tu wszedł proszę pana duży biznes, więc my raczej priorytetowi nie będziemy...

Wszyscy tutaj liczą wpływy CDP w tysiącach kopii Wiedźmaka z Empików, Saturnów, Marsów i innych takich :P Duże pieniążki to wpłyną od firmy Atari ;) Wiedźmak zbiera za granicą super recenzje, więc sprzedaż imo będzie gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem EK 23.10 więc jestem zadowolony. Sklepik bomba. Za zestaw do gry w kości, taki jak w grze dałbym bez mrugnięcia stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:41, mjr napisał:

Ja dostałem EK 23.10 więc jestem zadowolony. Sklepik bomba. Za zestaw do gry w kości, taki
jak w grze dałbym bez mrugnięcia stówę.

No ale taki jak w grze, drewniane pudełko, miejsce na ułożenie kości, mosiężne okucia etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie matko:/ Ja się tam cieszę, tylko co oznacza "u którego zamówienie zostało zrealizowane do końca"? Czy jak nie dostałem jeszcze drugiej przesyłki to nie dostanę teraz maila??
PS Przecież jakby mieli to wszystko dodać za darmo to by więcej wyniosło niż EK wiedźmina, kurfa ja was nie kumam, gwiazdki z nieba chcecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować