Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - najszybciej sprzedający się tytuł w historii polskiego rynku gier!

164 postów w tym temacie

Się nie dziwie ,że tak dobrze się sprzedaje :P.Tyle reklam...nawet w gazetach trąbili o premierze Wiedźmina :P.W CDP postarali się ;).Powiem ,że sam Wiedźmina nie kupiłem (jeszcze ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem:P mam okolo 45 godzin gry w wiedzmina za soba i jestem w 3 akcie:P po co sie spieszyc ! ( druga sprawa ze potrafie siedziec 3 godziny i grac w kosci:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:21, ko?nik napisał:

Reklama, reklama i jeszcze raz reklama....
Trzeba przyznać, że specjalistów od marketingu mają dobrych ;)


Fakt, takiego hype''u dawno nie bylo. Nie mozna bylo owtorzyc e-lodowki bo tam Wiedzmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że te 10 milionów które poszły na produkcję szybko zwróci się wam z nawiązką (i to nie tylko na Polskim rynku).

Starczy policzyć że jeżeli w polsce w ciągu 3 dni sprzedało się ok 35 tys gier a cena wydania standardowego wynosi 99.90 PLN to daje 3496500 PLN (3,5 miliona XD) dochodu :)

A jeżeli dobrze się sprzeda zagranicą... Ho ho! (chociaż za to ostatnie to Atari dostaje swoją część :P nie wiem jak to dokładnie wygląda)

W każdym razie BRAWO, wiedźmin to genialna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla CDPR ogromnego sukcesu:) Ciekawe jak sprzedał się za granicą;) Niedziela wolne trzeba skończyć wreszcie drugi akt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że na tak wielką sprzedaż miało głównie wpływ to, że to POLACY tworzyli tą grę i że to Polska firma ja wydała. A okradać swój kraj w postaci pirackiej wersji gry to już przesada, stąd wiele ludzi zakupiło oryginalną wersje. A na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:19, VolfPL napisał:

Przestańcie się podniecać....Wiedźmin jest spoko ale ile można peanów na jego cześć wypisywać?
Starczy tego...

Nie chcesz, nie czytaj :-) A my mamy prawo się podniecać, takiego Wydarzenia jak Wiedźmin to jeszcze na Polskim rynku nie było więc jak najbardziej mamy się prawo podniecać. WIEDŹMIN JUUHUU-JUUUPIIIKAAAJJEEEJJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować