Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin bardzo dobrze przyjęty na świecie!

210 postów w tym temacie

Dla mie moze miec grafike jak na commodore 64 ,wazne ze WCIAGA jak muszla klozetowa klocka ;) i za to duzy plus sie nalezy...no to wracam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ogromnie, że osiągneliście taki sukces !
Gra na prawdę jest świetna. Ty bardziej, że jest to polski produkt :D
Jestem z was dumny CD-P, CD-P red... zrobiliście wspaniałe dzielo i to na tak dużą skalę.
GRATULACJE ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:21, Ringno5 napisał:

Nasi zachodni sąsiedzi, czyli Gamestar.de ( http://www.gamestar.de/magazin/test/rollenspiel/the_witcher/1474888/the_witcher_p_wertung.html)
- 73%. Najbardziej zjechali obsługę (5/10) i zbalansowanie gry (4/10).

może po prostu w trakcie walk klikali jak szaleni zamiast poczekać z następną sekwencją? To w takim wypadku nie przeszli prologu i już na tej podstawie wystawili ocenę. Mój brat tak miał, przyszedł do mnie po 30 minutach i sie skarżył, że mu mysz w Wiedźminie nie działa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO Lucas the Great. Muszę Ci pozazdrościć tak szybkiego ładowania.

Ja mam VISTA 64 BIT 2 GB ramu 1033.
Do tego HDD 250 GB 7200 16 MB cache
Intel Core 2 DUO 2.4 Ghz na płycie GIGABYTE
Grafika GIGABYTE GEFORCE 8800 GTS 320 MB

I u mnie czasy oscylują w granicach 30 sekund(duże lokacje) i kilka sekund (pomieszczenia małe)
Jednak mam takie tylko wtedy gdy gra nie robi autosave. Bo ten potrafi czasem wykonywać sie dodatkowe 30 sekund.
Myślę, że właśnie w tym leży problem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin jest dobrą grą i jest dobrze oceniany, czego się można było spodziewać. Nie mówiłbym tu o jakimś przełomie, czy rewolucji, ale na pewno jest to solidna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłużej i powiem że gra zrobiła na mnie niesamowite wrażenie! Jest cudowna, grafika na najwyższym poziomie, sterowanie cudowne, rewelacyjny klimat, walka to poezja, często zaskakuje,cud-miód. Mogę się bić z tymi co twierdzą inaczej! Innowacyjny RPG, na to czekałem ale nie spodziewałem się że będzie to polska produkcja.
Przeszedłem zaledwie kawałeczek tej gry ale już zaczynam się obawiać że ta przyjemność się skończy więc CDP zacznijcie tworzyć dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex napisał:
"Gra jest rewelacyjna, ale nie rewolucyjna. IMO NWN jest dużo lepsze, przynajmniej pod względem fabuły (bo grafika jest z oczywistych względów gorsza) ;)

Nawet sam kupię wiedzmina, żeby zobaczyć jak wygląda, ale trochę trudno mi uwierzyć, że najpopularniejsze serwisy tak się nad Wiedzminem rozpływają. No ale gratuluje CDPR, że udało im się stworzyć bardzo dobry tytuł."

Nie rozumiem, nie kupiłeś jeszcze gry a już ją komentujesz?

Nie porównuj NWN do wspaniałej produkcji CDP, NWN jak dla mnie nie dorasta Wiedźminowi do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje! czyzby polacy stworzyli jednego z najlepszych rpg''ów jakie kiedykolwiek powstały hmmm...fajnie byłoby usłyszeć że polska jest potega jeśli chodzi o rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje! Dobre oceny i recenzje na całym świecie, szczerze mówiąc myślałem że gra przepadnie jak kamień w wodzie ale tu ma wielkie szanse na najlepszego RPGa :)

Jak są plusy to muszą być też minusy i ja jestem ciekawy jakie są najczęściej wymieniane przez te wszystkie serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin dostaje bardzo dobre oceny na świecie, oby tak dalej.

IGN: 9.4/10
Gamespot: 9.0/10
Metacritic: 9.7/10

Oceny przyznane przez użytkowników tych serwisów.

Yougamers.com (UK)- 87%

Gamesxtreme.net (UK) – 90%

"To gra o której mogę powiedzieć że w pełni zasługuję na tytuł gry roku, a z całą pewnością gry RPG roku na PC, mimo że rok 2007 jeszcze się nie skończył."

Total Video Games (UK) – 80%

“Intrygujący, z bogatym światem, który można bez trudu rozpatrywać na wielu płaszczyznach Wiedźmin cechuje się stylem i poziomem zwykle związanym z produkcjami Bioware – to być może najlepsza rekomendacja jaką możemy dać.”

IGN.com (US) – 85%

“Łączy w sobie zajmującą i dynamiczną walkę ze świetnie zrealizowanym światem i bardzo dobrą fabułą.”

Spieletester.com (DE) – 86%

Eurogamer.de (DE) – 8/10

PC Action (DE) – 83%

Zocker-Heaven (DE) – 11/12

Konsolen-World.de (DE) – 86%

PC Games.de (DE) – 83%

Gamereactor.dk (NO) - 8/10

”To elegancka i bogata gra RPG, dostarczona przez ambitnych ludzi którzy najwyraźniej kochają ten gatunek gier, a miłość ta błyszczy w produkcie finalnym.”

Adressa.no (NO) - 5/6

“Najbardziej rzucającą się w oczy rzeczą w Wiedźminie jest grafika. Jest jedną z najpiękniejszych w gatunku gier RPG – uwzględniając na tej liście Oblivion.”

Level7.nu (NO) - 9/10

“Klimat, brutalne walki I elementy magii tworzą tę wspaniałą grę action RPG, którą niewielu graczy będzie zawiedzionych.”

PC Gamer (NO) - 87%

”Nawet pomimo faktu iż grafika prezentuje bardzo wysoki standard, będziecie bardziej zachwyceni przepięknie wykonanym środowiskiem … Znajome, choć nadal współczesne fantasy.”

Gamepark.cz (CZ) – 92%

Bonusweb.cz (CZ) – 82%

LEVEL (CZ) – 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:03, Ferago napisał:

ko?nik :
"Nie mówiłbym tu o jakimś przełomie, czy rewolucji, ale na pewno jest to solidna robota."

Ja uważam że to jednak przełom, rewolucja.

Gra zrobiona przez graczy, to widać.


To co jest takiego nowego i rewolucyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Games Xtreme (90%), pisząc: "To gra, o której mogę szczerze powiedzieć, że zasługuje na nagrodę dla najlepszego RPG-a roku, mimo że rok się jeszcze nie skończył, a nawet najlepszego RPG-a w ogóle, kropka".
:D
przyjdzie Mass Effect i pozamiata ;)
ale za chwilę chwały brawa się należą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już pisać o tej wpadce z EK, bo to się robi nuuuuudne i denerwujące. Naprawdę, aż TAK BARDZO potrzebujecie tego bestiariusza, KONIECZNIE musicie go już postawić na półkę?! Nie...? To poczekajcie łaskawie jeszcze ten tydzień i nie zaśmiecajcie strony.

Co do gry - jak dla mnie rewelacja, zjada na śniadanie NWN2, Obliviona, już nie wspominając nawet o Gothicu 3.
Wszystkie oceny oczywiście w pełni zasłużone. Cieszy fakt, że w końcu Polacy wzieli się do roboty, i to z jakim skutkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie gra jest z najwyższej półki. Gratuluje zespołowi CDP. Nie ukończyłem jeszcze gry ale po pierwszym rozdziale jestem oczarowany pomysłami twórców odnośnie fabuły. Po za tym gra jest oryginalna i wciągająca. Oczywyście pare drobnych błędów wprawne oko uchwyci, ale to zdarza się przy każdej tak wielkiej produkcji. Walka zrobiona została ciekawie i pomysłowo, zmuszając gracza do lekko strategicznego podejścia. Ponadto dobrze został uchwycony klimat książek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi! :) Gratuluję całemu zespołowi CDP, chociaż Wiedźmina kupię dopiero, gdy ukaże się np. w serii TopSeller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować