Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - najszybciej sprzedający się tytuł w historii polskiego rynku gier!

164 postów w tym temacie

Gra? Gra jest po prostu niesamowita, wspaniałe lokacje, dialogi, postacie... Kupiłe od razu po dostaniu tygodniuówki w tym miesiącu, ale już po paru chwilach od zainstalowania gry się zawiodłem na jakości produktu. Mimo 100% stabilności sprzętu i 99% stabilności Windy (Vista 64bit) gra wywala się do pulpitu po paru minutach. A na forum gry wszyscy są zbywani głupimi poradami typu "Zainstaluj najnowsze sterowniki, łatki, hotfixy itd.", co jednak z tymi, którzy zrobili już to wszystko, a nadal nie mogą grać? Głupie to wszystko moim zdaniem... Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakup gry Wiedźmin jest pozycją obowiązkową nie tylko dla fanów gatunku RPG, czy miłośników prozy AS-a.

Swoją drogą zakupiłem w Empiku EP by zagrać jak najwcześniej i niedawno otrzymałem EK po perypetiach z DPD.
Szkoda tylko, że EK wysłana przez gram.pl jest tożsama z EP (bez dodatków w cenie 200zł). Teraz na półce leżą 2 sztuki EP...

Warto mieć powyżej 1GB ram, by grać płynnie i nie czekać długo na dogrywanie lokacji, w innym wypadku przyjemność z grania można przedstawić 1/4 czas ładowania 3/4 grania :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:39, xippon napisał:

Szkoda tylko, że EK wysłana przez gram.pl jest tożsama z EP (bez dodatków w cenie 200zł). Teraz
na półce leżą 2 sztuki EP...


O tym w tym temacie:

Komentarz: Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341#u_2282

Wszystko jest wysyłane - fakt, że dosyć długo (za długo), ale powinno chyba do następnego tygodnia się skończyć.
Sam czekam, więc rozumiem Twoje zmartwienie.

Wracając do tematu:

Ostatnio na TVN w Faktach mówili o Wiedźminie (4.11.07). Gra rzeczywiście dobrze się przyjęła i to nie tylko w naszym kraju. Moim zdaniem to sukces i chciałbym aby to wpłynęło na przyszłość CDP Red.
Teraz tylko czekam, aż skończą się informacje dot. problemów - sam ich nie mam (a testowałem na 3 zupełnie różnych konfiguracjach dla pewności i z chęci poznania faktów) - miejmy nadzieję, że kolejna łata rozwiąże większość problemów z niestabilnością (szczególnie pod Vistą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować