Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin bardzo dobrze przyjęty na świecie!

210 postów w tym temacie

Jeszcze nie grałem w Wiedźmina ale ide sobie go kupić podobno lepszy jest niż gothic 3 który był fawortytem ubiegłego roku ale mam nadzieje że sie przekonam na Wiedźminie że są lepsze gry niż gothic WIEDŹMIN ŻĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sniper89 czemu lekcewarzysz potęge Wiedźmina to jest zarypista gra i co ty od niej chcesz powiedz mi dlaczego??
Jeżeli są lepsze gry od wiedź mina to czemu go krytykujesz zamiast grać w te gry które ci się podobają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:27, Lee377 napisał:

I ostrzegam wszystkich tych którzy lekceważą Wiedźmina niezadzierajcie z fanami bo będziecie
mieli marny los


Proszę Cię nie spamuj, polecam przeczytanie regulaminu, po czym solidne przemyślenie co masz do napisania zanim dodasz jakikolwiek post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna zarówno pod względem fabularnym jak i prowadzenia samej postaci (rozwój, walki, ciekawe teksty dialogowe).
Jednak jak dla mnie ma i minusy:
- bardzo długie ładowanie się lokacji zewnętrznych po wyjściu z jakiegoś pomieszczenia,
- bardzo długi czas zapisywania,
- i moim zdnaniem największy - drętwe do kwadratu wykonanie dialogów. Aktorzy są po prostu beznadziejni. Wypowiadane przez nich kwestie są bez wyrazu, jakby robione na odczepnego.Gdzie jest ekipa odpowiedzialna choćby za aktorstwo w BG2? Już w nader słabym NN2 więcej wykazwali zaangażowania :-/

Mimo tych trzech wad gra się wciąż bardzo dobrze ale czasami dają one o sobie znać mimo wszystko.

PS. No i udało mi sie zaliczyć już dwa crashe :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo już widziałem na własne oczy, lecz Wiedźmin mnie zaskoczył:) Dobra robota, CDPROJEKT!!! P.S. Mam Edycje Kolekcjonerską i stwierdzam fakt, że jest zaje... fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie tylko dodam, że przy następnej swojej grze CDP Red powinno rozważyć zatrudnienie aktorów choćby z latynoamerykańskich tasiemców, rodzimych nie warto w ogóle brać pod uwagę. Ci pierwsi zapewne będą znacznie lepsi choćby mieli uczyć się polskiego od podstaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę świetna, bardzo mi przypomina KOTORA i Neverwintera, gdy gram, wydaje mi się jakbym grał w jakąś kolejną produkcję Bioware a nie jakiegoś polskiego nieznanego studia:) Wiedźmin oczywiście nie jest pozbawiony wad ale jaka gra ich nie ma? Brawa CDP RED:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, że przez Wiedźmina opuściłem cztery dni szkoły, kumple mówią że nauczyciele mnie ścigają;/ Główna wada gry - za bardzo wciąga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze grac nie zaczalem...wlozywel w kompa ponad 1000zl kupilem gre...teraz musze wszystko poskladac od nowa windowsa zainstalowac i bede gral :) jestem tak podiarany ze nie moge sie doczekac od 2-3 lat czekam na ta gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków Wiedźmina. Mam pytanie jak mi bedzie chodził Wiedźmin na sprzęcie AMD 3500+ czyli 2,2Gh 2giga ramu 400MH oraz karcie graficznej Radeon X800 512ramu 128bitów. Proszę o odpowidź jak ktoś wie bo bardzo chcę kupić tę grę ale boje się że nie bedzie mi działała. Dzięki wielkie z góry. POzdrowienia dla maniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 08:55, seba0202 napisał:

Witam wszystkich maniaków Wiedźmina. Mam pytanie jak mi bedzie chodził Wiedźmin na sprzęcie
AMD 3500+ czyli 2,2Gh 2giga ramu 400MH oraz karcie graficznej Radeon X800 512ramu 128bitów.
Proszę o odpowidź jak ktoś wie bo bardzo chcę kupić tę grę ale boje się że nie bedzie mi działała.
Dzięki wielkie z góry. POzdrowienia dla maniaków.

Jqak na mój gust będzie chodziła świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale 8.5 na Gamespocie to naprawdę rewelacyjna ocena i ścisła światowa czołówka. Gratulacje dla CDP Red! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:05, hugg napisał:

Jeszcze dodam, że przez Wiedźmina opuściłem cztery dni szkoły, kumple mówią że nauczyciele
mnie ścigają;/ Główna wada gry - za bardzo wciąga:D

Gdybym chodził do szkoły też bym opuścił, niestety z pracą już tak lekko nie jest:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez gralem w prawie wszystie RPG, ale wiedzmin to taka kozacka gra ze sie nie idzie oderwac od niej. Ubostwialem Gothica ale powiem szczerze ze Wiedzmin jest taka gra, ktora daje kopa kazdej poprzedniej i zajmuje 1 miejsce w osobistym rankingu. Pozdrawiam cala ekipe ktora tworzyła ta wspaniała gre!!! Mega doskonała robota, ale nie obnoście sie pycha tylko siadac i robic 2 czesc:) pozdrawiam
(specjalnie zamowilem kolekcjonera:d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 10:28, Domek napisał:

Mówcie co chcecie, ale 8.5 na Gamespocie to naprawdę rewelacyjna ocena i ścisła światowa czołówka.
Gratulacje dla CDP Red! :)



8.5 to ocena great, a nie superb, więc niech kolega nie przesadza - sporo gier ma ocenę w tej kategorii. The Witcher dostał od redakcji Gamespotu "tylko" 8.5, bo się bardzo nie spodobało przystosowanie wersji językowej na angielski (gra dostała "wyróżnienie" Poor Translation).

The Witcher dostał także od Gamespotu wyróżnienia: Great Original Soundtrack, Great Story, Outstanding Visual Design oraz Sucks You In, więc tylko tłumaczenie przeszkodziło w dostaniu oceny powyżej 9, a kto wie czy nie 9.5. Trochę to dziwi, biorąc pod uwagę czym dotychczas zajmował się CDPROJEKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować