Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - najszybciej sprzedający się tytuł w historii polskiego rynku gier!

164 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 14:15, Krondar napisał:

Dodajmy że to pierwszy tytuł doręczany również w trybie ratalnym. Tego w polsce nie było! :P

Jest to fantastyczna wiadomośc dla wszystkich Polaków uwielbiających kredyty i zakupu ratalne!
Cieszy więc fakt, że za grę w wersji EK blisko 3000 klientów zapłaciło w całości jednorazowo a dostawca rozbił dostawę na dwie raty!!!
Proponuję by tę formę sprzedaży rozpowszechnić. Dlaczego tylko klient ma prawo korzystać z systemu ratalnego? Od dziś również sprzedający bedzie nam dostarczał zakupiony produkt po kawałeczku!!!
No i wspaniały bonus dla uśmierzenia bólu po rozciągniętej w czasie dostawie... Zniżka na kolejne zakupy... zapewne też wysyłane w formie ratalnej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... dopiero odbili ok. 3mln złotych(jeszcze odjąć koszty tworzenia egzemplarzy) na tych 35 tys. egzemplarzach. ;P

Ale tam - i tak świetnie. Jeszcze gra odniesie sukces na świecie - hoho......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:26, bob3xgda napisał:

> Dodajmy że to pierwszy tytuł doręczany również w trybie ratalnym. Tego w polsce nie było!
:P
Jest to fantastyczna wiadomośc dla wszystkich Polaków uwielbiających kredyty i zakupu ratalne!
Cieszy więc fakt, że za grę w wersji EK blisko 3000 klientów zapłaciło w całości jednorazowo
a dostawca rozbił dostawę na dwie raty!!!
Proponuję by tę formę sprzedaży rozpowszechnić. Dlaczego tylko klient ma prawo korzystać z
systemu ratalnego? Od dziś również sprzedający bedzie nam dostarczał zakupiony produkt po kawałeczku!!!
No i wspaniały bonus dla uśmierzenia bólu po rozciągniętej w czasie dostawie... Zniżka na kolejne
zakupy... zapewne też wysyłane w formie ratalnej!!!


Oczywiście! I nawet zniżka za Twoje własne WPLNy :P Czysta radość zakupów co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa przecież jest już naświetlona i nie widzę sensu aby w każdym temacie ją wytykać.
Jest odpowiedni wątek na temat opóźnień wersji EK, jest również oświadczenie.

Nie wiem w jakim celu dolewać oliwy do ognia...
Nie jest to nikomu teraz potrzebne. Ani CDP/Gram.pl ani tym bardziej nam oczekującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napiszcie, jak The Witcher sprzedaje się za granicą? :> Równie dobrze...? ^^

Cóż, tylko pogratulować tak dobrej gry. Ja osobiście nie kupię Wiedźmina, bo:

1) Mam stary PC

2) Nie przepadam za grami tego typu :) Chociaż w Gothica 1 i 2 grało mi się przyjemnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi że między innymi dzięki mnie został pobity ten rekord. Pozytywne jest to że polski rynek w końcu normalnieje (czyt. staje się podobny do rynków zachodnich), oraz to że Polacy docenili nasza rodzima produkcję. Gratulacje i oczywiście życzę dalszych sukcesów. Czekamy na resztę EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, gratulacje...tylko wiecie, jak się doda fakt że tych polskich gier aż tak dużo nie było, i tylko parę odniosło jakiś tam sukces (Chrome, Painkiller) to już niestety takie osiągnięcie wypada trochę blado:/

Pytanie nie jest więc: "Jak dobrze sprzedaje się Wiedźmin w Polsce?", tylko "Jak dobrze sprzedaje się Wiedźmin na świecie? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> CD Projekt z przyjemnością informuje [...]

A fani Heroes V z nieprzyjemnością informują, że są rozgoryczeni olewaniem ich i odkładaniem na bok prac nad ich ulubionym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sie dziwic, ze sie tak sprzedaje, nie pamietam kiedy ostatnio wlaczylem jakas gre na chwile zeby zobaczyc jak to wyglada po instalce a ta chwila skonczyla sie po prawie 6 h i to tak szybko, ze nawet nie zauwazylem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to absolutny bestseller - i to nie tylko w kategorii produkcji multimedialnych. Również wśród książek, płyt, filmów trudno znaleźć tytuły, które osiągają tak rewelacyjne wyniki sprzedaży w tak krótkim czasie" - podkreśla Monika Marianowicz, rzecznik prasowy Empiku - "To fenomen, z którym wygrywają tylko kolejne tomy Harry''ego Pottera w polskich wersjach językowych

Z całą przykrością muszę stwierdzić, że pani Monika Marianowicz gry zna ze słyszenia, bądź tyle, ile o tym przeczyta. Porównanie do Harry''ego Portera jest, delikatnie mówiąc, niestosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 14:48, Vojtas napisał:

Porównanie do Harry''ego Portera jest, delikatnie mówiąc, niestosowne.

Zapewne chodziło jej o porównanie pod względem książek, nie gier... chociaż tu również całkiem niestosownie to wyszło, bo to zupełnie inne klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować