Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Powrót Depeche Mode

44 postów w tym temacie

Ja bardzo lubię "Depeszów" i cieszę się, że wrócili. Słyszał ktos "Precious"? Na Interii jest teledysk. Mnie bardzo sie podoba. Jakie lubicie ich piosenki, bo ja prawie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:39, Łowca Gier napisał:

Ja bardzo lubię "Depeszów" i cieszę się, że wrócili. Słyszał ktos "Precious"? Na Interii jest teledysk. Mnie bardzo sie
podoba. Jakie lubicie ich piosenki, bo ja prawie wszystkie?


Siemanko! :) Ja też jestem wielkim fanem DM :P A propo nowego albumu to singiel promujący płytę "Playing the Angel" "Precoius" po prostu wymiata - Jest doskonały:)
Tylko nie rozumiem twojego tematu "Powrót DM"??? Przecież DM ciągle tworzyło i tworzy, nie mieli żadnej przerwy. Jedynie co kiedyś powrócili po większym okresie czasu to było dawno temu, chyba gdzieś w 1999-2000.
A co się tyczy koncertu to zaniedługo zagrają w Polsce w "Spodku", tylko szkoda, że bilety już wykupione (ale napewno będą jakieś koniki jak zwykle ;p). Pozdro dla wszystkich fanów DM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 11:33, Velociraptor napisał:

Tylko nie rozumiem twojego tematu "Powrót DM"??? Przecież DM ciągle tworzyło i tworzy,
nie mieli żadnej przerwy.

Mieli przerwę. Zakończenie działalności DM parę lat temu było na tyle jasno i definitywnie wypowiedziane, że sprzedaż pełnych dyskografii DM skoczyła o kilkaset procent w górę.
Przez kilka lat dla wszystkich było jasne i pewne, że to zakończona historia tej grupy podobnie zresztą jak w tamtym czasie Quinn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubionych to mam kilka bo trudno rozdzielić tą jedną jedyną:
It''s No Good
Enjoy the Silence
Walking in My Shoes
Higher Love
no i oczywiście najnowszy klip "Precious" wymiata - co chwilę go słychać w radiu i TV

Pozdro dla fanów DM =):):]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 14:36, Łowca Gier napisał:

Ma ktoś ich nową płytę? Jeśli tak, fajna jest? Ja kupuję ją sobie na Święta.


Dzisiaj kupiłem nową płyte pt. "Playing the Angel" :) Miom skromnym zdaniem fana DM to jest jedna z lepszych jak nie najlepsza płyta w ich karierze - po prostu wymiata, szczególnie utwory "John the Revelator" i "Nothing''s Imposible". Gorąco polecam, a dla fanów oczywiście pozycja obowiązkowa ;p Pozdro =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niecały tydzień od premiery płyty "Playing The Angel" , która miała miejsce w ostatni poniedziałek 17 października krążek ten w Polsce pokrył się złotem, sprzedając się w ponad 20000 nakładzie. Brawo i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś temacik o DM ucichł :| Ale czas go trochę odświeżyć, gdyż na dniach ma się pojawić nowy singiel "depeszów" MARTYR.

Jak poinformowało Mute Records, najnowszy singiel Depeche Mode "Martyr" będzie miał swoja premierę radiową już w najbliższy poniedziałek - 25 września. Tego samego dnia cyfrowy singiel dostępny będzie do kupienia w serwisach internetowych trudniących się sprzedażą muzyki. Tymczasem w Internecie pojawiają się już pierwsze doniesienia od szczęśliwców, którzy mieli szansę posłuchać "Martyr". Utwór opisywany jest jako piosenka pełna elektronicznych brzmień, z wyraźnym gitarowym riffem, który stanowi jej motyw przewodni i mocnym wokalem Dave''a. Całość utrzymana jest w dość szybkim tempie i zapada w pamięci już od pierwszego przesłuchania.

Jak zwykle napewno fani Depeche Mode nie będą zawiedzeni, bo każdy nowy utwór to rozkosz dla uszu. Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DM to dla mnie zespol wszechczasow, mieli tez slabsze chwile ale sa jak dla mnie swietnymi kolesiami a nie zadnymi gwiazdorami.ostatnia plyta jest super powrotem do klimatow Violator i troche tez do Black Celebration, jest specjalna edycja albumu z dodatkowym DVD z nagraniami koncertowymi i teledyskami do Playing the Angel.Jak ktos to ma albo widzial to moze dac znac gdzie i za ile , pzdr dla fanow DM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedyś nawet lubiłem Depeche Mode,teraz ich nie słucham:).Ale podobał mi się kawałek ,,I Feel Loved" i jakiś taki,co w radiu leciał.Nieważne zresztą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem sobie album "The best of" i muszę przyznać, że jest świetny. W jego skład wchodzą utwory: Personal Jesus, Just Can''t Get Enought, Everything Counts, Enjoy the Silence (chyba największy hit, konkurować mogą tylko Personal Jesus i Just Can''t Get Enought), Shake the Disease, See You, Strangelove, Suffer Well, Dream On, People Are People, Martyr, Walking in My Shoes, I Feel You, Precious, Master and Servant, New Life oraz Never Let Me Down Again.
Do płyty dodano, zamiast standardowych tekstów, trochę historii zamieszczonych utworów.
Cóż, "The best of" warto kupić z dwóch powodów:
1. To składanka największych hitów, więc nawet posiadacze wszystkich płyt mogą się skusić - wszystko, co lubią słuchać, na jednej płycie.
2. Dla piosenki "Martyr". Jest całkiem niezła. Dla fanów Depeche Mode posłuchanie jej jest obowiązkowe.
Polecam! Płyty dobrze się słucha, utwory są świetnie dobrane, choć kilku brakuje. Np. świetnego, mojego ulubionego utworu "Home". A gdzie "Policy of Truth"? Mam nadzieję, że znajdą się one na Volume 2.


Sprawa druga - "Touring the Angel: Live in Milan". Widział ktoś? Jak nie, to co tydzień leci na HBO. Niezły koncert, widać, że DM ciągle jest w świetnej formie. Zaśpiewali kilka piosenek z Playing the Angel i starszych hitów (Behind the Wheel, Enjoy the Silence, Home, Personal Jesus i bodajże Question of Time).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:18, Skywalker560 napisał:

Ja tam kiedyś nawet lubiłem Depeche Mode,teraz ich nie słucham:).Ale podobał mi się kawałek
,,I Feel Loved" i jakiś taki,co w radiu leciał.Nieważne zresztą :).


[Odświeżam temat, jakby co :]

W radiu ? Zależy którym ;) Jak Zetka puszcza tylko Free Love, Precious i Enjoy the Silence tak Trójka dysponuje sporą biblioteką, której nie ma sensu tu wymieniać, w każdym razie więcej niż w Zetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny odświeżam temat ;)

Dzień 22 października jest równoznaczny z premierą nowego solowego krążka Davida Gahana - ''Hourglass''
Słyszeliście kawałek promujący płytę? Mam tu na myśli utwór Kingdom, który już oficjalnie pojawił się na serwisie YouTube: http://pl.youtube.com/watch?v=IwcUi-Aok6Q
Po raz kolejny da się wyczuć mroczny klimat, tak charakterystyczny dla twórczości DM

Być może nieco odbiegłem od tematu, w każdym razie nie chciałem tworzyć nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:42, Simon Whiteman napisał:

Być może nieco odbiegłem od tematu, w każdym razie nie chciałem tworzyć nowego :)


Moim zdanie, nic się nie stało. Temat może być zarówno o DM, jak i solowych dokonaniach członków zespołu. Nie jest zbyt popularny, wiec na pewno nikomu to nie przeszkodzi. Jeśli ktoś chce, to może tutaj podyskutować nawet o Recoil :)
Co do samego albumu - oglądałem różne materiały, włącznie z klipem "Kingdom" i jeśli płyta będzie utrzymana w tej konwencji, to na pewno będzie świetna i na pewno ja kupię.
A słyszałeś pogłoski o tym, że DM planuje po trasie Dave''a zebrać się do pracy nad nową płytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować