Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 10:59, Rych1171 napisał:

Czy ktoś z CDP w końcu raczy sie odezwać w sprawie tych kodów?!


Nie raczy.
CDP kolejny raz okazuje nam brak szacunku. Przecież to jest chore... My żyjemy w XXI wieku???

Jak mawia mój znajomy... CDP "jak na wsi" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas ich broniłem. Mój Pre-Order przyszedł w dzień premiery, co tłumaczyłem spóźnieniem Poczty Polskiej. Podobnie jak kolega wyżej chciałbym coś zamówić, ale czekam na kod. Szkoda tylko, że przez dwa-trzy dni nie zdążyli go jeszcze nikomu wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się robi już naprawdę żenujące... :/
Mam nazywać to co robicie "Nie mówieniem prawdy" (wielokrotnym), czy po prostu bezczelnym kłamstwem i upartym kłamaniem, że będzie lepiej?
Waszych wpadek już nie liczę - szkoda mi czasu.
Męczycie mnie tymi kłamstwami już...
Zero oficjalnego stanowiska w sprawie obietnic - który to już raz w ciągu ostatnich 7 dni? 20?
Nadal nie poinformowaliście o gratyfikacjach, a z tego co pamiętam, informacja miała być podana 30 października do godziny 17, a potem do 18, a potem znowu niebiescy zniknęli.
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kody dostaną osoby, których zamówienie zostało zrealizowane do końca - chyba, że to ja czytać nie umiem...


swoją drogą dostałem dzisiaj pozostałą część EK (naprawdę warto było czekać :) - dawno nie widziałem tak wypasionej edycji). Martwi mnie jednak fakt, że koszulki nie ma - czyżby zaginęła? :hmm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:30, FreemaN-PL napisał:

Ale kody dostaną osoby, których zamówienie zostało zrealizowane do końca - chyba, że to ja
czytać nie umiem...

Moje zostało, gdyz zamawiałem EP. A kody dostaną wszyscy - i ci, którzy zamówili EP i ci, którzy EK.

Dnia 02.11.2007 o 15:30, FreemaN-PL napisał:


swoją drogą dostałem dzisiaj pozostałą część EK (naprawdę warto było czekać :) - dawno nie
widziałem tak wypasionej edycji). Martwi mnie jednak fakt, że koszulki nie ma - czyżby zaginęła?
:hmm:

Z tego co ja wiem, koszulka była przysyłana na początku - wraz z EP (bez mapy, ale z koszulką)...
Więc trochę masz spóźniony zapłon ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez snuc naiwne domysly ze CDP zacznie rozsylac kody jak WSZYSCY beda mieli zrealizowane zamowienia (ja do tej pory nie mam). Ale to tylko jak juz napisalem naiwne domysly ;P a tak na marginesie to do tej pory nie dostalem wszystkiego a jestem juz (albo dopiero ale raczej juz ) na granicy 3 i 4 aktu ( koncze questy poboczne i lece do 4 aktu) i mam nadzieje ze dostane cale EK zanim przejde gre :D a i swoja droga niepokoi mnie ze w tak krotkim czasie jestem w 4 akcie ;/ mam nadzieje ze reszta bedzie baaaaardzo dluga bo to co jest teraz zwala mnie z nog i jestem zachwycony ;) HEhe do tej pory pamietam rozmowy z paserem Talarem ktory po tym jak Geralt powiedzial "...kreci sie u ciebie mnostwo podejrzanych typow..." odpowiedzial : " U pasera ! No popatrz Ku*wa mac" XD xD xD xD xD xD xD Miodzio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie ile czasu sie czeka na ten specjalny kod bo na mojej skrzynce nic nie ma ?? no chyba ze kod dostane jak juz nic w sklepie nie bedzie
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie ile czasu sie czeka na ten specjalny kod bo na mojej skrzynce nic nie ma ?? no chyba ze kod dostane jak juz nic w sklepie nie bedzie
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz kod zniżkowy kiedy Twoje całe zamówienie zostanie dokończone na ostatni guzik *wszystko zostanie wysłane, Ty prawdopodobnie już odbierzesz wszystkie paczki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod miła sprawa, ale może ktos z gram.pl odpowie dlczego wstrzymano we wysyłkę przygotowanych brakujących elementów do EK.

Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o te wstrzymanie to ja snuje kolejne chore teorie :D byc moze wstrzymali wysylke na swieta :) ale jak w poniedzialek nic sie nie zmieni dostane szalu ^^ albo co najwyzej poczekam do ....srody ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyśleliście, że w sklepiku jeszcze nie ma tylu gadżetów, więc bezsensownym jest rozsyłanie kodów bo potem będziecie płakać - Zamówiłem ... ale mnie znów oszukali, czekam i nic ile razy będzie mnie CDP poniżać, żądam rekompensaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kiedy wreszczcie otrzymam kod. Czy to wina zapłaty za grę przy odbiorze? Kupiłem EK i chciałbym zakupić sobie drugą koszulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:14, kuros666 napisał:

Pewnie znowu trzeba będzie czekać tyle co na dodatki do EK :> xD


Ja się nie zdziwię jak kody będą przesyłać w dwóch częściach, najpierw pierwsze 4 cyfry, a później reszta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kiedy te kody dla pre-orderowiczów (czyt. honorowi klienci CDP inaczej), za 2 lata planuję przeprowadzkę za granicę, mogę się do tego czasu spodziewać kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować